Тераріум для змій, жаб, ящірок.

Тераріум для змій, жаб, ящірок.

Робимо тераріуми для утримання змій, жаб, ящірок, тритонів та інших тварин. Наші тераріуми прості у виготовленні, тому надійні та практичні. Утримувати можна в них безліч дрібних тварин: змій, ужиків, геконів, ящірок, тритонів, жаб, великих жуків… нас). Також у нас інші є тераріуми для черепах (даний тераріуми маленькі для черепах), і для комах та павуків (там підвищені вимоги до вентиляції, щоб тварини ніяк не могли вилізти, а ми залишаємо щілини для неї в даному випадку).

Тварини, які можна містити:

Ящіркавечер
Процес складніший ніж в акваріумі. Дану конструкцію клеїмо в 3 етапи. Але вона виглядає і практична.

Особливості маленького тераріуму

  • дно яке не протікає. Якщо утримувати амфібій – досить потрібне рішення.
  • відкривається скло вгору, що унеможливлює самовільне відкриття
  • ручка зі скла
  • 2 типи вентиляції (залежно від потрібної вологості)
  • фон, наклеєний на задню стінку
  • поліроване скло (виглядає ефектніше)

Розміри стандартних тераріумів:

Можемо робити і в інших розмірах. На вигляд оптимальні це кубики. Якщо робити довший тераріум, то там доведеться міняти спосіб відкриття – розсувні у бік скла. Дані тераріуми призначені для дрібних тварин.

Фотографії тераріуму кубика 30×30×30

тераріум 30*30*30 Тераріум для змій жаб ящіроктераріум 30*30* 30 Тераріум для змій жаб ящірок тераріум 30*30*30 Тераріум для змій жаб ящіроктераріум 30*30*30 Терраріум для змій жаб ящірок

Тераріуми і мода на них

Людство з давніх-давен містить різних домашніх вихованців. З часом кількість видів тварин значно збільшилася, і тепер тримати вдома можна не лише собак, кішок, хом’ячків чи кроликів. Все частіше в ролі домашніх улюбленців виступають екзотичніші тварини. Серед них зараз можна зустріти різні види ящірок, жаб, змій, черепашок та інших представників рептилій, амфібій та комах. Такі вихованці хоч і можуть жити в будинку людини, але все ж таки повинні мати свою площу, де вони будуть у безпеці і звідки не зможуть втекти.

Ляжушка У ролі будинку для них виступають акваріуми або тераріуми. Історія акваріумів почалася давно, і першим його побудував учений з Англії Н. Вард. Саме він і почав застосовувати такі ємності для проведення спостережень та випробувань за рибками у невеликій водоймі. З того часу у створенні акваріумів змінилося багато, вони виробляються в різних формах, мають розміри від найменших і до надзвичайно великих. Тепер ємності для утримання тварин без проблем можна встановлювати вдома. Домашні акваріуми дозволяють створювати окремий світ, який буде приносити вам радість. Головне пам’ятати, що за ним потрібен правильний та своєчасний догляд.

Тераріуми, їх особливості та різновиди

Серед акваріумів є ємності, призначені для утримання різного роду рептилій, павуків і змій. Основним матеріалом при виготовленні тераріумів є скло та основа, виготовлена з дерева, металевого каркасу або пластмаси. Розміри судин можуть бути різними: від стандартних для дому та до зроблених на замовлення для зоопарків, ботанічних садів. Компанія Blue Barbus пропонує своїм клієнтам ємності стандартних параметрів на 22,5, 27, 43 та 64 літри, але за бажанням споживача можливо створювати тераріуми за необхідними розмірами. Створення такої судини відрізняється від виготовлення акваріума, а сам процес дещо складніший. Його склеювання відбувається в 3 етапи, від чого якість та надійність значно збільшуються.
 тераріум 30*30*30 Тераріум для змій жаб ящірок
Терраріуми призначені для утримання різних вихованців, відповідно існують різні їх модифікації, що враховують особливості майбутніх господарів. За типами їх поділяють щодо екологічних систем у природі, у яких можуть жити тварини. До них відносять пустельні, сухі, вологі, помірного типу, а також африканської савани, дощового лісу та іншими. Така деталізація допомагає якнайкраще облаштувати життя вихованця і максимально наблизити його до природних умов. Існують також тераріуми змішаних типів: акватераріум – частина посудини заповнена водою, а частина землею. У таких ємностях зазвичай містяться крабів, крокодилів, змій. Є ще палюдаріум – застосовується для утримання вихованців, що живуть у середовищі з підвищеною вологістю, а також для розведення рослин, що люблять вологість або взагалі ростуть у воді. Тераріуми для павуків називають інсектаріумом.
жук

