Лінія черепашаників Volna

Лінія черепашаників Volna, де передня стінка нижче задньої стінки

Відкритий акваріум для черепашок оптимально підкреслює те, що даний акваріум призначений для черепашок. Не акваріум, в якому є драбинка, а саме для черепашок. Дуже рідко за таким принципом можна зустріти палюдаріуми, і те, вони не практичні і рослини там не все зростають (різна вологість). Тому, якщо ви бачите цей тип акваріума Volna. Тому можете бути впевненим – він створений для черепашок.

черепашник блакитний барбусчервоновуха черепашка

Особливості акваріума для черепашок

По-перше Зручність – за даним типом акваріума зручніше доглядати. Він зручний, тому що передня частина низька.
По-друге Зовнішній вигляд – стильно виглядає. Незвичайно як для акваріума. І тому вирізняється. Акваріум призначений не тільки для маленьких черепашок, але і для середніх та великих черепах.
По-третє Солідний – серйозніший варіант, ніж звичайні черепашатники. І на вигляд, і за функціональністю.
Та ж є драбинка для черепашок або острівець із сушею.

Лінія черепашаників VolnaЛінія черепашаників Volna

Ціна для черепашника

Порівнюючи ціну зі звичайним акваріумом можна зробити висновок один – вони дорожче коштують. Але ця ціна має пояснення. У цьому типі акваріума використовується більш товсте скло і воно більш ретельно обробляється. І немає жодних ребер жорсткості та стяжок. Під смужки оракала можна підклеїти ребра, але в черепашнику Volna вони не виглядатимуть.
Тому, цей тип акваріума для черепах вважаємо оптимальним для черепашатників. І рекомендуємо саме їх купувати. Трохи дорожче, проте дуже багато плюсів.

Що потрібно для акваріума з черепашкою

Наша компанія рекомендує:

По-перше – фон. З фоном акваріум виглядає глибше. Коштує не так багато, але виглядатиме краще.

По-друге – фільтрація та обігрівач. Поставити голівку із мочалкою. Вона і дешева, і ефективна. Дорожче немає сенсу купувати. Як та іншого плану, т.к. потрібна вже тут чистота води, а чи не ідеальні параметри. Обігрівач служить для обігріву води. Рекомендуємо 50-200 Вт залежно від температури довкілля.

По-третє – грунт на дно. В результаті черепашатник вже виглядає як повноцінний акваріум. Тому, краще засипати дно ґрунтом та камінчиками.

По-четверте – лампа розжарювання зверху. Звичайний патрон із лампочкою розжарювання включати на кілька годин на день рекомендуємо. Можливо, по можливості ставте УФ лампу.

Лінія черепашаників Volna

Акваріум для черепахЛінія черепашаників VolnaЛінія черепашаників Volna

Стандартні розміри черепашників Volna

Розміри Об’єм
Volna 60 60*39*49 115
Volna 80 80*39*49 153
Volna 100 100*44*54 238

Як вибрати акваріум для черепахи?

червоновухі, болотяні) та сухопутні черепахи (середньоазіатські). Коли вибір зроблено, далі підбирається оптимальний розмір.

Якого розміру черепашатник невужний

Візьмемо собі право рекомендувати черепашатники Volna 80 Volna 100. Можете подумати, що пропонуємо найбільші та найдорожчі варіанти. Так, воно так виходить. Як ми виходимо до цієї пропозиції.

Вибираємо для якої тварини ми створюємо житло. Після вибору червоновуха черепашка, ми розглядаємо її максимальний розмір, який більше 20 см. І вже підбираємо розмір житла. І виходить, що ви купили не маленьку і декоративну черепашку, яка колись виросте. Ви купили велику тварину, якій потрібно створити умови.

[box] Вибирайте відразу великий черепашатник. Так дешевше і правильно.

Чому краще вибрати черепашник Volna від компанії Blue Barbus?

 • Зовнішній вигляд
 • Зручність
 • Престиж

за вихованцем та при чищенні самого тераріуму.

Черепахатник міцний і надійний, виготовляється зі скла. Крім того, він має вбудований місток для черепашки. Використовується як драбинка для спуску вниз. І острівець суші для водних черепах. Таким чином, вам не знадобиться самостійно створювати цю важливу частину черепашника. Ви зможете заощадити час і гроші. Наша компанія виробляє акваріуми стандартних розмірів, а також виготовляє на замовлення за різними параметрами. Акваріум хвиля має цікавий вигляд, виглядає стильно, а значить його не складно вписати в будь-який інтер’єр приміщення. Такий тераріум одразу помітять усі.

Як правильно облаштувати тераріум для черепашки?

як правильно містити червоновуху черепахуДля запуску тераріуму в ньому потрібна наявність обладнання та елементів для довгого та щасливого життя вашого вихованця. Серед елементів можна назвати такі:

 • Освітлення;
 • Фільтр;
 • Обігрівач;
 • Термометр;
 • Грунт та декорації;
 • УФ-лампи.

Освітлення

Для нормального та активного життя рептилія потребує денного світла. Різної пори року світловий день становить від 8 до 12 годин. Саме для цього і потрібні лампи. Вони допоможуть вашим вихованцям довше бути активним та правильно розвиватися. Бажаною частиною є ультрафіолетове випромінювання. Справа в тому, що при його постійній присутності організм раку виробляє вітамін D3, який бере участь у процесах засвоєння кальцію. Відповідно, якщо він відсутній, то тварина може захворіти на рахіт і панцир буде більш м’яким. Для черепашатників існують спеціальні УФ-лампи. Лампи з ультрафіолетовим випромінюванням замінюють рептиліям сонячні промені в природному середовищі.

