Ремонт акваріумних кришок

Ремонт акваріумної кришки

Кришка компанії Blue Barbus

Буває, що перестає горіти світло в акваріумі, або ж кришка розходиться “по швах”. Скажу так – дешеві кришки не має сенсу ремонтувати. Якщо використовували ПВХ для виготовлення кришки, в якому можна ручкою пробити отвір, то витрачати час на ремонт? Чи коли на відкритих патронах до ламп міняти ЄПРУ, яка знову за кілька місяців закоротить? Отже, ремонтувати можна хороші речі.

Ціна за ремонт кришки

кришка для акваріума
Акваріумна кришка

Все залежить від того, скільки часу витратиться на ремонт кришку, який і скільки матеріалів піде на ремонт. Іноді, можливо взагалі позбутися мінімальних сум у кілька сотень гривень. Але все одно – кришки ремонтуються. Якщо справді потрібний ремонт, то ціна йде від 100 грн. Разом із матеріалами. А далі – іноді одна ЄПРА може коштувати 450-600 грн.

Ремонт конструкції акваріумної кришки

Тут може бути кілька видів ремонту.

[box type=”warning”] Тріщина в кришці. Якщо кришка не заводське штампування – заміна деталей. Якщо заводська, то вже нічого не можна зробити. Звичайну тріщину можна або залити клеєм, або поміняти всю частину кришки, на якій є тріщина.[/box] [box type=”warning”] Зігнувся верхній пластик на кришці. Як правило проявляється при використанні ламп Т5, які досить сильно гріються, і просто плавлять пластик. Рішення – або поставити кулера, або просто тримати відкритим акваріум. Заміна пластику без усунення причин нічого не дасть.[/box] [box type=”warning”] Переклеювання оракалу. Найнешкідливіше, що може статися. Вам або набрид, або вже хтось подряпав. Просто поміняти плівку. Це не складно (щоправда є кілька типів плівки, які просто так не поміняти).[/box]

Ремонт акваріумного світильника

Дешеві світильники немає сенсу ремонтувати. Також немає сенсу ремонтувати кришки, які зроблені не за технологією. Краще поміняти на нормальну кришку, ніж намагатися відремонтувати її.

[box type=”warning”] Як правило, якщо не горить світло, перегоріла або лампа, або ЕПРА (дросель зі стартером як аналог). Визначається просто заміною деталей. Усі деталі мають термін служби. Тож майже всі власники кришок з ремонтом акваріумної електроніки стикалися. Коштує 250-600 повністю весь ремонт. Іноді доводиться довше возитися з кришками, особливо із заводськими штампуваннями та китайського виробництва, які іноді дуже складно розібрати.[/box] [box type=”warning”] Якщо у Вас стоїть звичайний світильник, і він не світить, то там йде заміна всього світильника. Електроніка в більшості випадків не ремонтується.[/box] [box type=”warning”] Буває, відходить контакт серед дротів. Теж визначається.[/box] [box type=”warning”] Таймери, які вбудовані в кришку – взагалі не ремонтуються.[/box]

У будь-якому випадку, зробити освітлення в акваріумі можна. Все залежить від часу, який потрібно витратити на кришку, та матеріали, які використовуються при ремонті.

Be the first to comment “Ремонт акваріумних кришок”