Червоний мангровий краб в акваріумі

Червоний мангровий краб мешкає в Тихому океані. Найчастіше він зустрічається на пляжах. У мангрових чагарниках. Активно підтримує чистоту території. У природі досягають чималих розмірів. У домашньому акватераріумі вони виростають набагато меншими. Це з особливостями їх змісту. Тривалість життя краба становить 7 років.

При утриманні його будинку можуть виникати невеликі проблеми. Потрібен певний підхід до організації життєвого простору. Незважаючи на це вміст червоного краба вважається найбільш оптимальним. Особливо варто звернути на них увагу новачкам. Тим, хто не надто досвідчений у змісті крабів. Це незвичайні жителі акваріума. За ними цікаво спостерігати. Як вони пересуваються тераріумом. Як видобувають собі їжу. Утримувати крабів можна як одного, і групами. Причому створення для них сприятливих умов для проживання досить просто.

Мангровий краб – рекомендації щодо змісту

Насамперед квартирне питання. Якщо прийнято рішення завести мангрових крабів, необхідно вирішити, що придбати. Акватераріум або акваріум. Місткість повинна бути від 100 літрів. Найкраще утримувати в одному акваріумі пару. За своєю природою є хижаками. Тому можуть ладнатися з акваріумними рибками. Акватераріум можна зробити з акваріума. Для цього наповніть акваріум водою приблизно на 10-15 см. Улюблене заняття крабів – вилазити на сушу. В акватераріумі має бути водоймище і вихід на сушу. Передбачте, щоб краб мав нагоду ховатися. Йому необхідно створити укриття у вигляді невеликої печери. Також це може бути і розсип із каміння. Вітається ультрафіолетове освітлення. Рекомендується помістити в акватераріум невеликий корч.

Вода має бути чистою. Її чистоту має підтримувати фільтр. Рекомендується використовувати зовнішні фільтри. Температура води від 20 до 24 °С. І не більше. Також потрібно звертати увагу на температуру повітря. Це також важливо. Вона має становити 23 – 26 °С. Підмінювати воду потрібно щотижня. Грунт можна використовувати абсолютно будь-який. Досить красиво краб виглядатиме при використанні ґрунту з річкового піску. Але й гранітна крихта також відмінно підійде для його утримання.

Харчування

акваріумний крабЩоб не забруднювати воду, крабів найкраще годувати на поверхні. Харчуються вони дуже різноманітно і майже всім, що потрапляє на дно акватераріуму. До раціону повинна входити як рослинна, так і тваринна їжа. Тваринна їжа має становити приблизно 30% від усього раціону краба. Вони не проти поласувати мороженими креветками, мороженою рибкою. Не слід забувати включати в раціон будь-які фрукти та овочі. Морквина, капуста, яблука, кабачки. Їжу найкраще класти на сухе місце.

Лінька

Яскравий і красивий колір панцира краба можна побачити під час линяння. А після неї мангровий краб вилазить у новому, прозорому панцирі. Частота линяння визначає здоров’я краба. Чим частіше линяння, тим краще здоров’я. У маленьких крабів линяння можна спостерігати 1 раз на 2 місяці. У дорослих крабів вона відбувається 1 раз на півроку. Можливі випадки, коли краб втрачає свої кінцівки чи клешню. Це не страшно. Під час наступного линяння клешня відросте. А краб продовжить радувати своїм колишнім яскравим і яскравим зовнішнім виглядом.

Житло для крабів

Ми рекомендуємо їх садити в акваріум Volna. Він вже виглядатиме. Він зручний. В акваріумі буде проблема із запотівання скла. І вона не наважується. Тому, як предмет інтер’єру акваріум з карбами не годиться. Врахуйте. що вони можуть вибратися з акваріума. Тому, для проводів фільтра краще зробити отвір у склі. А не через гору їх пускати.