За своїми формами тераріуми також виробляються різними. Все залежить від тварин, які планують поселяти в таку ємність. Серед них є:

Горизонтальний

Використовується для утримання вихованців, що не піднімаються на дерева та інші вертикальні поверхні. У цих тераріумах розміщують змій, деяких черепах, жаб, ящірок. При виготовленні горизонтальних ємностей їх довжина перевищує висоту більш ніж 2 рази. Ширина більша в 1,5 раза від висоти.

Вертикальний

Використовується для хамелеонів, квакш, геконів, зелених ігуан. Ці тварини люблять лазити у висоту, тому всередині завжди монтуються гілки дерев, різні корчі, а на задню стіну прикріплюють кору, корок, каміння. У цьому варіанті висота буде більшою за довжину в 2 рази.

Кубічний

Вважається проміжним варіантом, тому що всі параметри ємності приблизно однакові. Підходить для різних видів тварин. Якщо насипати великий шар грунту, то підійде і для видів тварин, що риють. Саме на цьому виді спеціалізується компанія Blue Barbus.

тераріум 30*30*30 Тераріум для змій жаб ящірок

Круглий, кулястий або конічний тераріуми застосовують для декору приміщень

Зазвичай у них садять вологолюбні рослини, наприклад, папороті або мох.
Жити в тераріумах можуть представники різних видів тварин. Щоб забезпечити їм оптимальні умови необхідно дотримуватися всіх правил та інструкцій. Тільки тоді життя ваших вихованців буде довгим і безтурботним. Наприклад, для облаштування тераріуму для равликів Слід знати, що кубатуру ємності підбирають за розмірами панцира молюска: 1 см тіла на 1 л ємності. Крім цього існують і інші важливі моменти щодо умов їх утримання, яких потрібно дотримуватись. До них відноситься висока вологість та кокосовий субстрат у ролі ґрунту. Якщо ви не знаєте, як правильно підібрати тераріум для свого вихованця, або якої саме форми він має бути, звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Вони зможуть відповісти на всі питання, і дати поради щодо правильного догляду та утримання різних тварин у тераріумах. Крім вищезгаданих ємностей підберуть і акваріуми з рибками або черепахою. Тераріум для змій жаб ящірок

Облаштування тераріуму

Облаштування будь-якого тераріуму має відповідати кільком критеріям: тварині, що буде там жити, умовам характерним у природному середовищі, кількості особин у ємності та іншим особливостям. Будь-який тераріум повинен мати певний мінімальний набір деталей та елементів, які будуть потрібні вихованцю.

Cаламандра

Не варто забувати про декорації

Вони допоможуть відтворити умови і зовнішній вигляд природного середовища, де мешкає тварина. За допомогою кори, пінопласту, камінчиків та інших компонентів можна створювати ландшафти пустелі, лісу, рівнини або гір. Тераріум для змій жаб ящірок

Грунт

Для грунту можна застосовувати, як природні, так і штучні компоненти: керамзит, пісок, камінь, різні суміші. Вони підбираються під тварину для її зручнішого життя.

Рослини

Так само йдуть справи і з зеленими насадженнями. Їхня кількість, вид і натуральність залежатимуть від вихованця. Часто застосовують і штучну зелень, що виготовлена з пластмаси. Матеріал повинен бути безпечним для тварини та не взаємодіяти з іншими компонентами ємності. Наприклад, рослина Аїр трав’янистий чудово підходить практично для всіх видів не тільки тераріумів, а й акваріумів і палюдаріумів.
гекон

Оптимальна температура

Даний фактор дуже важливий для активної життєдіяльності будь-якого виду тварин. Фахівці рекомендують облаштовувати дві території з різною температурою: теплу та холодну. У першому потрібно закріпити обігрівачі, у цій зоні вихованці зможуть погрітися та підвищити температуру свого тіла. У холодному куточку і вологість буде вищою, таким чином тварина сама зможе вибирати для себе більш комфортні умови в певний момент. Для обігріву ємностей зараз застосовують різне обладнання та елементи. Це можуть бути термошнури, термокамні або килимки, інфрачервоні лампи, лампи розколювання. Пам’ятайте, що в тераріумі потрібна присутність градусника для контролю за температурою.

