Акваріуми в роздріб

Купити акваріум в роздріб

Де можна купити акваріум для дому чи офісу?

Серед величезного вибору акваріумів простому обивателю досить складно таки вибрати свою модель. Акваріуми є круглі, прямокутні, з кришками, з вмонтованим обладнанням, з лід лампами або люмінесцентними, в магазині або на базарі, а може в інтернеті або б/у. Китайський чи Європейський, чи замовити у майстра під індивідуальний розмір?

Багато питань, на які немає однозначної відповіді. Ось нашими дорогами їздить дуже багато різних автомобілів. Але ж їздять, і на одну марку не пересідають.

Відкритий акваріум

Чому купити акваріум краще у нас?

Досвід і вміння чути потреби.

Досвід. Сотні запусків акваріумів. Тисячі обслуговувань акваріумів. Є основа знань. Ми знаємо, які акваріуми працюють, які течуть, які дорогі в обслуговуванні. Ми знаємо про акваріуми майже все.

Чути потреби. Ми завжди намагаємось почути Вас. Що ви хочете. Потім оголошуємо плюси та мінуси кожного варіанту, і даємо можливість підібрати саме свій варіант.

І не обов’язково це повинен бути акваріум нашого виробництва. Як приклад, вам подобається акваріум ферпласт на вигляд і Ви готові за нього переплатити. Або вам потрібен акваріум барна стійка з округленою стінкою без прямих кутів. Або потрібен маленький компактний акваріум із вмонтованим обладнанням. Дані акваріуми мають багато переваг у порівнянні з акваріумами блу барбус.

Чому краще купити акваріум блу барбус?

1 – якість. Ми робимо ідеальний. Робимо як для себе. Що б з гордістю говорити: «Європа такими акваріумами пишалася б, але вони наші». Якість від виду торців до матеріалів для облицювання.

3 – час. На замовлення робимо за 2-3 дні. Швидкість для всіх інших виробників нереальна. Але ми можемо собі це дозволити.

4 – ціна. Якщо порівнювати з акваріумами тієї ж якості – ціна нижча за всіх. Але є й дешеві варіанти. Ми теж можемо робити дешеві акваріуми дешевше за інші. Але тоді ми не зможемо відповідати гаслу: «Європа такими акваріумами пишалася б, але вони наші». Нема чого пишатися дешевими акваріумами, і такі варіанти ми б собі не хотіли купувати.

Де купити акваріум?

Купити акваріум у нас

1 – консультація. Великий досвід роботи з акваріумами, тому запропонуємо тільки найкраще у Вашому варіанті. Десятки тисячі проданих акваріумів, сотні тисяч акваріумних рибок. Плюс запуски та обслуговування акваріумів. Багаж знань є просто колосальним.

2 – ціна. Нижче ніж у магазинах, але вище або така сама як в інтернет-магазинах. Якщо враховувати, що отримуєте тільки те, що потрібно, і нічого зайвого – економія є. Так само акваріум робиться раз і на десятиліття. Тому краще не економити.

3 – якість і надійність. Тільки найкращі товари, які пройшли перевірку практикою. Ми знаємо дуже багато про акваріуми, що дозволяє нам застосовувати знання для вас.

Підсумок: Вам потрібно купити серйозний акваріум, на який хочете витрачати мінімум часу, отримати максимум функцій зі свого бюджету і знати всі альтернативні варіанти. Тоді потрібно замовляти акваріум у нас. Реальна сума, з якою вигідно з нами працювати від 100 у. Якщо бюджет менший за 100 у.о. – купіть і дешевше у нас, але час, витрачений на дорогу, може не окупитися.

Купити акваріум у магазині

Роздрібний магазин має ряд своїх плюсів і мінусів. Почнемо з аспектів
1 – консультація. За теорією Ви повинні отримати консультацію. На практиці мало в якому магаЗіні працюють акваріумісти, які знають на практиці різницю між акваріумами. Тому вам будуть продавати той акваріум, на якому найбільше націнка. Навіть у великих магазинах, як правило, знання продавців дуже низьке.

3 – ціна. Найдорожча серед усіх варіантів. Адже вони мають штат, платять оренду та створюють складські запаси. Все це досить дорого.

Підсумок: якщо Ви купуєте дешевий акваріум як пустощі і ставлення у Вас як до іграшки – йдіть в магазин. Там отримаєте іграшку, з якою потім проводитимете час (то позеленіє, то фільтр заб’ється, то рослини не будуть рости). Але багато через цей етап проходили, а багато і не раз.

акваріумний магазин

Якщо Ви потрапите в такий магазин, як на фото вище – то швидше за все Ви отримаєте нормальну консультацію. Але як правило магазини у нас такі, де продавець розбирається і в рибках, і в собачках, і в лікуванні коней. Акваріуми вроздріб акваріуми в роздріб

Купити акваріум на ринку

Практично все теж що і з магазином. Різниці немає жодної. Крім відношення до покупців.

