Консультація з акваріумів

    Замовити консультацію з акваріумів

Акваріум з камінням та живими рослинами
Акваріум з живими рослинами

Компанія Blue Barbus славиться своєю якістю у виробництві. Але також ми гарні, в обслуговуванні акваріумів – надаємо найширший спектр послуг. Ми акваріумісти з багаторічним стажем. Акваріуми для нас є не лише хобі, а й роботою, роботою якої ми робимо якісно та зі знанням справи. У кожного з наших фахівців є знання і можливості працювати над акваріумом будь-якої складності, а працюючи в команді ми можемо швидко допомогти акваріумісту або професіоналу, що починає, в будь-якій ситуації. Фахівці компанії Blue Barbus проведуть для вас консультацію з усіх питань щодо встановлення акваріумів, вибору рибок, купівлі нових водойм, введення в дію тих, які вже є у вас та їх комбінуванні з нашими акваріумами.

     Ми можемо відповісти вам на питання, як вилікувати рибок або зробити біологічний баланс їх життєвого середовища.

[box type=”download”] Допоможемо Вам розрахувати кількість рибок, підібрати найкраще їх поєднання та акваріум для них;[/box] [box type=”download”] Виконаємо акваріум індивідуальних розмірів на власному устаткуванні;[/box] [box type=”download”] Підберемо найкраще акваріумне обладнання та складемо комплект для вашого акваріума.[/box]

     Звертайтеся до фахівців Blue Barbus і ми допоможемо вам створити гарний підводний світ за скляними берегами, акваріум яким будете пишатися і ви, і ми. Пропонуємо нашим відвідувачам прочитати статтю про консультацію і вибрати питання покупки, вибору або обслуговування акваріума, що вас цікавить, зателефонувати нам і ми зробимо ваш акваріум краще, красивіше, більше.

Вибір акваріума

Три акваріуми які оформлені в різних стилях
Виставка акваріумів

     Якщо ви вирішили встановити в себе вдома або в офісі акваріум, але не знаєте з чого почати – зверніться за порадою до наших досвідчених акваріумістів. Така консультація допоможе вам знайти відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і прийняти оптимальне рішення.

Захоплення для дітей?

акваріум вбудований із золотими рибками
Акваріум вбудований у стіну
Це на перший погляд здається, що акваріум з рибками – захоплення для дітей і що нічого складного тут немає. Насправді ж все навпаки. Акваріум – це цілий комплекс різних пристроїв, які недостатньо просто запустити в роботу. Необхідно постійно доглядати життя його мешканців, не забувати вчасно, а головне, правильно робити все, щоб зберегти хороші умови і сталість середовища в акваріумі.

     Розібратися в тонкощах догляду за акваріумом поодинці досить важко. Особливо якщо в минулому у вас не було такого досвіду, а сам акваріум ви бачили лише у друзів або в зоомагазині. Вникнути в суть питання вам допоможе наш інтернет-сайт, присвячений продажу акваріумів і акваріумістиці в цілому. Тим не менше, іноді набагато краще поставити консультанту, що цікавить питання. Наші професіонали допоможе комплексно вирішити ваше питання. Спілкування до спеціалістів Blue Barbus – ось що стане справжнім початком до дій. І зауважте, правильним діям, а не пізнанню «акваріумної науки» методом спроб і помилок. Мешканці акваріума – живі істоти, причому, досить примхливі та вимогливі у догляді. Про це слід пам’ятати завжди. Вони не можуть терпляче чекати, поки ви освоюєте премудрості акваріумістики, і що найгірше, експериментуєте з ними.

Знахідка для новачка

     Дізнатися все про догляд за акваріумом за короткий проміжок часу неможливо. Справжній перевірений досвід приходить лише з роками. Кваліфікований акваріуміст – знахідка для новачка у цій справі.

     Компанія Blue Barbus пропонує послугу Консультація з акваріумів – це найбільш затребувана підтримка у сфері акваріумістики. Вона охоплює всі питання, пов’язані з акваріумами:

[box type=”bio”] Вибір та правильне встановлення акваріума;[/box]

[box type=”bio”] Акваріумний інвентар;[/box]

[box type=”bio”] Розведення рибок;[/box]

[box type=”bio”] Оформлення акваріума;[/box]

[box type=”bio”] Догляд за акваріумом.[/box]

Кожне з цих питань містить у собі десятки інших розділів з необхідною інформацією, причому не менш важливих і істотних. Відповісти на них під силу тільки хорошому фахівцю, який працює саме у нас.

