Виготовлення акваріумів

Компанія Blue Barbus™ пропонує власну продукцію, вироблену нашою компанією. Великий асортимент, що постійно розширюється. Ми робимо все. І намагаємось робити ще більше. Якщо ви хочете купити хороший акваріум – ви вже на потрібному сайті.

Ми не намагаємось зробити дешевше. Ми намагаємось зробити як для себе. Як має бути. Більшість просто продають акваріуми, які з нашої точки обмежені.

Компанії Blue Barbus™ виробляє акваріуми та інші продукти. Виконуємо у будь-яких обсягах та під бажання замовника за індивідуальним замовленням. Створюючи акваріум, ми не заощаджуємо на надійності та якості. Він виходить як слід. Розраховуємо тиск води і підбираємо потрібної товщини скло.

Проектування та реалізація індивідуальних замовлень у Києві

Черепашник
Черепашник компанії Blue Barbus™

Модельний ряд Blue Barbus™ представлений акваріумами від 100 до понад 500 літрів, а також ексклюзивними варіантами, які ми розробили та реалізували за індивідуальними замовленнями.

Чим більший обсяг акваріума тим більше можливостей він дає. У штучній водоймі понад 200 літрів можна створити повноцінний водний світ, в якому гармонійно поєднуватимуться рослини, рибки, креветки та багато іншого. Все це зробить ваш акваріум неповторним куточком природи.

Компанія Blue Barbus™ займається не тільки продажами, а також обслуговуванням акваріумів у Києві та підбір рибок.

Як ми створюємо акваріум для вас

Виготовлення акваріума вимагає від нас розуміння, для яких цілей буде використовуватися водойма. В якому стилі буде оформлено і яка кількість рибок та інших мешканців буде в ньому знаходитися. Наші акваріумісти розкажуть про найбільш популярні та незвичайні варіанти оформлення акваріума, підберуть водойму за скляним берегом для черепах, креветок або рослин.

[button type=”big”] Вам може здатися, що акваріум це просто. Ми знаємо свою роботу добре і постійно знаходимо нове в акваріумістиці. І тому пропонуємо лише найкраще.[/button] Може здатися, що створення акваріума – це вирізав 5 стекол, взяв силіконовий клей, і за добу готовий акваріум. Можливо, в інших підхід і такий. Але у нас все серйозніше.

[box type=”bio”]Отримуємо ТЗ від менеджера. Саме з нього починається акваріум. Менеджер дізнається, для яких цілей потрібен акваріум, що в ньому житиме і як він оформлятиметься, що додатково потрібно, на який бік виводити розетки… і є дуже багато тонкощів, які наш менеджер уточнює, щоб підібрати Вам акваріум. Саме від його вміння слухати та чути залежить дуже багато. Адже переробляти завжди дорожче, ніж зробити раз і нормально.[/box]

[box type=”bio”]По отриманому ТЗ вже працювати простіше. Вже на виробництві знаємо, що ми маємо отримати наприкінці.[/box]

[box type=”bio”]Вирізати шибки. Різ має бути строго 90 градусів. Під будівельний косинець вирізати із прямим кутом не виходить. А якщо не буде прямого кута, то потім акваріум не склеюватиметься нормально. Тому, косинці у нас хороші, як і склорізи, так і ламачі скла.[/box]

[box type=”bio”]Обробка скла. Залежно від цілей, робимо притуплення, шліфування або полірування скла. На все є верстати, на яких обробка скла відбувається швидше, а якість вища. Там також треба набивати руку, працюючи на таких верстатах. Адже і “коряво” зашліфувати це просто.[/box]

[box type=”bio”]Витираємо та знежирюємо всі шибки. Займає чимало часу. Може здатися, що разів два і протер. Скло має бути ідеальним для склеювання. Якщо інші використовують ацетон чи денатурат, т.к. він дешевший, то ми чистий медичний спирт.[/box]

[box type=”bio”]Клеїмо акваріум. Рука має бути набита. Через 3 хвилини після видавлювання силікону він починає застигати в “катишки”. При неправильному тиску з’являються бульбашки у швах (навіть у нас іноді вони бувають). Неправильна технологія склеювання – і акваріум потік. Тому й тут треба все вміти робити.[/box]

[box type=”bio”]Далі вклеюємо ребра жорсткості та стяжки. Після того, як акваріум на добу або навіть більше висохне.[/box]

[box type=”bio”]І це не все. Після склеювання акваріум зачищається від надлишків силікону та вимивається до ідеального стану. Часу також на даний етап виділяється пристойно.[/box]

Ось так склеюється простий акваріум. Якщо на будь-якому етапі допустити помилку, вийде “шлюб”. Тому ми стежимо за якістю наших акваріумів на всіх етапах. Ми маємо вимоги до кожного етапу, і ми перевіряємо їх. Приклад – немає кута 90 градусів – вся партія скла йде на перерізку. Все має бути як слід. І ви думаєте це все? Ні, є ще кришка.