Місток

Фільтрування

Фільтри для води теж затребувані для правильної роботи раку. Вони допоможуть очистити її від різних забруднень, залишків їжі та підтримаютьь оптимальний баланс води. Крім цього, фільтри дозволяють рідше змінювати воду. Але для цього вони мають бути достатньо потужними.

Грунт

Обігрів

Декорації

При облаштуванні акваріума варто застосовувати і декорації. Вони допомагають максимально відтворити природний ландшафт довкілля тварини і зробити її життя комфортним. Для цього на задню стінку акваріума клеять спеціальні плівки із певним малюнком або однотонну. Також всередину самої ємності встановлюють різні камені, корчі і таке інше. Таким чином, ви створите не тільки затишне житло для свого вихованця, але й доповните красивою деталлю інтер’єр приміщення.

Як доглядати черепашки?

черепашка в черепашатникуДля чищення тераріуму необхідно мати окремі засоби та губки.

вибору черепашатника і проконсультуватися по догляду за черепашками до нас. Наші фахівці виберуть необхідне вашому вихованцю затишне житло та розкажуть професійно про умови їх утримання. Щоб ваш вихованець зміг довгі роки радувати вас.

Чистити акваріум потрібно ганчірочками, лезом, і з зовнішнього боку можна використовувати засоби, що миються.


На нашому сайті можете без особливих зусиль купити акваріум для черепах у Києві або будь-якому іншому місті України. Наша фірма займається виробництвом якісних акваріумів та інших водойм для домашніх тварин уже довгий час. Тому має безцінний досвід. Одним з найбільш популярних товарів у нашому інтернет-магазині є черепашатник Volna. Причиною цього стали всі створені в черепашатнику «Volna» умови утримання для ваших вихованців. Наша фірма завжди думає і турбується, насамперед, про безпосередніх користувачів – ваших улюблених тварин.

Черепахатник Volna

Зробивши свій вибір на користь черепашатника Volna, ви будете задоволені. Все в ньому говорить про високу якість та надійність. При виготовленні черепашатника використали весь наш багаторічний досвід.

Навіть новачок зможе з легкістю дати своєму вихованцю все необхідне з черепашатником Volna. Чищення і догляд за цим продуктом нашої фірми не складе труднощів. Зручна популярна форма черепашатника підібрана з урахуванням основних необхідних вимог для утримання ваших тварин. Наш Інтернет магазин здійснює доставку в будь-яке місто країни. Тому купити черепашатник Volna не складе ніяких труднощів.

Квартирне питання вибору будинку для черепахи

Вибір домашнього вихованця цілком може впасти на черепаху. Вирішальними аргументами їх вибору є практичне відсутність шуму. Черепахи не вимагають великої уваги, рідко хворіють та не переносять небезпечних для людини захворювань. Спостереження за маленькими черепашками, що забавно пірнають в акваріумі, викликає почуття задоволення. При правильному догляді з вами поруч на довгі роки буде радувати вас.

Компанія Blue Barbus пропонує своїм покупцям оригінальний акваріум для черепах, який створений на нашому підприємстві зі скла. Ми пропонуємо відмінну якість за низькою ціною серед аналогів товару. Ви можете вибрати наш черепашатник у базовій комплектації або з повним набором, замовивши акваріум для черепахи.

Звернувшись до нашої компанії, ви зможете купити акваріум для черепах, як готовий, так і індивідуально виготовлений на замовлення. Ви можете отримати консультації кваліфікованих фахівців.

Облаштування черепашаника

Лінія черепашаників Volna

Черепахатник для водних черепах, наприклад для червоновухої черепахи, поєднує в собі якості акваріума та тераріуму. У ньому присутні вода та суша. Перехід від води до суші повинен здійснюватися шорстким трапом. Для того щоб черепаха могла залізти на острівець і злізти з нього. Величина острівця має одночасно вміщати всіх охочих погрітися. Висота від берега до верху акваріума має бути понад 20 см. А висота води від 15 см. У такий черепашатник можна заселяти сумісних із черепахами рибок.

Оптимальна температура повітря в акваріумі для водних черепах має бути 26-30°С, під лампою в точці прогріву +30–33°С, води: +26–27°С.

Черепашки

Оптимальна температура повітря в акваріумі для сухопутних черепах має бути +27°С-29°С, під лампою в точці прогріву +30°С–33°С.

Обладнання

Біобаланс в акваріумі для черепах створюється з арсеналу спеціального обладнання, як і для акваріума з рибами:

 • Фільтр для води
 • Нагрівач води
 • Лампа гріюча
 • Лампа ультрафіолетова
 • Термометр.

Виготовлення акваріумів

фільтр для акваріума з черепахою Наша компанія виготовляє акваріуми для черепах за індивідуальними замовленнями. Ми маємо власне виробництво. У нас працюють професійні спеціалісти, використовуються лише якісні матеріали. Наші цілі спрямовані на виробництво надійних та якісних акваріумів.

Замовлення акваріума

Для замовлення запропонованої нами продукції вам необхідно звернутися до нас за телефоном, наданим у меню Контакти.Be the first to comment “Лінія черепашаників Volna”