Ось на фотографії видно, яке відношення до акваріумів, скільки такий акваріум коштує, і як він виглядатиме. Далеко не завжди дешеве гарне. Акваріум купується на десятиліття. так краще щоб десятиліття ми насолоджувалися гарною продукцією.

Купити акваріум в інтернет-магазині.

1 – консультація. З одного боку, її й немає, а з іншого і є. Вони не практики. Вони не знають, як поводиться один чи інший акваріум у реальності (у дуже рідкісних магазинах є добрі спеціалісти). Але вони мають хороші знання у надійності устаткування. Навіть ми користуємося їхніми знаннями у цій сфері. Адже є надійніше обладнання, а менш надійне (перегорає, немає реальної гарантії, шумить, тече). Тому за надійністю марки можна у них консультуватися. Але не за якістю його та як воно працює на практиці.

2 – доставка акваріумів. Великий плюс, але Ви не бачите товару. Купуєте практично кота в мішку по фотографії. Насправді він може виглядати інакше (фотошоп творить дива).

3 – ціна. Ну, дуже солодка. Націнки мінімальні, тому вони намагаються брати обертом.

4 – надійність. Якщо не брати нових магазинів, то є низка інтернет-магазинів, які працюють роками. Це щоб заспокоїти людей, які сумніваються, а чи можна їм висилати гроші.

Підсумок: Якщо ви розумієтеся на акваріумах і знаєте що хочете, то точно замовляти у них.

< img class="aligncenter wp-image-568 size-full" src="https://bluebarbus.com.ua/wp-content/uploads/2014/10/akvarium-v-internet-magazine.jpg" alt=" акваріум в інтернет магазині" width="170" height="156" />

Ось асортимент акваріумів в інтернет-магазині. Магазини намагатимуться продати те, що їм найвигідніше. Тобто там де більше націнка. Адже вони намагаються ставити мінімальні ціни, і їм потрібні продажі. Тому їм однаково що продати. Оптимально запропонований акваріум потрібно шукати в іншому місці.

Купити акваріум бу на дошці оголошень

1 – дуже часто ціна за акваріум вище, ніж якщо його запускати окремо. Якщо можете аналізувати – шукайте. Бувають варіанти дуже дешеві. Все треба дивитися.
2 – якість. Досить часто акваріуми мають проблеми (як правило, течуть) і тому їх продають. Можете потрапити на такий варіант і доведеться платити двічі.

3 – час. Прийде втратити пристойно часу. Можете знайти хороший варіант, а можете і ні (я знаходжу 1 цікавий варіант для мене серед 200 акваріумів, що продаються, при тому що око набите).

Підсумок: Досить ненадійний варіант. Можете ризикнути, але повинні розуміти, що ризикуєте. Вибір за вами.

Купити акваріум з установкою від фірми.

1 – ціна. Тяжке питання. Є 2 типи фірм. Одні працюють за нормальними цінами. Беруть за роботу кілька десятків доларів, а решта йде як вартість матеріалів. Інші ставлять ціну зі стелі, і раптом хтось клюне. Ціна може бути вищою в кілька разів від інших. Тож відібрати треба буде за ціною. Якщо брати нормальну фірму, то дешевше заплатити за всю роботу фахівцям, ніж самому все робити (виняток – купуєте конструктор для дитини, і ви всією сім’єю її ввечері займатиметеся запуском акваріума). Адже Ви заощаджуєте на пошуку матеріалів, надійності обладнання та правильної організованої роботи акваріума (так принаймні має бути в ідеалі)

2 – консультація. Майже всі досить гарні у професійному рівні. Але бувають міста та часи, де купа пройдисвітів. Підмічено закон, що лише 15-20% людей, які працюють у будь-якій сфері, є фахівці. Інші просто тиняються і створюють ІБД. Ось майже всі фахівці в акварістиці працюють у таких фірмах, оскільки тільки там можуть себе реалізувати (не в магазині, там нудно). Так що перевірте рівень акваріміста дурним питанням (мовляв я хочу в акваріум у псевдоморі равликів котушок завести). Якщо він поведеться на таку дурість, що з ним далі говоритиме. Але якщо розведе плечі і скаже, як би пояснити, що так не треба – ну тоді можете з ним працювати.

3 – гарантія. Більшість фірм беруть відповідальність. За все. Ви взагалі нічого не робите. Вони створюють і Ви отримуєте картинку. Все інше роблять вони. Акваріуми в роздріб

Підсумок: Якщо потрібен результат чи немає часу займатися акваріумом – найкращий варіант. Тут головне зв’язатися із «правильними» хлопцями. Тоді Ви будете задоволені роботою з ними. Так само найкращий варіант, якщо акваріум коштує дорого. Краще їм переплатити роботу, ніж потім змінювати щось у акваріумі, т.к. Вас інші не попередили про нюанси в акваріумі.

roz1-min

Такий акваріум можна зробити тільки замовивши акваріум “під ключ”. Серйозно, дорого, стильно, якісно. У будь-якому випадку, як правило хоч власник, і розуміється на акваріумах. І тому роблять добре. фактора головне зіставити – що б робили добре, і що б за адекватними цінами.Be the first to comment “Акваріуми в роздріб”