[box type=”bio”]Вирізаємо смужки по верху та низу акваріума з дорогого пластику. Дешевий не виглядає і згодом втрачає свій вигляд. Плюс, його ручкою можна продірявити. Тому використовуємо не ПВХ, а полістерол.[/box] [box type=”bio”]Шліфуємо торці пластику, щоб про нього і не порізатися, і виглядав добре. Займає багато часу, щоб зробити як треба.[/box] [box type=”bio”]Наклеюємо горизонтальні смуги внизу та вгору акваріума.[/box] [box type=”bio”]Підганяємо під розмір, обрізаємо краї та зачищаємо їх.[/box] [box type=”bio”]Оклеюємо їх оракалом під колір, який був обраний клієнтом.[/box] [box type=”bio”]Далі вирізаємо верхню частину кришки, і розрізаємо її на частини. Її незручно піднімати всю під час годування або обслуговування, тому вона складається з декількох частин.[/box] [box type=”bio”]Вклеюємо ручку для зручності щоденного годування.[/box] [box type=”bio”]Робимо упори “крильця”, на що лягає пластик вздовж акваріума.[/box] [box type=”bio”]Робимо короб для ламп.[/box] [box type=”bio”]Монтуємо до пластику верхньої кришки.[/box] [box type=”bio”]Вставляємо вологозахищені патрони під певний тип ламп.[/box] [box type=”bio”]Вставляємо ЕПРА в коробку.[/box] [box type=”bio”]Робимо всю проводку в коробці.[/box] [box type=”bio”]Монтуємо кнопку увімкнення вимкнення ламп на верхній кришці. Чому інші не роблять? Та тому що тут потрібно купити саму кнопку, просвердлити отвори в кришці, зачистити їх, витратити гроші на прокладку між кришкою та балкою, та ще й проводи включення розділяти. Тобто. втрачають час і витрачають гроші на цю функцію. І тому роблять дешевше, але не роблять як слід.[/box] [box type=”bio”]Підключають вилку.[/box] [box type=”bio”]Перевіряють освітлення.[/box] [box type=”bio”]Роблять заглушки на короб.[/box] [box type=”bio”]Заклеюють короб.[/box] [box type=”bio”]Знову перевіряємо.[/box] [box type=”bio”]Клеїмо фон.[/box]

Ну ось акваріум готовий. Дешеві акваріуми робляться за іншим принципом та іншими технологіями та матеріалами. Але вони виглядають і за функціональністю далекі від акваріумів Blue Barbus™.

[button type=”icon” icon=”rss”] Виготовимо акваріум і для вас.[/button]

Дізнавшись про ваші переваги, ми виконаємо для вас акваріум, який доповнить Ваш інтер’єр.

Обладнання

Наше обладнання дозволяє нам виробляти якісні акваріуми до 1000 літрів опціонально. Акваріуми великого обсягу вимагають узгодження із замовником за технічними параметрами приміщення.

Ріжемо скло
Різання скла

Виробничий цикл виготовлення акваріумів проходить під контролем і за участю досвідчених фахівців нашої компанії Blue Barbus™. Використовувані в нашому серійному виробництві прес форми дозволяють нам випускати акваріуми для масового ринку.

Обробка краю скла на верстаті перед склеюванням акваріума
Обробка скла на верстаті

Скло майбутнього акваріума фіксується в калібрах, де за допомогою клею розплаву, що подається при певній температурі, склеюються з виходом шару клею до 4-х мм для подальшої обробки. На стики наноситься спеціальний ізолюючий матеріал, який забезпечує захист від дії води та мікроорганізмів. Акваріуми нашої компанії виконуються професіоналами на спеціалізованому обладнанні – це гарантує якість нашої роботи.

Нанесення клею на край скла для склеювання акваріума
Нанесення клею на скло

Вартість виготовлення акваріума на замовлення

[jumbotron bgcolor=”#0b96ed”]
До речі, Ви можете самостійно прорахувати вартість акваріума в нашому акваріумному калькуляторі за заданими Вами параметрами.
[/jumbotron] [maxbutton id=”1″]

Наш підхід до цін на продукцію та виду її реалізації дає можливість вигідно купити акваріуми як оптом , так і в роздріб. Вам не потрібно переплачувати, Ви робите замовлення у виробника. Європейська якість акваріумів Blue Barbus™ та підхід до вартості реалізації робить наші штучні водоймища бажаним придбанням для акваріумістів новачків та професіоналів, а також зоомагазинів та клієнтів, які віддають перевагу індивідуальному стилю при проектуванні свого водоймища за скляними берегами.

Робимо на опт і в роздріб потоком. Тому ціни дешевші ніж в інших. Інші взагалі не роблять на потоці нормальних кришок. Так що хороший акваріум у розмірі тільки у нас.

Вибирайте акваріум у нас, і ви отримаєте якісний акваріум за ціною виробника з Києва. Ми можемо зробити такий акваріум, який Вам сподобається.