Вакансії

Завжди потрібні співробітники для виробництва акваріумів. Та й не лише виробництва. Ми займаємось усім. Від продажу зоотоварів оптом та в роздріб, до запуску акваріумів під ключ та догляд за акваріумами. Ідей багато, рук не вистачає втілювати.

Навіть якщо відразу і не буде вільної вакансії, ми можемо внести Вас до списку, і при звільненні вакансії вас набрати. До речі, плинності у нас практично немає. Якщо людина пропрацювала 2 місяці, вона залишається надовго працювати з нами.

Ви фахівець і робите акваріуми? Можемо взяти під Вашу продукцію. Ми забезпечуємо збут, рекламу, територію для виробництва, постійну доставку комплектуючих. Ви отримуєте ВСІ в комплекті. Ваше завдання – робити продукцію. І ні про що не переймається. Ми ж беремо від продажу свій відсоток. Але якщо звичайний майстер отримує замовлення, потім їде та збирає в роздріб матеріали для виготовлення, потім робить – то у нас більшість процесів перейде на турботи структури.

Ми пропонуємо роботу


Підсобний співробітник
Ви починаєте кар’єру.

Не важливо скільки Вам років. Не у віці справа, а в голові та підході людини до роботи. Усі починають із низів, навчаються, щось краще виходить і стають фахівцями. Навіть якщо ви були спеціалістом у своїй галузі, тут інші правила та інші навички. На наш досвід, тільки через 6 місяців роботи у співробітника виходять вже хороші результати. І шліфування майстерності займає ще кілька років. Тоді Ви дійсно зможете стати фахівцем у своїй сфері, якого цінуватимуть.

Для початку роботи з нами нам головне що б Ви працювали. Багато хто приходить загубитися на виробництві. Тут вийде, т.к. у нас мінімальні зарплати, і добрі відсотки. Друге – Ви хороша людина, яка може порозумітися з колективом і в нього влитися.

Нам не важливо, що Ви не вмієте багато робити на початку кар’єри. Нам важливо, щоб Ви хотіли працювати з нами і заробляти разом з Blue Barbus.

Різання скла

Так, ми працюємо з листовими матеріалами. Їх потрібно кроїти у розміри. Робота з різними товщинами скла від 4 до 10 мм. І важливе в акваріумах різати із прямим кутом. Скло ріжеться з точністю +/- 0,5 мм і кутом рівно 90 градусів. Так не те, що можна різати, так ми ріжемо. Нам не потрібно супер швидко нарізати. Нам треба якісно різати. У нас навіть 13-річний школяр навчився швидко та якісно різати скло. Тому, якщо Ви звикли працювати на стелєрізці або на вікнах, потрібно буде переучуватися.
Працюємо зі склорізами, з рейсмусом, косинцем, рулеткою, ламачами скла. Цього інструменту достатньо, щоб нарізати скло на акваріуми.

Що буде якщо наріже звичайний віконщик скло? Потім акваріум не збереться. Виступатимуть кути біля скла. Таких акваріумів 80% ринку. Ми ж робимо як слід. Як би хотіли, щоб для нас робили акваріум. Якість у нас вища, ніж у інших.

Обробка скла

Майстер з обробки скла

Це з усіх робіт найпростіша. Потрібно просто приставити торець скла до верстата, притиснути його до упорів і провести по напрямних. Але навіть тут треба набивати руку. Не одразу вийде, виходять і сколи, і скло, що тріскається, в руках, і що з першого разу не виходить сточити кромку, і доводиться по кілька разів проходити торець. У нас не 9-ти шпиндельний верстат, а обробка на дискових верстатах. Є всі розміри, тому єврокромка у нас виходить.

Мінус роботи – холодна вода, яка капає на руки. Це найнеприємніша річ, особливо взимку.

Склеювання акваруїма

Клейник акваріумів

Ну от, скла вирізали, обробили і можемо їх склеювати. Потрібно набити руку, щоб шов був рівним. Поступово видавлювати силіконовий клей, і швидко з’єднувати скло між собою. Цьому треба вчитися і не в кожного виходить. Навичка відпрацьовується роками. Склеювати куби для магазинів – це зовсім не збирати акваріуми. Ми розуміємо, що 80% ринку зібрано швидко. Але нам потрібно пишатися нашими акваріумами. І тому шви завжди рівні. Шов не рівний – виправляємо. Або робимо додатковий шов, або переклеюємо акваріум. Все має бути на рівні.

Ось Вам може здатися що це вся робота, і акваріум готовий. За часом ця робота займає половину часу. Багато часу забирають інші технологічні процеси.

  • Ми скла миємо перед склеюванням, і витираємо. Вони повинні бути чистими від усього пилу.
  • Ми скла знежирюємо. Тоді, у них набагато більше шансів за рік стояти цілими. Літр чистого спирту на таке витрачається на місяць.
  • Ми акваріуми зачищаємо після склеювання від зайвого силікону. Не виходить клеїти так, щоб зайвий силікон не залишався на склі. І після склеювання його слід стерти.
  • Мийка акваріума. Віддаємо ми його чистим.
  • Упакування акваріума. Теж займає чимало часу. Склади акваріуми одні, якщо це матрьошки, перекласти їх між собою, покласти в коробку, заклеїти коробку і наклеїти відповідну. бірку.
  • Ще ми можемо вигнути скло
  • Ще ми свердлимо отвори у склі

Ну, це просто ми зробили простий акваріум. Але на цьому наше виробництво не закінчується.
Майстер

Майстер зі збирання меблів

Ми збираємо тумби під акваріуми. Якщо інші використовують найпростішу конструкцію, яка вимагає мінімально ДСП, мінімальних навичок та мінімально виглядає, то у нас інакше. У нас тумбочки ми збираємо самі, адже не кожен зможе правильно їх зібрати. Тому, на наші тумби йде більше матеріалу, він дорожчий, він потребує особливих навичок для збирання. Цьому навчитися просто, але треба набити руку. Та й не тільки збирати вміти, а й робити грамотний розкрій листа ДСП під індивідуальні розміри. Неправильний 1 сантиметр і тумбочку потрібно переробляти. А це час та витрати.

Дуже складних конструкцій і завдань немає. Адже ми робимо тільки гарні тумби, і жодні інші меблі.

Акваруїмна кришка

Виготовлення акваріумної кришки

Ну і який акваріум без кришки та освітлення. Тут потрібно нарізати рівно дорогий пластик, оракав. Склеїти всі разом. Провести електрику для освітлення. Цей процес займає 4 години. Так, це не штампування, це ручна якісна робота. Робиться добре, як має бути. І жодних компромісів як.

Ви думаєте це все?

А як же тераріуми. А меблі під наші магазини, а ремонти акваріумів та їхніх кришок. Акваріуму розбиваються, вони течуть, електроніка часто згоряє в акваріумах, її потрібно міняти. А створення водоспадів та пухирцевих панелей? А створення скляних стелажів?

Скрипка з склаЦе скрипка зі скла. Вона у натуральну величину. Це робота наших працівників. Ми так змогли створити. Ми можемо створювати будь що. І ми хочемо, щоб кожен співробітник у нас міг таке зробити своїми руками, щоб він ставав професіоналом такого рівня. Ми Вам у цьому допоможемо. Головне, щоб Ви прагнули кращого.


Be the first to comment “Вакансії”