Черепашники

Акваріум для черепахи

Ми виготовляємо акваріуми для прісноводних черепах у кількох варіантах. Усі вони підходять для житла черепашок. Який вибрати варіант – вирішуєте ви. На ринку акваріум для черепахи продають в маленькому об’ємі. Вони дешеві. Але вистачить їх на рік. А потім доведеться купувати у нас. Правильний варіант.

Start (знятий з потокового виробництва) Варіант 1 – звичайний акваріум, обклеєний оракалом і з містком. Підходить для маленьких ракушок. Зовнішній вигляд як у звичайного акваріума, але що робить його саме для черепашок – місток, на який вони виповзають.

Volna Варіант 2 – відкритий акваріум, де переднє скло нижче ніж заднє скло. Підходить для середніх та великих черепах. Акваріум рідко можна зробити відкритим, тому цей тип акваріума виділиться, що він саме для утримання черепашок. У комплекті також йде драбинка.

star-minvolna-min

На фотографіях акваріуми.

Переваги акваріумів для черепах Blue Barbus

Якість та асортимент. Ну і, звичайно, цінна. Різні варіанти черепашатників, серед яких Ви обов’язково знайдете свій. Якість краща, яку роблять у даному сегменті. Та й ціна найдешевша. Навіть серйозних конкурентів немає у цьому сегменті. Не намагаються перебити у Києві наші ціни (майже всі акваріуми для черепах на базарі виготовлені нами).

Продаж акваріумів для черепах

Як купити акваріум для черепахи? Зателефонувати нам або купити у наших партнерів Blue Barbus. Продаємо акваріуми для черепах як оптом, так і в роздріб. Багато акваріумних магазинів торгують нашими черепашатниками, так само як і на ринку в Києві майже неможливо знайти черепашатник, який зробили не ми.

Ціна на акваріум для черепахи

Ціна черепашатників виходить не набагато дорожче, ніж акваріумів у тому ж розмірі. Пов’язано все з драбинкою. Здається, а скільки туди йде скло? Скло на виготовлення драбинки і трохи йде, але його обробка займає пристойно часу і потребує спеціальних верстатів. Тому ціна на літр для черепашок вища, ніж акваріум у тих же розмірах.

Чим відрізняється звичайний акваріум від акваріума для черепах?

Як правило під відзнакою більшість людей сприймають місток. Тобто, в акваріумі є не лише вода, а й місце суші. Це далеко не обов’язково має бути місток. Можна поставити декорацію, яка виступатиме з води, і на яку зможе забиратися черепашка. Так що для них може підійти і звичайний акваріум. Але завжди хочеться отримати собі щось оригінальніше, в чому житиме черепашка, і що воно виділялося б.

Більше рекомендуємо відкриті акваріуми для черепах. Вони і виглядають серйознішими, і в обслуговуванні зручніші.

Обладнання для черепах

 Освітлення для черепах:

Для червоновухих черепах достатньо 1 лампи розжарювання 10-50 Вт. На рахунок ультрафіолетової чи інфрачервоної лампи. Річ дорога. Тому більшість черепашок живе без них. Але чи це правильно?

 Обігрів для черепах:

Рекомендуємо акваріумний обігрівач від 25 до 100 ватів. Чим менший об’єм, тим менша потужність обігрівача. Важливо! Обігрівач повністю має бути у воді. Інакше корпус може тріснути.

 Фільтрація для черепах:

Хоча черепахи тварина досить брудна, і швидко після неї вода псується, ми не рекомендуємо великі зовнішні фільтри ставити. Вони зовсім інший принцип фільтрації. Що рекомендується – китайська головка з мочалкою. Даного фільтра достатньо, щоб підтримувати чистоту в акваріумі з черепахами.

Драбинка для черепах

Вартість акваріума трохи вище звичайного саме через драбинки. Є 2 скельцями. Одале як суша – рівне. Інше як драбинка під кутом, яким черепашка може забратися на острівець. На них йде не так багато скла, але досить багато часу, щоб зробити.

Умови утримання червоновухих черепах.

Черепаха – тварина земноводна. Воно мешкає як у воді, так і на суші. Тому в акваріумі для черепах повинні бути і те, й інше місце.
Черепаха – холоднокровна тварина, отже, температура черепашки залежить від температури довкілля. Тому вона любить грітися. Для цього в акваріумі є обігрівач, який підтримує температуру на потрібному рівні, а також лампочка розжарювання, яка теж випромінює тепло. І якщо ви зважилися – УФ лампа.
У природі черепаха падальщик – їсть усе поспіль. Від листя капусти до мороженої рибки. Також є і сухі корми для неї. Чим годувати – вирішувати вам. Знати потрібно, що до їжі вона не вибаглива. Головне не перегодовувати.

Догляд за акваріумом з черепахою

Черепаха – тварина велика. Тому, фільтр після неї необхідно часто мити. Якщо акваріум маленький, то просто зливаємо всю воду, миємо матеріал, що фільтрує, і заливаємо назад відстояну. Якщо великий акваріум, зливаємо скільки можна, миємо акваріум та фільтри, і знову таки заливаємо відстояну воду. Цього достатньо, щоб черепаха почувала себе добре.
Як часто потрібно чистити? У когось за день все забивається, і у води з’являється запах. Але якщо НОРМАЛЬНО годувати черепаху, нормальними кормами, у вас стоїть НОРМАЛЬНИЙ фільтр, то зазвичай акваріум чистити можна раз на 2-5 тижнів.


Be the first to comment “Черепашники”