Оформлення акваріумів

       Поряд з широко представленим модельним рядом різноманітних за геометрією, обсягом та призначенням акваріумів, а також комплектацією їх різним обладнанням, наша фірма надає ряд додаткових послуг:

  Перед покупкою акваріума можна отримати кваліфіковану консультацію фахівця щодо вибору акваріума, що підходить для Вашої квартири або офісу.

  У нас ви зможете замовити оформлення акваріума, що є однією з найважливіших складових у створенні штучного водоймища , який повинен гармонійно вписуватися у ваш інтер’єр і при цьому створювати оптимальні умови для проживання рибок та інших мешканців.

  Також наша фірма надає послуги з встановлення та обслуговування, що важливо при купівлі акваріумів для дому, офісу , торгового центру та ресторанів.
акваріум з рослинами та містком
Місток з доріжкою
Всі акваріуми поділяються на три види: промислові, професійні та декоративні. Зупинимося на останньому, тому що перший вид акваріума оформлення не потребує, а другий – використовується любителями зі стажем, які самостійно вирощують мальків різних рибок і, найчастіше, самостійно підбирають для них місце існування.

     Після запуску акваріума порушуємо його оформлення, в першу чергу починається з визначення того, хто у ньому житиме: морські чи прісноводні рибки і що буде пріоритетом при виборі декорацій для оформлення акваріума.

Догляд та обслуговування прісноводних акваріумів оформленихпід псевдомором

Псевдоморі з білим грунтом та коралами
Псевдоморі з коралами
У морському типі оформлення увагу привертають великі риби, а грунт і декорації будуть лише доповненням. Такий вид дизайну називається – рибний. Або, навпаки, головну увагу приділяють аквадизайну, де барвисті зграйки невеликих рибок доповнюють загальну картину створеної композиції. Цей вид відноситься до змішаного. Спочатку створюється проект акваріума і розмічуються місця розташування великих каменів, гротів та інших елементів. Визначається, які камені будуть встановлені в акваріумі, оскільки велике значення має не лише зовнішній вигляд, а й порода, яка може змінювати хімічний склад води.

Псевдоморі в акваріумі
Псевдомор зі штучними декораціями
Правильне розміщення декорацій відіграє важливу роль у створенні сприятливих умов для мешканців акваріума та створення неповторного індивідуального дизайну. Підтримка екосистеми морського акваріума потребує більших витрат, ніж прісноводного. Це пов’язано з умовами утримання рибок і «живих» каменів (актиній, анемонів), де необхідна потужна фільтрація води та сильне підсвічування. Вирішити проблему можна створенням так званого «псевдо-морського» дизайну, наповнивши акваріум ракушняком, коралами, гранітним камінням, що завдяки роботі професіоналів створить ілюзію справжнього морського дна. У таку водойму запускають екзотичних озерних риб, які не бояться жорсткої лужної води.

Догляд та обслуговування прісноводних акваріумів

Акваріум з рослинами та доамнями
Доріжка між камінням і рослин

       При створенні прісноводного типу дизайну головний акцент найчастіше робиться на оформлення акваріума рослинами, тому що в прісній воді на дні озер і річок водорості відіграють важливу роль. Одним із найбільш видовищних є голландський вид аквадизайну, де головна роль відведена рослинам, а зграйка маленьких рибок запускається лише для підтримки біологічного балансу екосистеми. При поєднанні різних видів рослин можна створити захоплюючі дух і живі картини, що вражають уяву. Створення таких композицій говорить про професіоналізм тих, хто виконує ваше замовлення акваріумістів. Ми постійно вдосконалюємося, поряд із використанням високотехнологічних методів виготовлення наших акваріумів. Створюючи штучні водоймища та оформляючи їх, ми постійно підвищуємо свій професійний рівень.

Загублений ліс в акваріумі
Корч з рослинами

     При виборі цього оформлення необхідно враховувати, що процес догляду за ним трудомісткий і може викликати питання у новачка. Це пов’язано з тим, що головним завданням у цьому випадку є збереження форми та пропорцій підводного саду. Оскільки рослини розвиваються нерівномірно, необхідно постійно підрізати водорості, щоб зберегти гармонійність картини. Навіть незважаючи на складність догляду, цей вид акваріума може стати головною прикрасою інтер’єру і не тільки тішити вас, а й приваблювати захоплені погляди ваших гостей. Для нестандартних рішень фахівці нашої фірми можуть розробити та виготовити акваріуми будь-якої конфігурації. Дуже красиво виглядають акваріуми з увігнутим склом, які створюють ілюзію розширення простору та панорамний вигляд. Існують і бюджетні варіанти прісноводних акваріумів, які, при вмілому розміщенні рослин та підборі декоративних елементів, виглядатимуть не менш видовищно. Найчастіше для цього використовують прямокутні або кутові акваріуми. Розміщення рослин у такому акваріумі залежить від місця встановлення. Якщо його розміщують біля стіни, то фоном можуть служити високі і тонкі рослини, що щільно висаджені на задній план, інші, залежно від композиції і величини акваріума, розміщуються по дну разом з камінням і декоративними елементами. Туди можна заселити подібних до умов утримання рибок.

Догляд та обслуговування черепашників

Ще один тип оформлення акваріума, на якому слід зупинити свою увагу, є акваріум для черепах. Умови утримання цих тварин диктують особливості його оформлення. Найчастіше під черепашатник вибирають прямокутні акваріуми. Його об’єм має бути не менше ніж 100 літрів на одну рептилію, тому що доросла черепаха виростає до 30 сантиметрів і у неї має бути достатньо простору для маневрів. Обов’язковою умовою є наявність острівця, який створюється із гравію, ґрунту чи каміння. Розташовують його під нахилом, повторюючи похилий берег водойми, щоб тварина могла без проблем вибратися на сушу. Води в такому акваріумі не повинно бути багато, достатньо на 13 або трохи більше наповнити нею басейн, щоб вона комфортно себе почувала. Озеленення акваріума не є обов’язковою умовою, тому що ваш вихованець може його зламати або з’їсти. У цьому випадку на задній стінці акваріума можна розмістити фоновий малюнок, що відповідає дизайну оформлення та вашому інтер’єру.

Наші можливості, досвід та найкраще обслуговування

Акваріум з камінням
Доріжка в горах

Довіривши оформлення і запуск акваріума професіоналам-акваріумістам Blue Barbus™ навіть акваріуміст-новачок зможе уникнути помилок у доборі рослин та тварин. Фахівцями буде створено індивідуальний дизайн із врахуванням усіх побажань клієнта. Також ви отримаєте цінні рекомендації щодо догляду за рибками та іншими мешканцями водойми. Звертаємо вашу увагу на те, що при замовленні повного циклу, в який входить виготовлення стандартного або за індивідуальним замовленням акваріума, його оформлення, встановлення, а при необхідності та обслуговування, ви заощаджуєте свої кошти, такяк виробник повного циклу, ми виключаємо торгові націнки посередників і гарантуємо 100% якість наших акваріумів і послуг.

Доріжка з піску та каміння в акваріумі
Доріжка з піску та каміння з рослинами
Акваріумістика на сьогодні – це симбіоз інженерної думки, високих технологій, біології та мистецтва. Замовити оформлення акваріума в Blue Barbus™ – означає втілити в реальність свої мрії. Ми допоможемо вам створити неповторний куточок живої природи, який при цьому органічно вписуватиметься в інтер’єр вашого будинку чи офісу.

Be the first to comment “Оформлення акваріумів”