Гарантії на акваріум від Blue Barbus

Всі хочуть, щоб акваріум був надійним. Що б він і виглядав і спати спокійно. Якщо сказати коротко – якщо раптом потіче акваріум, ми виправимо ситуацію. Що означає практично.

Наші акваріуми найнадійніші

Гарантія на акваріум 5 років, якщо Ви власник картки від Blue Barbus.
Гарантія на акваріум 2 роки з моменту покупки.

Спіть спокійно з акваріумами від Blue Barbus. Ми спимо спокійно, впевнений у якості та надійності Ваших акваріумів.

Гарантії на акваріум від Blue Barbus

  1. Надійність 100%. За рік робимо понад 5 000 акваріумів. На ринку 8 років з 2007 року. 100% акваріумів цілі. Так, буває, що при транспортуванні можемо розбити скло (при таких обсягах). Протекла мінімальна кількість.
  2. Своя торгова марка. Купуючи акваріум від blue bus можна бути впевненим, що він надійний. Інші роблять та продають безликі акваріуми. У нас же наклейка йде на кожному акваріумі, щоб завжди могли знайти виробника акваріумів. Марка запустилася у 2015 році.
  3. Правильна технологія склеювання. Багато хто робить акваріуми (як і в Німеччині, так і наші як великі, так і маленькі виробники), зменшуючи його термін служби. Тобто. свідомо таким, що може швидше протікати. Ні, не в перші 3 роки служби. А пізніше. Для чого це роблять? Запитання до інших потрібно ставити. Ми робимо акваріуми за максимально надійною технологією.

Які пошкодження гарантуються

З 2007 року з десятків тисяч випущених акваріумів було кілька гарантійних звернень.
1. Досить часто у інших виробників ми переклеюємо акваріуми через те, що силікон розійшовся на швах. Тобто він перестав тримати тиск води. Всі стекла цілі, але він тече. Пов’язано із неправильною технологією виготовлення акваріумів. Відбувається зазвичай після 3-х років після виготовлення. Якщо раптом у нашого акваріума буде така поломка – це гарантійний випадок і ми ремонтуємо акваріум.

2.Всі шви цілі, акваріум тече, нічого не відходить.

Теж пов’язано з неправильною технологією виробництва акваріумів. Трапляється рідше ніж попередній варіант і зазвичай відразу при першій же заливці. На такий шлюб також надаємо гарантію.

3.Тріснуло скло знизу до верху.

За нашу практику лише поодиноким був такий варіант, коли принесли на ремонт. Пов’язаний був із неправильним прорахунком товщини скла. Можливий за удару. На такі поломки гарантію ніхто не дає (але й плюс, що вона майже ніколи не відбувається, навіть у конкурентів). Дуже рідкісний випадок. Набагато частіше ця подія трапляється при перевезенні акваріумів, коли або акваріум падає, або на акваріум щось падає. Але тоді від місця удару йде не одна стріла, а кілька.

4.Тріснуло дно.

Досить частий випадок, з яким звертаються кілька десятків на рік. Пов’язаний здебільшого з неправильною установкою акваріума. Гарантії не підлягає. Дно не може тріснути від удару торця. Від прямого удару підуть стріли на всі боки (якщо впав камінь в акваріум на дно). Також не зустрічали на практиці, що від неправильної товщини скла тріснуло дно (і конкуренти користуються формулами прорахунку товщини скла в акваріумах). Завжди у цьому варіанті поломка пов’язана з опорою для акваріума. Дно тріщить на згині. Тобто, по всій площині є опора, а одному кутку немає. Той кут тягнеться вниз і скло не витримує навантаження і лопається. Буває, що йде ніжка з під тумбочки. Буває, що краї акваріума висять без опори. Також буває нерівна поверхня, на якій стоїть акваріум (або залили тумбу з ДСП і вона набухла). Все це дає навантаження на дно. Тому, цей випадок не підлягає гарантії.

До вищесказаного можна зробити висновок – гарантія не розрахована на те, що скло розіб’ється або трісне. Просто так ні у нас, ні у конкурентів акваріуми не б’ються власними силами. Гарантія надається на шви. Що ми клеїмо їх за правильною технологією. Що ми використовуємо нормальний клей і у нас прямо стоять руки. Тому ми впевнені у своїх акваріумах на всі 100%.

Чому не дається гарантія на скло в акваріумі?

Гарантія на скло в акваріумі. Інші говорять, що можна поклеїти акваріум з бракованого скла, мовляв через те він тріснув (ну не винні вони, скло саме до них таке прийшло). Із нашої практики такого немає. Ви чули хоч разщо вікно розбилося від бракованого скла? Від неправильної товщини скла – так. Але для цього вигадані формули, за якими не можна помилитися. І тільки саморобкіни можуть робити на абум собі акваріуми, може пронесе.

Ну ось, якщо вікна самі по собі не тріскаються і не розбиваються в будинках, і чомусь ніхто не дасть гарантії на те, що у Вас вдома вікно не трісне з виробників скла , то чому має сам по собі тріснути акваріум? Тому гарантія за своєю природою є абсурдною.

До речі, ми відмовляємося просто клеїти акваріуми, якщо нам не підходить товщина акваріума за формулами. Просто говоримо ні.Be the first to comment “Гарантії на акваріум від Blue Barbus”