Куди звертатися

    за допомогою або порадою необхідно в нашу спеціалізовану фірму акваріумістики Blue Barbus, яка займається виробництвом та обслуговуванням акваріумів. Ми пропонуємо швидке вирішення питань щодо вибору акваріумів, вирішення завдань по обслуговуванню і чистці штучних водойм. Проконсультуватися з нашим фахівцем можна по телефону або написавши своє питання на сайті нашого магазину акваріумістики (через форму зворотного зв’язку), викликавши консультанта додому чи офісу. Який спосіб вибрати – вирішувати вам. Кожна ситуація по-своєму індивідуальна і потребує певного рішення.

     Кращі варіантом буде особистий візит фахівця. Якщо ви вже купили акваріум, завели в ньому вихованців, але раптово виникли якісь проблеми – бийте на сполох без зволікання. Приїхавши, і вже на місці оглянув акваріум, досвідчений акваріуміст зможе з більшою ймовірністю поставити правильний діагноз, ніж по телефону або листування в мережі. Якщо ви тільки збираєтеся придбати рибки, не варто покладатися тільки на поради друзів або знайомих. Деякі з них, звичайно, можна взяти на замітку, але в основному краще проконсультуватися зі співробітниками спеціалізованого магазину. Дуже часто, людина без досвіду у змісті акваріумів, навіть до ладу не знає з чого почати розмову, які питання ставити в першу чергу. І це не дивно. А починати треба спочатку.

Відповіді від А до Я

     Досвідчений акваріуміст-консультант відповість на всі ваші запитання від «А» до «Я». Наприклад, ви звернулися із запитанням: Хочу завести акваріум, що для цього необхідно? – питання одне, але яке! Відповісти на нього кількома пропозиціями, навіть людині з великим багажем знань, просто не вдасться.

     Кваліфікований акваріуміст-консультант докладно розповість вам про всі підводні камені, пов’язані з установкою акваріума і подальшим доглядом за ним. Зокрема:

[box type=”download”] Вибір акваріума (розміри/дизайн);[/box] [box type=”download”] Вибір акваріума (розміри/дизайн);[/box] [box type=”download”] Налаштування акваріумного обладнання (освітлення/фільтрація води/закачування повітря);[/box] [box type=”download”] Запуск акваріума;[/box] [box type=”download”] Види акваріумних рибок (які уживаються між собою, а які ні);[/box] [box type=”download”] Озеленення акваріума рослинами;[/box] [box type=”download”] Акваріумний грунт та догляд заним;[/box] [box type=”download”] Підтримка необхідного середовища в акваріумі (кислотність води, інтенсивність освітлення тощо).[/box]

     Очень часто ми нехтуємо такими порадами чи взагалі не звертаємося за ними. Згодом, як показує досвід, доводиться лише шкодувати про свою безтурботність. Гроші витрачені, акваріум куплено, рибки запущені, а що робити далі – невідомо. Знайома ситуація? – думаю так. А ситуації бувають і гірші. Тому, щоб не марнувати свій час і гроші, прислухайтеся до порад професіоналів.

Переваги

     Консультації з акваріумів досвідчених фахівців мають кілька найважливіших переваг, а саме:

[box type=”bio”] Оперативність;[/box] [box type=”bio”] Своєчасність;[/box] [box type=”bio”] Інформативність;[/box] [box type=”bio”] Великий досвід у вирішенні подібних питань;[/box] [box type=”bio”] Можливість виїзду фахівця додому/в офіс (за потреби);[/box] [box type=”bio”] Обслуговування акваріума (за індивідуальною схемою або точково);[/box] [box type=”bio”] Професійний ремонт акваріума та його комплектуючих частин (заміна).[/box]

     В майбутньому, коли все вже буде налагоджено, і ви зможете доглядати акваріум самостійно, звертатися до фахівців можна рідше, лише в окремих випадках. Але все одно, втрачати зв’язок із професіоналами не треба в жодному разі. Акваріуміст-фахівець допоможе вчасно вирішити проблему та не допустити її повторної появи. Звертайтеся в нашу компанію і ми надамо послугу консультації з акваріумів, а також вирішимо всі питання, що виникли у вас.

Be the first to comment “Консультація з акваріумів”