Великі акваріуми

Лінійка великих акваріумів від TM Blue Barbus

Тут представлена ​​лінійка середніх і великих акваріумів від Blue Barbus. Чому взагалі виникла потреба створювати різні лінійки для великих та маленьких акваріумів? Чому не можна створювати лінійку і робити її в різних моделях? Великі акваріуми.
Для багатьох інших різниці немає. Вони мають кілька лінійок, які підходять до всіх. А в нас кілька десятків моделей акваріумів. І причин безліч, чому є різниця між великим та маленьким акваріумом. Такі акваріуми складні в догляді.

звичайний великий акваріум Стандартний великий акваріум.

Величезне естетичне задоволення дає споглядання краси різнобарвного підводного світу у великому акваріумі. Якщо площа приміщення дозволяє встановити акваріум від 200 літрів, сумнівів у виборі великого обсягу не має бути. У ньому легко підтримувати біологічну рівновагу біологічну рівновагу біологічну рівновагу, не порушивши його невмілими діями. Можна реалізувати будь-які акваріумні фантазії. І тоді гарний доглянутий великий акваріум із цікавими мешканцями, рослинами та декором стане предметом вашої гордості та прикрасою домашнього інтер’єру.

Особливості установки

Установка акваріума повинна проводитись відповідно до загальних вимог. Але при встановленні великого акваріума необхідно приділити більш пильну увагу на такі фактори:

Навантаження

Великий акваріум є досить великоваговим. За будівельними нормами перекриття повинні витримувати навантаження 800 – 1200 кг. Розрахунок ваги визначається з обсягу майбутнього акваріума помноженого на 1,25.

Опора

Для рівномірного розподілу навантаження потрібна опора з великою жорсткою основою, а не на ніжках або коліщатках.

Місцезнаходження

Місце встановлення акваріума не повинно бути інтенсивно прохідним і галасливим. Інакше рибки можуть постійно отримувати стрес, що негативно позначається на їхньому здоров’ї. Відокремлене місцезнаходження теж не найкращий варіант, тому що вони починають лякатися людей і знову ж таки отримують стрес. Оптимальним є періодично відвідуване людьми місце.

Ризик пошкодження

Акваріум не можна розміщувати поряд з предметами, якщо існує ризик удару ними про нього, наприклад стілець.

Транспортування

Перевезення акваріума краще здійснювати за допомогою спеціалістів. Великий акваріум необхідно правильно транспортувати та внести до приміщення, щоб уникнути будь-яких пошкоджень.
Наслідки можуть бути надто суттєвими, якщо знехтувати цими факторами.

Особливості вибору риб

великий акваріум травник Великий травник.

Великий акваріум надає розширені можливості у виборі риб. При заселенні акваріума необхідно враховувати принцип підбору рибок. . Однак для великих акваріумів існує низка особливостей:

Великий акваріум не повинен виглядати порожнім.

Деякі великі риби ведуть нічний спосіб життя і вдень ховаються в укриттях. Тому, щоб їх побачити в денний час, потрібно унеможливити знаходження ними затишних місць в акваріумі. УУ таких випадках потрібно визначитися з уподобаннями – оригінальна риба або красиво оформлений акваріум.
вибір риб для великого акваріумаУ великому акваріумі повинні утримуватися риби, які постійно перебувають на увазі. Для гармонійного співіснування до великих риб можна підселяти дружніх середніх риб з іншим територіальним проживанням.

Великий акваріум не повинен виглядати гуртожитком.

Риби для великого акваріума
Не надає стильності великому акваріуму заселення всіх видів риб, що сподобалися, присутніх на зооринках. Підбір риб має здійснюватись з урахуванням естетичного сприйняття.

зграйні риби для акваріума великих розмірів

Великий акваріум дає можливість утримувати екзотичних риб.

Зграйні риби для акваріума великих розмірів
Екзотичні риби вирощуються селекціонерами. Вони мають оригінальну форму, яскраве забарвлення, незвичайне забарвлення та вимагають посиленої уваги до свого змісту. Їм необхідно дуже ретельно підбирати спільноту та підтримувати потрібну екосистему.

Організація біотопів

Крім аматорського або стилізованого оформлення акваріумів. Великий акваріум дає можливість організації в ньому замкнутої екосистеми будь-якого регіону, що в акваріумістиці називається біотопами. Біотопи класифікуються за географічною приналежністю, за змістом певного виду риб, рослин.

великий акваріум з корчом Великий акваріум з корчом.

У біотопах відтворюють екосистему певного географічного регіону, включаючи рослини, мікроорганізми, інших мешканців, хімічний склад і температуру води, грунт, рельєф дна. Заселяється рибами, які мешкають у вибраному регіоні. Потрапляючи в рідне середовище, вони легко адаптуються, почуваються комфортно і розмножуються без втручання людини.

У домашніх умовах найпоширенішими є біотопи Південної та Північної Америки, Австралії, Африки, Європи, Азії.

