Продукція “Blue Barbus”

Хіба може якісний акваріум бути дешевим?

У нас так. Можете подумати, що так не буває. Але все залежить від підходу.
Припустимо, Ви купуєте Німецький якісний акваріум. Його роблять німці, отримують німецьку зарплату, перевозять сюди, платять митниці та податки… і виходить ціна. У нас все по-іншому. Зарплати сплачуються в Україні, податки сплачуються тут. І тому наші акваріуми виходять дешевше в 2 рази, при тій самій якості. Це реальність.

Переваги нашого виробництва.

  1. Якість. Ми дивимося на інші моделі, вибираємо найкраще, та застосовуємо їх технології на практиці при виготовленні акваріумів. Які варіанти кришок зручніші, як зробити світло для рослин, як кріпляться лампи… Ми шукаємо технологічно правильні рішення. Друге – ми не економимо на матеріалі. Ми можемо купити дешевий пластик, але через 2 роки інтернет буде строкати плодами “такої економії” в коментарях. А якщо ми на акваріуми клеїмо свій знак, то ми розуміємо, що вимоги до продукції високі. Адже аналізуватимуть наш продукт і фахівці, і конкуренти.
  2. Ціна. Низька, якщо брати до уваги якість продукції. Для порівняння візьмемо закордон. Повторюся, їхні зарплати, транспортування (а об’ємні акваріуми), податки і наша митниця. Ось і виходить, що акваріуми вигідніше робити ближче до покупця. Ось ми виготовляємо акваріуми європейської якості, за нашими цінами.
    Якщо ж ціну брати до уваги з нашими “умільцями на кухні”, то у нас теж дешевше пристойно. Вони отримують замовлення і починають бігати. Купити скло в роздріб, з прирізкою та обробкою, пластик, оракал, тло, патрони, лампи, ЄПРА…. У нас по іншому. Зайшло 200 квадратів скла за оптовими цінами, ми на своїх верстатах обробили його, весь матеріал під рукою, і ми тільки робимо на потоці. Ми не думаємо де взяти матеріал. Він завжди під рукою. У нас набагато менше “зайвих” рухів. Тому й ціна нижча. Їли брати великі виробництва, то там дешевші іноді, але й якість обробки зовсім інша. Вони за якістю не стежать, як ми.
  3. Швидкість. Ми робимо так швидко, що інші не встигнуть навіть купити матеріал для виготовлення, як ми вже зробимо все. Від 1 дня робимо замовлення. Люди, котрі знімають кіно, всю продукцію зі скла замовляють у нас. Тому що ми робимо не тижнями як інші, а можемо зробити за годинник. Оптові замовлення звичайно робимо кілька днів. Буває черга на місяць вперед розписана, але якщо потрібно терміново, ми робимо.