Послуги від компанії “Blue Barbus”

Від виготовлення акваріумів до їх обслуговування.

Це наш слоган. Ми є компанія повного циклу. І можемо зробити все, що пов’язане із акваріумами. Якщо беремося за роботу, доводимо до кінця. Виготовляємо акваріум, перевозимо, встановлюємо, запускаємо, оформляємо, підключаємо обладнання, заселяємо живністю, стежимо за чистотою. Ми робимо всі роботи з цього процесу. Отже, якщо Вам потрібен не просто акваріум, а повністю реалізована Ваша ідея – ми все робимо.

Ми не тільки фабрика акваріумів. Вирішуємо будь-які завдання. Адже послуги з акваріумів дають нам досвід, знання та практику, яку ми потім використовуємо для виготовлення якісних акваріумів. Ми дивимося, як роблять інші фірми, які у них технології, що працює з них, а що ні. І підбираємо найкраще, що можна підібрати.

Переваги замовлення послуг з акваріумів у нас

1 – Надійність. Ми робимо на совість із 2008 року. Якщо на якомусь етапі ми не зробимо нормально, то наступна співпраця може не відбутися. А ми хочемо працювати довго. Тому, працюючи, ми викладаємось на всі 100%. Жодних компромісів. Робимо як слід.

2 – Ціни. У нас ціни нижчі, ніж у більшості конкурентів. Там, де ціни нижчі, там виникають питання до якості. Ну не можна вже ставити ціни нижче за наші, і вимагати якості. Мінімальні націнки у нас і нижче брати нікуди. Обслуговування акваріумів коштує за місяць менше, ніж звичка курити.

3 – Бонуси. Ми не беремо жодних додаткових грошей за “вигадані” проблеми. Корми – наші. Ми не дозволяємо купувати дешеві корми. Лікування – наше. Інші візьмуть гроші (всі конкуренти). Ми ж говоримо – це наша турбота, коли рибка захворіла. Вона не повинна вболівати, за це ми отримуємо гроші. Уся хімія також наша. Ми не беремо грошей за хімію, якою користуємось. І ще – будь-які позапланові виїзди протягом години, і ми за них грошей не беремо. Без різниці яка причина, хто винний, а хто ні. Щось трапляється – ми вже на місці.
З такою якістю сервісу та з такими цінами аналогів у Києві немає.

Можна багато писати, чому ми хороші. Але ми ставимося до акваріумів по-іншому. Все, що пов’язане з акваріумом, ми робимо повністю як “для себе”. І підбір співробітників – фанати своєї справи, і які працюють. У такому поєднанні результат нашої роботи видно відразу.