Обслуговування акваріумів

З Вашим акваріумом завжди все гаразд і він виглядає чудово. Ми тримаємо в чистоті будь-які акваріуми. Ми розуміємося на них добре, і тому, довіряючи нам обслуговування свого акваріума, Ви завжди спокійні. Платіть тільки фіксовану суму, та й усе. Із нас результат.

Акваріум з камінням та живими рослинами
Креветочник

Обслуговування акваріумів як послуга

Акваріум – це справжня прикраса будь-якого приміщення. Він приносить відчуття спокою, елемент живої природи за умов сірих кам’яних джунглів міста. Однак далеко не кожен власник акваріума до кінця усвідомлює, яка відповідальність лежить на ньому по підтримці гармонії в цій штучній водоймі.

Спробуємо розібратися в послузі з обслуговування акваріумів.

Запорука довговічного процвітання Вашого акваріума – це своєчасний догляд та обслуговування його в цілому.

Акваріум з камінням та живими рослинами
Композиція з камінням та розтерами

Деякі процедури необхідно виконувати щодня, інші – щотижня. Все це забирає дорогоцінний час. Саме тому догляд та зміст акваріума варто довірити рукам досвідчених фахівців. Наприклад, для акваріума в офісі чи ресторані це нагальна потреба. Довіряти цю роботу секретареві чи співробітнику – перший крок до перетворення акваріума на кімнатне болото, а не на прекрасну водойму. Тільки фахівець зможе вчасно виявити проблеми, знаючи всі тонкощі в обслуговуванні, і прийме правильне рішення у виборі способу їх усунення. Тому треба пам’ятати, що кожен має займатися своєю справою. І краще досвідченого акваріуміста, з турботою про Вашу водойму, не впорається ніхто.
[jumbotron bgcolor=”#0b96ed”]
Ви платите тільки за гарний акваріум. Все інше – наші турботи. Ціна у більшості випадків 1200-1600 грн/місяць
[/jumbotron]

Чистка акваріума на 30 літрів
Майстер клас проводить Костянтин Смирнов

Обслуговування акваріума в домашніх умовах здається більш простим і не клопітним. Однак варто пам’ятати, що тут Вам можуть знадобитися послуги професіонала. При виникненні серйозних проблем в акваріумі: хвороб риб, “цвітіння” води, поломки обладнання, тільки фахівець зможе максимально швидко та ефективно усунути проблему та виправити ситуацію. Безумовно, про догляд за акваріумом є чимало інформації в інтернеті, але лише професіонал зможе швидко визначити джерело проблеми, її вирішення. Тим більше про надійність інформації з “інтернету” кожен знає. Тому варто пам’ятати: у власника є щоденні обов’язки по догляду за акваріумом, але, у разі серйозних проблем, цю турботу потрібно передавати фахівцеві.

Чому варто замовити обслуговування акваріумів у нас

[box type=”bio”]Оптимальне співвідношення ціни/якості. За меншу суму ми готові надавати більше. Якість на найвищому рівні надаємо. І на нього ставимо мінімально допустиму ціну.[/box] [box type=”bio”] Все чесно. Лише фіксована сума до сплати. Жодних додаткових витрат з Вашого боку. Включено будь-які позапланові виїзди та консультації, корми, хімія, а також лікування рибок.[/box] [box type=”bio”] Якість обслуговування на висоті. Ми підбираємо фанатів своєї справи, і тому співробітники, що приходять, добре знаються на своїй справі.[/box]

Чистка акваріума в розрізі обладнання

Обслуговування передньої стінки акваріума
Обслуговування проводить найкращий спеціаліст компанії

В обслуговуванні Вашої водойми за склом є щоденні роботи, які Ви можете виконувати самостійно, і складніші заходи, де без допомоги фахівця не обійтися.

Чистка акваріума маленького об'єму
Для підтримки гармонії в акваріумі потрібно стежити за акваріумом. Це дозволить вчасно усунути неполадку та запобігти серйознішим наслідкам. При годівлі риб варто уважно спостерігати за поведінкою. Якщо деякі риби поводяться мляво, неохоче їдять, мають нездоровий вигляд і т.п. протягом кількох днів, це свідчить про серйозні проблеми та необхідність термінового втручання фахівця.

