Тераріум і палюдаріум

Ми робимо акваріуми зі скла. Багато різних акваріумів. І так, як наша команда досить креативна і постійно щось вигадує, у нас є ряд інших розробок. Поки що ми справді не виходимо масово своєю продукцією в даний сегмент, але вже пристойний досвід є. Отже зробити тераріум і Вам теж зможемо.

Тераріуми від Blue Barbus

Тераріум у стінціЄ багато зроблених тераріумів на замовлення, але в лінійку ще їх не визначили. Тобто. не ввели стандартні розміри, не з’ясували, як краще щоб відчинялися дверцята, не виявили, який матеріал краще використовувати. Адже кожен варіант має плюси і мінуси. У кожному варіанті їх можна врахувати. А також є безліч тварин для утримання у тераріумі. І тому, на даному етапі ми робимо варіанти на замовлення.

Кожен варіант індивідуальний. Робимо проекти будь-якої складності. Є у нас фахівці, які добре знаються на рептиліях і ми створюємо правильні тераріуми.

Ось приклад нашої роботи зі створення тераріуму.

Серійний тераріум

Як приклад візьмемо варіант Ahatina30

Маленькі тераріуми кубики
Ось вважаємо вдала модель під равликів ахатін. У тераріумі передбачена вентиляція, але щілини не затягнуті сіткою. Вгорі він прогрівається будь-яким світильником. І виглядає солідно.

тераріум 30*30*30
Дані моделі призначені для утримання дрібних тварин. Багато нюансів враховані при виготовленні даного тераріуму. Зовнішній вигляд, функціональність, ціна. Зроблено так, як має бути.

Палюдаріуми від blue barbus

Орхідейники від blue barbus.

Внизу фотографія нашого офісного палюдаріуму. Тому ми не просто їх робимо, а робимо, виходячи з практики.
Палюдаріумпалюдаріум великий

Так що ми знаємо плюси та мінуса варіантів.

Be the first to comment “Тераріум і палюдаріум”