Виготовлення акваріумів

Компанія Blue Barbus™ пропонує власну продукцію, вироблену нашою компанією. Великий асортимент, що постійно розширюється. Ми робимо все. І намагаємось робити ще більше. Якщо ви хочете купити хороший акваріум – ви вже на потрібному сайті. Виготовлення акваріумів – це наша основна діяльність. З 2007 року.

Ми не намагаємось зробити дешевше. Ми намагаємось зробити як для себе. Як має бути. Більшість просто продають акваріуми, які з нашої точки обмежені.

Компанія Blue Barbus™ виробляє акваріуми та інші продукти. Виконуємо у будь-яких обсягах та під бажання замовника за індивідуальним замовленням. Створюючи акваріум, ми не заощаджуємо на надійності та якості. Він виходить як слід. Розраховуємо тиск води і підбираємо потрібної товщини скло.

Проектування та реалізація індивідуальних замовлень у Києві

Черепашник
Черепашник компанії Blue Barbus™

Модельний ряд Blue Barbus™ представлений акваріумами від 100 до понад 500 літрів, а також ексклюзивними варіантами, які ми розробили та реалізували за індивідуальними замовленнями.

Чим більший обсяг акваріума тим більше можливостей він дає. У штучній водоймі понад 200 літрів можна створити повноцінний водний світ, в якому гармонійно поєднуватимуться рослини, рибки, креветки та багато іншого. Все це зробить ваш акваріум неповторним куточком природи.

Компанія Blue Barbus™ займається не тільки продажами, а також обслуговуванням акваріумів у Києві та підбір рибок.

Як ми створюємо акваріум для вас

Виготовлення акваріума вимагає від нас розуміння, для яких цілей буде використовуватися водойма. В якому стилі буде оформлено і яка кількість рибок та інших мешканців буде в ньому знаходитися. Наші акваріумісти розкажуть про найбільш популярні та незвичайні варіанти оформлення акваріума. Також підберуть водойму за скляним берегом для черепах, креветок або рослин.

Вам може здатися, що акваріум це просто. Ми знаємо свою роботу добре і постійно знаходимо нове в акваріумістиці. І тому пропонуємо лише найкраще.

Може здатися, що створення акваріума – це вирізав 5 стекол, взяв силіконовий клей, і за добу готовий акваріум. Можливо, в інших підхід і такий. Але у нас все серйозніше.

Етап 1: формуємо ТЗ

 1. Отримуємо ТЗ від менеджера. Саме з нього починається акваріум. Менеджер дізнається, для яких цілей потрібен акваріум, що в ньому житиме і як він оформлятиметься. Що ще додатково потрібно, на який бік виводити розетки… І є дуже багато тонкощів, які наш менеджер уточнює, щоб підібрати вам акваріум. Саме від його вміння слухати та чути залежить дуже багато. Адже переробляти завжди дорожче, ніж зробити раз і нормально.
 2. По отриманому ТЗ вже працювати простіше. Вже на виробництві знаємо, що ми маємо отримати наприкінці.

Етап 2: виготовлення акваріумів

 1. Вирізати шибки. Різ має бути строго 90 градусів. Під будівельний косинець вирізати із прямим кутом не виходить. А якщо не буде прямого кута, то потім акваріум не склеюватиметься нормально. Тому, косинці у нас хороші, як і склорізи, так і ламачі скла.
 2. Обробка скла. Залежно від цілей, робимо притуплення, шліфування або полірування скла. На все є верстати, на яких обробка скла відбувається швидше, а якість вища. Там також треба набивати руку, працюючи на таких верстатах. Адже і “коряво” зашліфувати це просто.
 3. Витираємо та знежирюємо всі шибки. Займає чимало часу. Може здатися, що разів два і протер. Скло має бути ідеальним для склеювання. Якщо інші використовують ацетон чи денатурат, т.к. він дешевший, то ми чистий медичний спирт.
 4. Клеїмо акваріум. Рука має бути набита. Через 3 хвилини після видавлювання силікону він починає застигати в “катишки”. При неправильному тиску з’являються бульбашки у швах (навіть у нас іноді вони бувають). Неправильна технологія склеювання – і акваріум потік. Тому й тут треба все вміти робити.
 5. Далі вклеюємо ребра жорсткості та стяжки. Після того, як акваріум на добу або навіть більше висохне.
 6. І це не все. Після склеювання акваріум зачищається від надлишків силікону та вимивається до ідеального стану. Часу також на даний етап виділяється пристойно.

Ось так склеюється простий акваріум. Якщо на будь-якому етапі допустити помилку, вийде “брак”. Тому ми стежимо за якістю наших акваріумів на всіх етапах. Ми маємо вимоги до кожного етапу, і ми перевіряємо їх. Приклад – немає кута 90 градусів – вся партія скла йде на перерізку. Все має бути як слід. І ви думаєте це все? Ні, є ще кришка.