Чистка акваріума також неможлива без заміни елементів в обладнанні. Дуже важливо вчасно очищати фільтр, замінювати необхідні реагенти. Обслуговування механічних фільтрів досить просто, проте, якщо у Вас встановлений біологічний фільтр, цю роботу потрібно проводити майстру, щоб не сталася поломка.

Також спеціаліст може вчасно виявити несправності в роботі освітлювальних ламп. Їх своєчасна заміна – це запорука гармонійного існування всієї екосистеми Вашої штучної водойми.

Підтримка повноцінної біологічної системи

Великі камені в невеликому акваріумі

Заміна води в акваріумі повинна проводитися раз на 1-5 тижнів. Це залежить від того, наскільки потужне обладнання у Вас встановлено, якого типу акваріум і хто там живе. При цьому потрібно видалити п’яту частину загального об’єму рідини, замінити її новим об’ємом рідини, після чого очистити субстрат від забруднень. Це дозволить підтримати максимально гармонійний стан акваріума. Однак варто пам’ятати, що у воді є відходи, які невидимі на перший погляд – це аміак і нітрити. І їх потрібно постійно прибирати з акваріума, підмінюючи воду.

Неможливий повноцінний догляд за акваріумом без регулярної перевірки стану рослин. Крім видалення хворих рослин, підтримки їхнього здоров’я та підрізування, необхідно стежити і за станом декоративних елементів – корчів, каміння та іншого. Для цього виду очищення існує безліч пристроїв: спеціальні скребки, хімічні реагенти, діатомові фільтри та інше. Для комплексного очищення акваріума потрібний досвід, без якого цей процес займе у Вас тривалий час.

Послуги фахівців – запорука гарного акваріума

Ми пропонуємо всім клієнтам максимально високу якість сервісу. До комплексу наших послуг входить:

[box type=”bio”] Перевірка та виправлення несправностей у роботі обладнання;[/box] [box type=”bio”] Очищення ґрунту, рослин та декорацій в акваріумі;[/box] [box type=”bio”] Своєчасна заміна води та контроль її хімічних показників;[/box] [box type=”bio”] Перевірка здоров’я мешканців штучного водоймища, їх лікування.[/box]

Також наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань: як очистити акваріум, дадуть пораду про його декорування та заселення в нього нових мешканців і т.д.

Таким чином, скориставшись послугами наших фахівців, Ви отримаєте максимально якісне обслуговування у зручний для Вас час. Це збереже Ваш акваріум у гармонійному стані, і він радуватиме Ваш погляд не один рік.

Перелік робіт з обслуговування акваріума.

[box type=”download”] Чистка фільтрів, декорацій, ґрунту та скла;[/box] [boxtype=”download”] Підміна води;[/box] [box type=”download”] Догляд за рослинами (проріджування, підсадка нових, пересадка тощо);[/box] [box type=”download”] Додавання хімії для росту та утримання рослин у хорошому стані;[/box] [box type=”download”] Проведення тестів води в акваріумі;[/box] [box type=”download”] Слідкуємо за роботою обладнання і якщо не працює то виконуємо заміну.[/box] Чистка переднього скла лезом від канцелярського ножа =

І чим відрізняється фахівець від простого обивателя в акваріумі. Ось на знижку, як чиститься скло? Здається, взяв ганчірочку і витер. Це з погляду обивателя. З погляду фахівця, зовнішня сторона витирається двома типами ганчірочок, з рідиною, що миється, в 2-х випадках. Ми не любимо, але іноді використовують магніти для очищення скла. Внутрішні частини там, де дістає рука очищаються двома типами мочалок, і лезом для видалення водоростей на стеклах і нальоту кальцію. Іноді використовуємо спеціальний розчин для видалення кальцію. Якщо ж рука не дістає, використовуємо спеціальні мочалки на ціпку. Їх там 3 насадки. Тобто, якщо для обивателя є одна мочалка для очищення акваріума, то у нас виходить є 3 рідини, і 9 типів інструментів для чищення.

І так з усіма елементами з усіх пунктів. Якщо цією справою займатися серйозно, то й підхід інший. Ми у своїй справі розуміємось як рибка в акваріумі.

Be the first to comment “Обслуговування акваріумів”