Якість акваріумів Blue Barbus

Якість акваріумів, які виготовляють в компанії Blue Barbus™

Якщо ми робимо як для себе, то це означає, що робимо добре. Хто собі робитиме погане? Тому ми використовуємо найкращі та якісні матеріали (вони дорожчі, ніж у більшості, але й надійніші), і ми використовуємо сучасні надійні технології (наприклад, вологозахисні патрони замість звичайних).

Виходить дорожче. АЛЕ! Акваріум купується раз на десятиліття. Як і робиться ремонт. Невже потрібно намагатися заощаджувати на продукції? Для себе ми вирішили, що робимо так, щоб могли спокійно дивитися в очі своїм замовникам.

Європа пишалася такими акваріумами, але вони Наші.

Відкритий акваріум

Якість акваріумів

  1. Прорахунок замовлення

Починається з прорахування замовлення. Є формули, якими розраховується товщина скла акваріума. Ось за нашими формулами ми й робимо. Тому ймовірність неправильного прорахунку акваріума відпадає.

2. Скло тільки нове.

Ні якого віконного скла або низької якості. Тільки нове, лише нормальне скло. Компромісів тут немає.

3. Обробка скла.

Що зробити акуратний акваріум, робимо ОБОВ’ЯЗКОВИЙ різ під 90 градусів, і тільки по ідеальному куту ріжемо скло в розмір. Так, в 2 рази більше часу йде на різання скла. Але потім при поклейці акваріумів все йде гладко. Допустимість відхилень у розмірі – менше 1 мм. (На великих акваріумах до 3 мм). Скло обробляємо або на алмазному колі для шліфування скла (якщо довжина акваріума до 50 см.), або на стрічковому шліфувальному верстаті (полірування скла). Кожне скло перевіряється на подряпини, і якщо такі помічені, вони залишаються. Усі верстати свої. І саме верстати, а не шліфування наждачкою чи дрилем.

4. Склейка акваріума.

Спеціальний силіконовий клей. Він нешкідливий для мешканців і тримає великий тиск. Шви всі обережні. Клеєм за різними технологіями (є 3 методи, і всіма ними володіємо). Також використовуємо як прозорий силікон, так і чорний. Ми не доносимо інформацію покупцеві, яким способом і який колір силікону використовуватимемо. Ми обираємо оптимальний, і не розповідаємо зайвого. Звичайно, якщо запитають чому маленькі акваріуми поклеєні білим силіконом, а великі чорний, ми відповімо, що маленькі акваріуми при використанні чорного силікону будуть громіздко виглядати, а якщо у великих використовуватиметься прозорий, то занадто будуть в очі кидатися обростання силікону. Тому вибір краще залишити за нами, що і як робити. Адже ми знаємо як себе далі поводитимуть акваріуми під час експлуатації.

5. Висихання акваріума.

Ми витримуємо потрібний час, щоб силікон схопився і акваріум можна було заливати. Це найдовший процес у виготовленні акваріумів у деяких випадках. Адже вранці, отримавши замовлення, ми можемо його зробити надвечір. І сохнути може ще кілька днів перед його використанням. Але ми витримуємо цей час.

6. Подальша обробка акваріумів.

У нас є багато обробних матеріалів. Ми маємо кілька варіантів для освітлення. Також, у нас відпрацьовані технології по тому, як який акваріум робиться. І відпрацьовано акваріуми до дрібниць. Як він буде відкриватися для годування, що потрібно відкривати при обслуговуванні акваріума, як зменшити випаровування, як зробити вентиляцію, куди проходитимуть дроти, як зробити так, щоб світло не просвічувалося через оракал. На ці нюанси ми знайшли оптимальні варіанти. Ми виходимо зі зручності для покупця наших акваріумів. Тому все продумано, все розроблено. Від ручки до місця автоматичної годівниці. Все передбачено.

Ви знайдете кращої якості?Ви знайдете більш багату лінійку акваріумів ніж тут? Ми не змогли, адже всі найкращі ідеї інших ми відразу ж намагаємося втілити в себе, роблячи всі акваріуми за максимально можливим рівнем якості та стежимо за всіма процесами виробництва.

Якість та класи акваріумів

<Як можуть економ-акваріуми бути якісними? Багато хто вважає, що економ-варіант не може бути якісним. Що дешеве не може бути добрим. Якість та класи (економ, преміум, еліт) - абсолютно різні поняття, які живуть кожен окремим життям.

Візьмемо звичайний акваріум з 5-ти стекол. Він може бути елітного якості. Ні скло, ні обробка, ні силікон. Все це економний варіант. Без нічого. Тільки подальша його обробка (освітленням, малюнком, обладнанням) може перенести їх у класі. Але що про економ класі, що при еліт класі – акваріум буде ТОЙ Ж. Хіба він поганий? Ні, він просто акваріум.
Що ж тоді якість? А це система, яка перевіряє, щоб шибки всі були рівні, щоб не було подряпин, щоб силікон тримався рівно і не протікав. Отже, навіть елітного класу акваріум може бути поклеєний низькоякісно.

Підсумок – ми стежимо за якістю при виготовленні ВСІХ акваріумів будь-яких класів. Що означає тоді клас економ? Що при його виготовленні вибрали найпростіші матеріали з допустимих і використовуємо найпростішу технологію виготовлення. Відповідно, в акваріумах еліт класу ми вибираємо найкращі матеріали для зовнішнього вигляду та технологію, яка дає максимальний комфорт її власнику.

Приклад – економ варіант – кришка скло, обклеєна оракалом. Дешево і мінімально виглядає. Приклад елітного варіанту – кришка з пластику, по кромці обклеєний оракал, технологія люмінесцентних ламп з вологозахисними патронами та ЕПРА, відсік для автоматичної годівниці, вмикач виходить на верхню частину кришки, кришка відкривається (як для окремого годівлі, і по іншому для обслуговування) отвори для підключення зовнішнього фільтра. Дорогі матеріали, довго робити, щоб все зробити добре і красиво.

За якістю, всі акваріуми зроблені добре. Але за класом різні. Тому й коштують зовсім різні гроші. Але якщо акваріум потрібен на деякий час, ви можете скористатися послугою – акваріум в оренду.

Нагадаємо, за сім років виготовили десятки тисяч акваріумів. Жодного гарантійного повернення.Be the first to comment “Якість акваріумів Blue Barbus”