Розглянемо коротко приклади оформлення деяких біотопів:

Для розвитку рослин – криптокорину. Біотоп Азія.

Ареал – стоячі або слабо поточні прісні водоймища острова Шрі-Ланка. Мешканцями прохолодних тінистих водойм є барбуси-ендеміки чорносмугові, вишневі.

великі риби для акваріума Великі риби для акваріума. Крізь листя тропічної рослинності промені сонця пробиваються до водної гладі безлічі річечок і заток острова. Водойми багаті на болотну флору, серед якої переважає криптокорина. Відтворюємо природне середовище проживання вишневих барбусів. Соціальність – зграйна риба. Освітлення – неяскраве та розсіяне.Параметри води – температура 22°С-26°С, кислотність 7,5, жорсткість 10-18°. Як ґрунт укладається дрібна галька темного кольору. Рослини краще висаджувати вздовж стінок, так як барбусам необхідний простір для плавання. Для укриттів використовуються корчі та гроти. Потрібна рясна аерація та хороша фільтрація.

За змістом певного виду риб – монодактилус темний. Біотоп Африка.

використання великого корчів в акваріуміВикористання великого корчів в акваріумі
Ареал – солонуваті води західної Африки. Улюбленим місцем укриття молодих монодактилусів є затоплені корчі.
Відтворюємо природне місце існування монодактилуса темного.
Соціальність – зграйна риба.
Освітлення – яскраве.
Параметри води – температура 24°С-28°С, кислотність 7,0-9,0, жорсткість 10-25°, солонуватість 30%.
Як ґрунт використовується світлий кораловий пісок або дрібний гравій. Рослини відсутні. Необхідний великий простір для плавання, так як риба дуже активна і плаває блискавичними ривками. Для укриттів використовуються корчі та гроти, за їх відсутності стає полохливою. Потрібна рясна аерація і хороша фільтрація. Акваріум повинен бути оснащений кришкою, щоб уникнути вистрибування. Агресивна, щодо дрібної риби.

За географічним розташуванням – протока струмка річки Ріу-Ісана. Біотоп Південна Америка.

біотопний великий акваріум Біотопний аваріум. Відтворюємо природне середовище проживання наннакара аномала. Соціальність – парна або гаремна риба.Освітлення – середньої потужності.
Параметри води – температура 22°С-26°С, кислотність не більше 6,5-7,5, жорсткість не більше 5-20°.

Професійно організувати водні біотопи прісноводних, солоноводних та морських систем можуть досвідчені фахівці, якими і є акваріумісти нашої компанії.

Оснащення

Для нормального функціонування будь-якої водної системи необхідне обладнання:

Фільтр для очищення води. Бувають зовнішні фільтри, <внутрішні фільтри, а також навісні та морські. Для великого акваріума рекомендується біофільтр, в якому вода проходить через губку, керамічну трубку з корисними бактеріями, активоване вугілля.
Компресори для аерації води.
Помпа для подачі води з акваріума в певні пристрої. За допомогою помпи також створюються течії, струмки, водоспади.
Терморегулятор води для підтримки необхідної температури тепловодним мешканцям.
Охолоджувач води для підтримки необхідного темпуєратури холодноводним мешканцям.
Система освітлення складається з ламп розжарювання або ультрафіолетових. Лампа розжарювання використовується для підсвічування або прогріву, ультрафіолетова – для освітлення акваріума та фотосинтезу рослин. Якщо система освітлення вбудована в кришку, вона називається кришка-світильник.
Стерилізатор для боротьби з акваріумними бактеріями, грибками, що вражають ікру.
Термометр для контролю температури води.
Піновідділювач (скіммер) для видалення піни з морського акваріума та зниження навантаження на фільтри.

Важливо, щоб потужність обладнання відповідала обсягу акваріума. Для створення екосистеми певного регіону в біотопних акваріумах необхідний склад обладнання. Спеціалісти нашої компанії нададуть кваліфіковану консультацію щодо підбору необхідного обладнання залежно від обраного вами обсягу акваріума та його оформлення.

Виготовлення великих акваріумів і кришок

преміальний великий акваріум Преміальний великий акваріум

Великі акваріуми прямокутної форми вважаються найзручнішими, тому що в них добре проглядається весь підводний світ. Оптимальним вважається перевищення ширини над висотою. Однак ширина не повинна бути надмірно великою, оскільки не буде видно риб біля задньої стінки.
Наша компанія великі акваріуми виготовляє під розміри необхідні саме вам. Клас виготовлення – економ, преміум, еліт.

Також ми виготовляємо з водостійкого пластику високої якості кришки-світильники світлої, темної та під дерево гами квітів.

Якість акваріумів відповідає європейським стандартам завдяки сучасному обладнанню виробництва, технологіям та високій кваліфікації нашого персоналу. Гарантія на наші вироби складає 1 рік. Для замовлення великого акваріума можна зв’язатися з нами за телефонами в меню Контакти.


Be the first to comment “Великі акваріуми”