Промисловий акваріум

Промисловий акваруїм

Чому нами було введено промисловий акваріум? Все просто. Якщо ми ріжемо стекла під косинець, все шибки рівні, ніяке не завалено, шви як треба – ну то у конкурентів все навпаки. Для більшості головне швидкість та ціна. Норма вироблення там є. І якщо не зроблять обсяг (на якість заплющують очі), то не отримають повністю зарплату.

У нас інакше. Ми платимо мінімальну зарплату і відсоток від продажів кожному співробітнику. У нього немає норм виробітку, і він знає, більше зробить, більше запрацює. Але якість з нього вимагаємо та перевіряємо.

Це може на перший погляд здатися, що різниці ніякої Тільки якщо орієнтуватися на обсяг виробництва, то вийде обсяг, але не якість. Ми ж орієнтуємось лише на якісні акваріуми. Промисловий акваріум.

Відмінності між різними типами акваруїма

Ми Конкурени
Blue Barbus Промисловий
Скло кут 90 90 Як вийде
Скло обробка На верстатах На верстатах притуплення Як пощастить
Дряпини Ні Як пощастить Як пощастить
Шви Відмінні Як вийде Як вийде
Складання Відмінна Відмінна Як пощастить
Обробка шва Відмінна Відмінна Як пощастить

Як клеять акваріуми

Що видно з таблиці. З іншими граєте у лотерею. З нами все стабільно. Серед конкурентів є 3 типи клейників:

1 – ну повні неадекватні пропозиції. Або ціна летить у космос (раз на 8 вище ніж в інших), або ж якість така, що у нас попільнички на виробництві краще виглядають, ніж у них акваріуми. Досить часто можна зустріти такі пропозиції.

2 – майстри на кухнях. Можливо не кухня, але вони можуть клеїти акваріум. Обчислити такого майстра можна, якщо він потребує передплати на матеріал. Що б він не робив, множте обіцяний термін на 2. Йому потрібно замовити прирізування скла, потім поїхати і забрати його, а потім склеїти. Там, де беруть заготівлі, роблять добре. І більшість таких майстрів теж клеять добре. Але тільки ціна у них дорожча на 20-100%, ніж інші роблять. Вони може бути дешевше, т.к. скло купують у роздріб. Так що якщо Вам такі попалися, швидше за все робитимуть дорожче, довго, але як і ми – якісно. Ми просто зробимо їх роботу дешевшою і швидше т.к. у нас потокове виробництво, а не кухня.

3 – великі заводи. Для них потрібно одне – зробити виробіток. Вони мають план. Як вони поклеять акваріуми, чи відшліфують вони скло, чи знежирять вони його – це все другорядне. Головне зробити обсяг. Ціна найнижча, швидкість швидка, але якість під питанням. Після всіх фірм переклеювали акваріуми. Наші нам із 2007 року роботи жодного не повернули назад. Ми думали зробити ціну як у них. Але не виходить. Тоді нам потрібно так само “забити” на якість, і клеїти щось. А ми хочемо клеїти добрі акваріуми. Різниця між нами в ціні з конкурентами – у нас може бути й деякі позиції на 10% дешевші, ніж в інших, а можуть бути до 50% дорожчими. Але з нами Ви впевнені в якості, і спите спокійно, що одного прекрасного дня не заллєте сусідів.

Куди можна використовувати промислові акваріуми:

  1. Для промислових цілей, де не важливий зовнішній вигляд. Це для розведення рибок, для перетримки та виросту. Там, де потрібна ємність, і зовнішній вигляд не є важливим.
  2. Для зйомок. Вам зняти просто один кадр, і все одно, яке там скло і як склеєний акваріум.
  3. Для промислових цілей в інших сферах. Купували і для відновлення акумуляторів, і для тиску преса всередині, і з бронеплівкою пляшки шампанського підривали… промислові цілі можуть бути будь-які, і там теж краса ролі не грає.
  4. Карантинник або нерестовик

Одним словом, якщо Вам не важливий зовнішній вигляд акваріума, а тільки надійність – то найкращий варіант це промисловий акваріум.


Be the first to comment “Промисловий акваріум”