Перетримка акваріумної рибки

Тим, у кого в будинку чи офісі є акваріум, напевно знайома наступна ситуація. На тиждень-другий знадобилося терміново виїхати за межі міста чи навіть країни, а залишити своїх улюбленців нема на кого. Що ж робити? Як не скасувати таку важливу поїздку та зберегти живність в акваріумі. Відповідь дуже проста – довірити цю відповідальну справу найкращим фахівцям. Перетримка акваріумної рибки – одна з наших послуг.

У надійні руки

Досвідчені акваріумісти переселять ваших рибок у не менш комфортні умови і дбатимуть про них, поки ви не повернетеся назад. Довіривши свій акваріум професіоналам, ви можете спокійно займатися своїми справами. Робити ремонт, їхати у відрядження або просто відпочивати у відпустці. Ваша живність у надійних руках!

Можна піти й іншим шляхом – попросити доглянути рибок друзів (знайомих, сусідів чи родичів), але це не завжди правильний вибір.

По-перше, досвідченої людини знайти досить складно. А поверхневих знань про акваріум і догляд за ним недостатньо підтримання нормальної життєдіяльності рибок.
По-друге, якщо ви їдете на кілька днів, а то й тижнів, які бажають регулярно годувати рибок, чистити акваріум, міняти воду тощо. взагалі навряд чи знайдуться.

Отже ми приходимо до єдиного правильного рішення: треба звертатися до фахівців. Досвідчений акваріуміст якраз та людина, яка вам потрібна в даній ситуації. Сьогодні багато профільних компаній пропонують таку послугу, як «готель для акваріумних рибок». Що це таке? – спробуємо розібратися разом.

Готель для акваріумних рибок

Назва послуги говорить сама за себе. «Готель для акваріумних рибок» – це надання тимчасового житла, житла для ваших вихованців – комфортного, зручного, відповідного за всіма параметрами.

Готель для акваріумних рибок – це не що інше, як надання акваріумів під вашу рибку. Саме одним даним видом бізнесу ніхто не займається. Але, у кого є акваріум, той може надати один для вас. Розрізняються такі акваріуми за своїм обсягом, формою, зовнішнім дизайном.

Акваріум готується до приходу нових рибок. Бажано попередити за добу, що потрібно підготувати свіжий акваріум.

Перетримка акваріумної рибки – догляд у готелі

Щоб уникнути небажаних наслідків і зберегти маленьку живність, співробітники компаній стежать за поведінкою рибок постійно. І не просто стежать, а вчасно вживають необхідних заходів. До їх обов’язків входять такі функції:

Підтримка потрібного складу води;

Встановлення правильного освітлення;

Спостереження за правильною роботою фільтра;

Очищення ґрунту (при необхідності);

Годування рибок;

Турбота про рослини;

Зміна води в акваріумі та його періодичне очищення.

Перетримка акваріумної рибки – карантинні акваріуми

Іноді тимчасової перетримки потребують хворі рибки. Це окреме та найскладніше питання, вирішити яке також можна за допомогою готелю. Для цього у компаніях є спеціалізовані акваріуми – карантинні. Рибки, поміщені в такий акваріум, вимагають особливого догляду та ще більшої уваги, ніж здорові. Вони тут не просто живуть, вони лікуються від усіляких недуг, тому їхній організм дуже ослаблений і вразливий.

Час перебування в карантинному акваріумі залежить від самопочуття рибки (рибок). Дуже часто результат їхнього приміщення в такий акваріум виправдовує себе, і додому вони повертаються вже абсолютно здоровими.

Сутність процесу

Перетримка акваріумних рибок починається з їхнього транспортування. Перевезення на тимчасове місце перебування, в так званий готель. Терміни перетримки риб бувають різними, від 5 – 7 днів до кількох тижнів або навіть місяців.

Професійне транспортування рибок під наглядом досвідченого акваріуміста не принесе жодної шкоди вашим вихованцям. Вони добре перенесуть дорогу, без стресів та хвороб. Комфортні умови транспортування особливо важливі в тих випадках, коли треба доставити рідкісні та елітні види риб. Якщо ви власник саме таких рибок, то при їх перевезенні треба бути дуже уважними. Важливу роль тут відіграє все: і відстань, на яку перевозяться рибки, і обсяги «готелю».

Компанії , Що займаються перетримкою акваріумних риб, всі турботи з подвійного транспортування (в готель і назад) беруть на себе. Кваліфіковані фахівці супроводжують ваших рибок від їхнього звичного житла – домашнього або офісного акваріума до моменту запуску в нову ємність. Зворотна поїздка додому відбувається за таким самим сценарієм. Таким чином, ваші вихованці ні на хвилину не залишаються без нагляду.

Досвід – велика справа

Повний комплекс робіт з догляду та утримання акваріума під силу тільки досвідченим акваріумістам, які займаються перетримкою акваріумних риб не один рік. Вони знають всі тонкощі процесу і можуть зорієнтуватися в будь-якій, навіть непередбачуваній ситуації. Наприклад, деякі рибки раптово втратили апетит або стали менш активними. Причин виникнення таких симптомів може бути кілька, а ось визначити єдино правильний із них, і що найголовніше, усунути його, може лише справжній фахівець.

Замовлення на перетримку акваріумних риб можна за телефоном, звернувшись до профільної компанії BlueBarbus, де є послуга «готель для акваріумних рибок. Якщо ви робите це вперше, скажіть про це відразу під час першої розмови. Досвідчений акваріуміст-консультант докладно пояснить вам суть майбутнього процесу, розповість, як, коли і на яких умовах ваші вихованці переїжджатимуть на місце проживання.

Відправивши своїх рибок у такий готель, можете сміливо займатися запланованими справами. І будьте спокійні: навіть після вимушеної подорожі ваші улюбленці будуть здоровими та у відмінному настрої.

Be the first to comment “Перетримка акваріумної рибки”