Якісна кришка для акваріумів

Кришка для акваріума

Класична якісна кришка для акваріумів. Складається з обідка, стінок і верхньої куполоподібної або прямокутної частини, де встановлюються лампи підсвічування.

Що є кришкою для акваріума?

Схема акваріумної кришки

Просто покласти світильник нагору акваріума ми не можемо. Це буде називатися акваріум із покладеним на нього світильником. Погодьтеся, це не дуже естетично, особливо якщо акваріум є невід’ємною частиною інтер’єру. Для встановлення світильника, який виконуватиме свою функцію і залишиться непомітним для сторонніх очей – потрібен обідок. Він заповнить простір, приховає все зайве та надасть закінченого вигляду акваріуму.

Ободок – досить дорога частина акваріумної кришки. На її виготовлення йде багато дорогих матеріалів, та й сам процес досить трудомісткий, що не могло не вплинути на вартість виробу. Тому часто купити акваріум із кришкою коштує набагато дешевше, ніж замовити кришку з ободом. Ми рекомендуємо купувати акваріуми з кришкою від Blue Barbus – це значно заощадить ваш бюджет. Зовні практично неможливо визначити, за якою методикою зроблено акваріум із кришкою, різниця помітна лише у ціні.

Варіанти, коли можна замовляти окрему кришку на акваріум

Хороша кришка

Існують обставини, коли необхідно замовити окрему кришку, наприклад:

  • Готовий акваріум, і на нього потрібна кришка;
  • Кришка для запобігання забрудненню акваріума;
  • Кришка нічник;
  • Потрібна оригінальна кришка в якій встановлено додаткове обладнання, що потребує певних умов розташування проводки та блоків живлення.

У всіх інших випадках, більш практично і значно дешевше за вартістю придбати готовий акваріум з кришкою комплектом.

У разі якщо вам все-таки потрібна окрема кришка на акваріум, то наша фірма готова виготовити її на замовлення. Ми робимо якісну продукцію із сертифікованих матеріалів, тому що дбаємо про наших покупців, роблячи продукцію як для себе.

Існують два варіанти виготовлення кришки для акваріума. Розглянемо кожен із них окремо.

погана кришка для акваріума

Самодельний варіант кришки для акваріума, краще купіть фірмову кришку TM Blue Barbus

Технологія виготовлення:

  1. Варіант з ободом

Як говорилося раніше, дорожнеча цього варіанту обумовлена складністю технологічного процесу, який передбачає дуже точне підганяння обідка під акваріум, для того щоб уникнути неохайного виду через потік і «бовтання» кришки. Різниця в ціні велика саме через обідок. У варіанті з акваріумом із вмонтованою кришкою ми використовуємо скло замість обідка.
Це робить набагато простіше технологічний процес, який полягає лише в тому, що ми робимо трохи вище акваріум, і потім обшиваємо його пластиком. У випадку з ободом нам не підходить звичайний квадрат або прямокутник, оскільки, склеюючи і підганяючи з точністю до міліметра всі 4 сторони обода товщиною до 6 мм літерою «о», ми отримуємо складну фігуру. Після цього на задній частині акваріума вирізаються технологічні отвори для шлангів та проводів. Все це проклеюється герметиком і після висихання обклеюється оракалом відповідного кольору. На виготовлення короба та якісну установку електричної частини потрібно більше одного дня.

  1. Варіант виготовлення кришки з ПВХ

Це набагато дешевше вид кришки. Оскільки матеріал ПВХ – поліхлорвініл – набагато легше пластика піддається обробці. Його можна фрезерувати при сборці та припасуванні під акваріум. За бажання його також можна обклеїти оракалом. Для виготовлення кришки зазвичай використовується лист завтовшки до 5 мм. Все це робить процес виготовлення дешевшим і менш трудомістким. Але такі кришки мають свої недоліки:

  • По-перше, кришка має дуже низьку ударостійкість, тобто її можна пробити навіть кульковою ручкою або розбити, ненароком упустивши
  • По-друге, особливістю ПВХ є погана адгезія з будь-якими клеями та силіконовими герметиками, які використовуються при виготовленні.

Комплектація кришки електронікою

3201_640Тому в ході експлуатації шви поступово починають пропускати вологу до електричних схем. А вони, у свою чергу, через це виходять із ладу. Проблему частково можна вирішити встановленням примусового обдування, але це не вирішує проблему остаточно. Є ще одна проблема, що ПВХ погано реагує на перегрів. Чого не скажеш про пластикову кришку з ободом. Тому при установці треба дуже ретельно підбирати температурний режим ламп, що встановлюються, та іншого обладнання. Яка кришка для акваріумів.

Ціна на кришки для акваріумів

акваріумна кришка Вартість кришки з обідком дорівнює вартості готового акваріума (50 см висоти) під його розміри. Тобто. тільки кришка для акваріума дорівнює ціні акваріума з вмонтованою кришкою. Пластик, з якого виконується даний вид кришки, може бути десятиліттями. На кришку розміром 100*400см йде 0,5 м2. У листах м2 хорошого пластику коштує близько 40 у. Все це обумовлює високу вартість виготовленої нами кришки з ободом, але, виконуючи роботу якісно, за відпрацьованою технологією з дорогих, але дуже міцних матеріалів, ми можемо з упевненістю сказати, що Європа пишалася б цією продукцією, але вона – наша.

Підбиваючи підсумки розглянутих варіантів, можна виділити наступне:

кришка для акваріумаВеликим достоїнством виготовленої з якісного пластику кришки з ободом є довговічність. І можливість використовувати лампи та інше обладнання із різними температурними режимами. До недоліків відноситься дороговізна даної конструкції. Кришка з ПВХ – легка та досить дешева у виконанні. Але зовсім неміцна і має короткий термін служби.

Роблячи висновок з усього вищевикладеного, хотілося б відзначити, що найоптимальніший варіант – це початкова покупка акваріума з кришкою від Blue Barbus – оскільки ще при її виготовленні враховуються всі нюанси, необхідні для зручного обслуговування акваріума. Кришка має відкидну частину. Обладнана технологічними отворами для дротів зовнішнього обладнання. Входу та виходу шлангів фільтра, є система вентиляції, зручні ручки і т.д. Усі матеріали, з яких виготовлений акваріум із кришкою – сертифіковані. Важливим фактором є гарантійний термін на обладнання. Ми дбаємо про якість товару для наших покупців. Тому купуючи товар у нас, ви отримуєте акваріум, який відповідає європейським стандартам якості. Ремонт акваріумних кришок.Be the first to comment “Якісна кришка для акваріумів”