Виготовлення акваріумів під розміри

Буває, що акваріума під ваші розміри не роблять на потоці. Їх можна лише замовити в індивідуальному порядку. Ми робимо акваріуми за індивідуальними розмірами. Виготовлення акваріумів – наша основна діяльність з 2008 року.

Виготовлення акваріума під розміри

Дуже часто, особливо в умовах невеликих квартир, виникає проблема з встановленням акваріума. Сподобалася модель, але немає відповідного розміру, і навпаки те, що подобається, не підходить за обсягом. Як вирішити це питання? Дуже просто зробити акваріум на замовлення. Компанія Blue Barbus пропонує своїм клієнтам акваріуми власного виробництва, які ми продаємо без націнок, постачальників та магазинів. Ми виготовляємо акваріуми будь-яких розмірів залежно від необхідного вам обсягу та специфіки мешканців майбутньої водойми за скляними берегами. Широкі можливості виробництва та досвід акваріумістів-професіоналів дають нам перевагу розуміння того, як має виглядати якісний акваріум.

Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо вас про всі тонкощі вибору акваріума та необхідне обладнання та комплект .

акваріуми на замовлення

Переваги

Акваріум, зроблений за індивідуальним замовленням, має масу переваг, які вигідно відрізняють його від готового.

  • По-перше, такий акваріум точно підходитиме за своїми розмірами і не виклече труднощів із встановленням.
  • По-друге, замовна ємність буде зроблена в тому стилі, кольорі та формі, яку виберете саме ви.

І тут не треба буде думати і вибирати між тим і цим: усі ваші побажання будуть неодмінно враховані та втілені в життя.

акваріум на замовлення
Виготовлення акваріумів

З чого починати

Насамперед постарайтеся визначитися з розміром ємності. Для цього в будинку оберете місце, де буде стояти майбутній акваріум. На даному етапі можна уявити собі ємність, а потім намалювати її на папері. Якщо у вас немає достатньо часу, фантазії або бажання займатися цим, зверніться до фахівців.

Співробітники нашої компанії, які займаються випуском цієї продукції, із задоволенням допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах процесу та запропонують кілька варіантів готових виробів. Можливо, в каталозі ви знайдете саме те, що так давно мріяли. Але якщо ви все ж таки вирішили зробити все на свій особистий смак, доведеться трохи попрацювати. Зовсім трохи.

Робимо розрахунки правильно

Розраховуючи розміри акваріума, зверніть увагу на кілька важливих моментів, а саме: вага ємності (заповненої водою та з рибками), ширину та висоту акваріума, дизайн. Великий за розмірами акваріум матиме і значну вагу. А це означає, що його тиск на поверхню підставки чи столика також буде відповідним. Великі, відповідно, важкі акваріуми краще ставити на спеціальні столи з металевими деталями. Вони посилюють конструкцію і тим самим знижують можливість поломки.
rozmer1-min-min
Для маленького акваріума (на 5 – 10 літрів) підійде і звичайний журнальний столик або декоративна тумба. Великий чи маленький – цей момент слід продумати ще до замовлення акваріума, щоб потім не переносити його по квартирі з думками, де прилаштувати.

Дуже часто підставка під акваріум йде в комплекті з самим виробом. Такий варіант дуже зручний: не треба щось купувати додатково або шукати відповідні меблі в будинку. Укомплектовані стильною підставкою акваріуми, виглядають органічно та сучасно. Йдемо далі. Ширина і висота акваріума – не менш значущі показники, на які варто звернути увагу. І тут питання не тільки у візуальному сприйнятті ємності, що краще: високе чи низьке, широке чи вузьке.

акваріум під розміри
Ширина і висота майбутнього акваріума повинні бути порівнянними з тим, на чому він стоятиме. Крім того, акваріум повинен гармоніювати з іншими меблями в кімнаті, а не виділятися своєю незграбністю, або навпаки, непомітно виглядати з-за крісла або дивана.

Варіанти дизайну

Сучасні виробники пропонують кілька форм (варіантів дизайну) акваріумів:

  1. Прямокутні;
  2. Багатогранні;
  3. Циліндричні;
  4. Панорамні;
  5. З дуговим склом;
  6. Кутові;
  7. Нестандартних форм.

Вибирати форму майбутнього акваріума треба не тільки виходячи з критеріїв, подобається/не подобається, або підходить/не підходить, а й враховуючи характерні особливості кожної з них. Так, прямокутні акваріуми по праву вважаються найбільш універсальними та найпопулярнішими з усіх. Пояснюється такий попит мінімальним спотворенням внутрішньої картинки акваріума. Тобто все, що знаходиться в акваріумі, ви зможете спостерігати у правильному вигляді, без перешкод та деформацій.

дизайн акваріума на замовлення
Багатогранні моделі акваріумів, як правило, невеликі, мають компактний розмір і ідеально вписуються в будь-який інтер’єр. Багатогранність ємності дозволяє розглядати її з усіх боків. Такий акваріум, як правило, не ставиться біля стіни. Кращим місцем для нього стане центральна частина кімнати, що добре переглядається, або з вільним доступом: біля крісла, дивана, столу.

rozmer2-min

Акваріум-циліндр – виставковий варіант, але встановити його можна і в житловому приміщенні: під сходами або в центрі вітальні.

rozmer3-min

Панорамні акваріуми часто мають великий обсяг, тому вимагають просторого приміщення. Вони добре проглядаються з усіх боків (єдиний виняток – задня стінка акваріума) та привертають увагу своїм незвичайним дизайном. Виготовлення під розміри

Акваріуми з дуговим склом мають широкий кут огляду з мінімальним спотворенням. Підходять для великих приміщень.

rozmer4-min

Кутова модель акваріума підійде в тому випадку, якщо у вашій квартирі є порожній куточок. Кутові акваріуми не займають багато місця, вони ергономічні, і при цьому є чудовим варіантом інтер’єру.
rozmer-min

Креатив

Якщо ваш девіз у житті – креатив, то акваріум нестандартною форми, саме те, що вам потрібно. У вільному продажу такі акваріуми зустрічаються не часто, а ось на замовлення зробити такий ексклюзив дуже навіть можна. І більше того, ви можете замовити послугу – акваріум під ключ, і все, що пов’язано з акваріумом, ми візьмемо на себе.

Визначившись із розмірами та формою ємності, можна сміливо робити замовлення. Час виготовлення виробу залежить від рівня складності, габаритів та використання матеріалів, що використовуються. Від цих показників залежить ціна на готовий акваріум. Якщо вам потрібен не один акваріум а багато, ми займаємося виробництвом на опт.


Be the first to comment “Виготовлення акваріумів під розміри”