Преміум клас

Преміум клас

У наш час утримувати акваріум стає досить популярним і модним. Якщо раніше всі любителі рибок могли просто придбати невигадливий варіант у вигляді прямокутної ємності, то зараз акваріуми відіграють важливу роль у дизайні інтер’єру різних приміщень. компанія Blue Barbus пропонує клієнтам першокласні акваріуми серії преміум клас власного виробництва. Ми виготовляємо акваріуми під розміри замовника. встановлюємо найкраще комплектне обладнання. виготовляючи акваріум ми знаємо, де буде розміщуватися підсвічування чи вихід комунікацій зовнішнього фільтра. В результаті всі нюанси будуть уже враховані і не буде потрібно вносити зміну під час експлуатації преміум-класу акваріум ТМ Blue Barbus.

Сучасні технології та обладнання дозволяють нам виготовляти елітні акваріуми будь-якої форми, виду, розмірів, а також встановлювати їх практично у кожній точці кімнати. Серія акваріумів преміум клас – це не просто рибки чи рослини, тепер це ознака розкоші, тонкого смаку та стилю. Важливим фактором використання такої деталі інтер’єру є те, що помістити в акваріум можна майже всіх представників водного середовища. І до того ж, як прісний, так і морський. Але головне — створити для них правильні оптимальні умови та насолоджуватися створеним водним світом у своєму будинку.

Комплект акваріумів елітної серії ТМ Blue Barbus.

Процес виробництва акваріумів нашої компанії полягає у створенні кращої водойми укомплектованої якісним обладнанням Китайського та Європейського виробника. Дане поєднання дозволяє отримати водний світ для рибок та рослин з відмінними естетичними та практичними якостями та зручністю догляду його. Пропонуючи акваріуми, ми надаємо замовнику не тільки водоймище, але й повний комплект до нього. І до якого входить кришка та інше обладнання. Кришки для акваріумів ТМ Blue Barbus виготовлені з якісного полістиролу в поєднанні з якісними лампами для рослин та фарбування рибок роблять наші акваріуми одними з найкращих на ринку України.

Пропонуємо нашим клієнтам проконсультуватися у виборі домашнього або офісного акваріума, штучної водойми для особистого кабінету, ресторану чи холу фірми зателефонувавши нам за телефоном у розділі «Контакти»

Як виготовляють елітні акваріуми

Якщо ви вирішили внести в інтер’єр будинку або офісу красивий, великий та елітний акваріум, то для початку необхідно вибрати його форму. Вона залежатиме від місця встановлення, розмірів і призначення самого акваріума. Далі – необхідно вибрати матеріал для акваріума. Найчастіше для елітної лінії обирають скло. Крім нього також використовують оргскло та акрил. Щодо скляних акваріумів, то тут важливо дотримуватись найдрібніших деталей та технологій, щоб він був довговічним і практичним.

Як виготовляють елітні акваріуми

При виробництві такої ємності потрібно дотримуватися важливого правила: чим вище акваріум – тим товщі повинні бути його стінки. Наприклад, якщо висота виробу до 60 см, оптимальним варіантом товщини стінки буде 10 мм. А коли ваш акваріум має вже 115 см, то стінка має бути 19 мм. Скло ріжуть, шліфують, полірують, а потім склеюють спеціальним герметиком. При виготовленні скляних ємностей зазвичай застосовують два види основного матеріалу: просте скло та освітлене, причому обидва у незагартованому вигляді. Різниця між звичайним та освітленим склом буде помітна лише тоді, коли його товщина перевищить 12 мм. У такому разі ми побачимо зелений та прозорий матеріал. Для того, щоб виготовити гнуте скло застосовують процес моліювання. Цей процес відбувається в електропечі під дією високої температури. І таким чином отримують скло різної форми. Для більшої надійності всієї конструкції використовують подвійне дно зі скла завтовшки 10-12 мм.

оригінальний акваріумПри виготовленні акваріумів застосовують і оргскло.Воно податливе для трансформації, міцне і змінює своїх характеристик у процесі експлуатації. Наразі також використовуються і акрилові варіанти виготовлення. Акрил – матеріал легкий і, що важливо, міцний.

Невід’ємною частиною будь-якого акваріума є кришка. Кришки в акваріумі відіграють важливу роль. Так як захищають водний світ від потрапляння зайвих деталей, пилу та бруду. А також на них кріпляться лампи для обігріву та освітлення.

Їх виробляють із полістиролу.

Види та конструкції акваріумів

Елітні акваріуми в Україні

акваріум картина елітного класуПрофесіонали поділяють акваріуми на кілька типів відповідно до їх оформлення :

  • По-перше біотопні. Вони екзотичні. Можуть імітувати різні ландшафти, наприклад, озеро, океан із яскравими рибками
  • По-друге. Тут застосовують один вид риб, але екзотичних, навіть хижих. Також використовують різні мармурові або гранітні камені, корали та інші керамічні прикраси
  • По-третє Змішані акваріуми. Цей варіант найбільш затребуваний. Тут у однакових пропорціях розміщують риб, рослини та прикраси. Відмінний варіант для класичних стилів у приміщеннях

Крім зовнішнього вигляду і конструкції акваріуми можуть відрізнятися складом води і тому їх поділяють на: прісноводні, морські, голландські, рифові, рибні і так далі. Також акваріуми використовують для утримання черепашок.

Обладнання елітних акваріумів

елітний настільний акваріумЯкий би висоти, ширини та форми не був акваріум. Для повноцінного і довгого життя в ньому його мешканців вам не обійтися без певного обладнання. Саме від нього залежатиме стан, зовнішній вигляд та якість життя мешканців акваріума.

Якщо ви плануєте облаштовувати великий преміальний акваріум, то вам краще проконсультуватися у фахівців з приводу його комплектації. Незамінними деталями будь-якої ємності будуть:

  • Зовнішні та внутрішні фільтри – забезпечують чистоту води в акваріумі, видаляють продукти життєдіяльності рибок, забруднення, залишки корму та інше. Фільтри обов’язкові, якщо ви хочете бачити своїх рибок здоровими та активними довгий час
  • Аератори – допомагають насичувати воду киснем. Зазвичай та кількість рослин, дояке знаходиться в акваріумі, не здатне забезпечити обсяг кисню. А також необхідний для повноцінного життя рибок. І тому використовують спеціальне обладнання, яке допомагає підтримувати оптимальний рівень кисню.
    Терморегулятори – підтримують однакову температуру в акваріумі. Цей фактор важливий, тому що від нього залежить активність рибок, їх зростання та розвиток
  • Лампи та світильники. Денне світло – невід’ємна частина життя, як рибок, і рослин. Без світла немає життя, проста істина, що описує всю важливість ламп.

найкращі акваріуми в Україні Крім вищезгаданих елементів можуть використовуватися і додаткові. Але їхня комплектація вже залежатиме від призначення акваріума, а також від його наповнення.

Вчені стверджують, що акваріум – маленький водний світ, здатний заспокоїти і підняти настрій. преміальні акваріуми допоможуть відтворити незвичайні дизайни та наповнити приміщення красою, стилем та радістю. Доглядати заакваріуми не зовсім просто, тим більше у кожного виду є свої особливості, але емоції та відчуття, подаровані натомість, цього варті. Ми рекомендуємо послугу – “акваріум під ключ” якщо ви хочете замовляти незвичайний акваріум.Be the first to comment “Преміум клас”