Етап 3: виготовлення кришки для акваріума

 1. Вирізаємо смужки по верху та низу акваріума з дорогого пластику. Дешевий не виглядає і згодом втрачає свій вигляд. Плюс, його ручкою можна продірявити. Тому використовуємо не ПВХ, а полістерол.
 2. Шліфуємо торці пластику, щоб про нього і не порізатися, і виглядав добре. Займає багато часу, щоб зробити як треба.
 3. Наклеюємо горизонтальні смуги внизу та вгору акваріума.
 4. Підганяємо під розмір, обрізаємо краї та зачищаємо їх.
 5. Оклеюємо їх оракалом під колір, який був обраний клієнтом.
 6. Далі вирізаємо верхню частину кришки, і розрізаємо її на частини. Її незручно піднімати всю під час годування або обслуговування, тому вона складається з декількох частин.
 7. Вклеюємо ручку для зручності щоденного годування.

Етап 4: виготовлення освітлення в акваріум

Створюємо правильне освітлення. Більшість заводских акваріумів мають катастрофічно мало освітлення. Особливо великі акваріуми. І особливо травники. Світлодіодні їх лампи лише погіршили ситуацію. Нам з лампами працювати простіше було б. Ми працювали перед цим з люмінесцентними лампами. І поміняти технологію було б простіше. Але світлодіодні лампи значно поступаються іншим варіантам.

 1. Вирізаємо алюмінієвий профіль в розмір.
 2. Друкуємо на принтері заглушки та монтуємо їх
 3. Приклеюємо плати в профіль згідно з цілями.
 4. Паяємо плати між собою.
 5. З’єднуємо плати з блоком живлення до них.
 6. Якщо потрібно, ставимо додаткові плати для програмування світильника.
 7. Підключають вилку.
 8. Перевіряють освітлення.
 9. Вставляється скло в світильник.
 10. Герметизується.

Етап 5: додаткові нюанси при виготовлення акваріумів

 1. Клеїмо фон.
 2. Вирізаємо покривне скло з отворами і зрізами.
 3. Вирізаємо підложку під акваріум
 4. Вклеюємо фільтри, фітінги, шахти, якщо вони передбачені проектом.

Ну ось акваріум готовий. Дешеві акваріуми робляться за іншим принципом та іншими технологіями та матеріалами. Але вони виглядають і за функціональністю далекі від акваріумів Blue Barbus™.

Виготовимо акваріум і для вас.

Дізнавшись про ваші переваги, ми виконаємо для вас акваріум, який доповнить ваш інтер’єр.

Виготовлення акваріумів, на якому обладнанні робиться

Наше обладнання дозволяє нам виробляти якісні акваріуми до 1000 літрів опціонально. Акваріуми великого обсягу вимагають узгодження із замовником за технічними параметрами.

Ріжемо скло
Різання скла

Виробничий цикл виготовлення акваріумів проходить під контролем і за участю досвідчених фахівців нашої компанії Blue Barbus™. Використовувані в нашому серійному виробництві прес форми дозволяють нам випускати акваріуми для масового ринку.

Обробка краю скла на верстаті перед склеюванням акваріума
Обробка скла на верстаті

Скло майбутнього акваріума вирізається, обробляється на наших станках. Склеювання відбувається з використанням дорогих клеїв. Тут потрібно купувати дорожчі варіанти. Працювати потрібно швидко. Ми всі нюанси знаємо. І знаємо, яких помилок можна наробити на кожному етапі виготовлення акваріумів.

Нанесення клею на край скла для склеювання акваріума
Нанесення клею на скло

Вартість виготовлення акваріумів на замовлення

До речі, ви можете самостійно прорахувати вартість акваріума в нашому акваріумному калькуляторі за заданими вами параметрами.

Наш підхід до цін на продукцію та виду її реалізації дає можливість вигідно купити акваріуми як оптом , так і в роздріб. Вам не потрібно переплачувати. Ви робите замовлення у виробника. Яість акваріумів Blue Barbus™ та підхід до вартості реалізації робить наші штучні водоймища бажаним придбанням для акваріумістів новачків та професіоналів.

Не варто розраховувати на саму дешеву ціну. Адже ми робимо як для себе. Ми ж не купуємо самий дешевий автомобіль. Не ставимо саму дешеву пломбу. І не купуємо для ремонту саму дешеву шпаклівку. Якщо ми робимо як для себе, це завжди дорожче. Але, це правильно.

Робимо на опт і в роздріб потоком. Тому ціни дешевші ніж в інших. Інші взагалі не роблять на потоці нормальних кришок. Так що хороший акваріум у розмірі тільки у нас. Вибирайте акваріум у нас, і ви отримаєте якісний акваріум за ціною виробника з Києва. Ми можемо зробити такий акваріум, який вам сподобається.