Вологість

Багато їхніх вихованців звикли жити в середовищі з підвищеною вологістю. У домашніх умовах створити такий ефект допоможуть пульверизатори, дощові установки, спеціальні генератори туману та інші деталі.

Освітлення

Здійснюється завдяки лампам розжарювання, люмінесцентним або світлодіодним світильникам.

Ультрафіолетове випромінювання

Допомагає тваринам виробляти вітамін D, які стимулює нормальне розмноження та розвиток багатьох тварин. Для таких цілей використовують спеціальні світильники з УФ-променями певного спектру.

 молочна змія

Вентиляція

Дуже важлива частина облаштування тераріуму. Забезпечується вентиляційними отворами, які прикриваються сіткою з різних матеріалів (метал, пластик), таким чином, тварини отримують свіже повітря завдяки безперервній його циркуляції.

Крім уже згаданих елементів тераріум може додатково комплектуватися необхідними деталями, але це вже залежить від його призначення.

Чому варто вибирати Blue Barbus?

Компанія Blue Barbus спеціалізується на виготовленні різного роду акваріумів і тераріумів. Асортимент Blue Barbus досить великий і включає не тільки добуток ємностей стандартних параметрів і на замовлення, а також надає послуги з різних консультацій, вибору акваріумів, їх встановлення, запуску, заселення, перевезення, оформлення, чищення, ремонту, перетримки рибок та безпосереднього виготовлення. Тут ви зможете знайти та підібрати ємність для утримання будь-яких вихованців на свій смак. Якість Blue Barbus не викличе сумніви ні в кого. Компанія використовує високоякісне та сучасне обладнання та матеріали. При виготовленні продукції застосовується європейський досвід та технології, що дозволяє виготовляти акваріуми відповідно до всіх міжнародних стандартів та норм. Фірма має багаторічний досвід роботи на ринку та знає всі запити, відповідно до яких і формується пропозиція.
гекон 2

Ціни на Blue Barbus не високі, оскільки компанія самостійно виробляє свою продукцію, а не пропонує товар інших фірм . Більше того, ціни від виробника дозволяють закуповувати акваріуми або тераріуми оптом, причому не лише стандартних розмірів та форм. Маючи багаторічний досвід при виготовленні, враховуються всі тенденції у сучасному дизайні інтер’єрів, що допомагає без особливих зусиль підбирати ємності для будь-якого стилю приміщення. Компанія виробляє акваріуми різних класів, що дає можливість вибрати для себе підходящий варіант не лише за формою, розмірами чи видом, а й за вартістю. Вибравши співпрацю з нами, ви залишитеся задоволені нашим сервісом та якістю продукції, крім того, ми допоможемо вирішити всі проблеми, пов’язані з акваріумами та їх мешканцями.

Ми робимо акваріуми зі скла. Багато різних акваріумів. І так, як наша команда досить креативна і постійно щось вигадує, у нас є ряд інших розробок.

Тераріуми від blue barbus

Маленькі тераріуми кубики
тераріум 30*30*30 Тераріум для змій жаб ящірок
Дані моделі призначені для утримання дрібних тварин. Багато нюансів враховані при виготовленні даного тераріуму. Зовнішній вигляд, функціональність, ціна. Зроблено так, як має бути.

Палюдаріуми від Blue Barbus

Орхідейники від blue barbus
Скляні меблі від blue barbus
Промислові акваріуми у стійках
Інші вироби зі скла для торгівлі та виробництва
Та й взагалі, що робили цього року незвичайного: піраміди для проекту СТБ, ванни для 3-Д друку, акваріуми з рейками для відновлення акумуляторів, акваріуми, які ставляться один на інший, скляні меблі для магазину, миски, щоб вода не розбризкувалася у фонтані, “вічні” столики, підставки під папери, ремонт іграшок, фільтра в акваріуми, стійки під лампи, полиці в магазин “драбинка”, вітрина для дрібних товарів, рекламні монетниці на касах… та всього й не згадати, які замовлення до нас потрапляють.Be the first to comment “Тераріум для змій, жаб, ящірок.”