Компанія Blue Barbus

Чим відрізняється компанія Blue Barbus від звичайної фірми, яка займається виготовленням акваріумів? Підходом.

У нас безперервний процес. Ми весь час зайняті та постійно є робота. Все одно все розкуповується, і рідко виходить щось зробити на склад. Тому ми налагодили безперервне виробництво акваріумів.

Друге – у нас є широкий модельний ряд. Від звичайних акваріумів до акваріумів перегородок та столиків. Все зроблено найкращим чином, і користуємось усіма оптимальними розробками.

Ми створюємо якісні акваріуми, і в основному працюємо в сегменті преміум та еліт. Спочатку ми створюємо грамотний і красивий акваріум, і якщо для його виготовлення потрібно більше витрат – ми на них йдемо. Ми можемо робити лише добре.

Далі

На роздріб ми робимо преміум варіанти. Це не найдешевша ціна, а найкраще рішення. Акваріуми виглядають чудово. Якість Німецьких ювелів, ціна вдвічі дешевша. І зовні відрізнити можна, якщо почати придивлятися. Тому ми робимо грамотні акваріуми, які є конкурентними.

Чим Blue Barbus відрізняється від інших фірм?

Швидкість. Ми робимо замовлення іноді протягом одного дня. Сьогодні замовили – завтра забрали. У нас весь матеріал є у наявності, і ми швидко робимо замовлення. Нам не потрібно шукати під кожне замовлення матеріал. Ми скло купуємо ящиками тоннами. І тому все завжди в наявності.

Надійність. Ми клеїмо свою лейбу. А вона означає, що ми відповідаємо за якість. Щось трапиться з акваріумом – наші позначені. У нас підвищені, порівняно з “майстрами на кухні”, вимоги до продукції. І підвищені вимоги порівняно з великими конкурентами.

Ціна. Дуже мало фірм робить акваріуми дешевшими. Майже все дорожче. Але жодна не робить солідні акваріуми з нормальними кришками за цінами, які ми пропонуємо. Так, на кришку використовують не вологозахищені патрони, не пластик, а ПВХ. І таких дрібниць багато. Потім в експлуатації всі економії вилазять боком. Навіть кнопку можуть на верх кришки не виводити. Ми ж усі продумали до дрібниць. І сміливо можемо сказати – такої ціни за таку якість немає.