Акваріуми оптом

Акваріуми оптом

Де можна купити акваріум зоомагазину?

На даному етапі розвитку технологій виготовити акваріум вважається достатньою простою операцією. Взяв силіконовий клей, 5 шибок – і вуаля, акваріум готовий. Спочатку потрібно розповісти про свої переваги, потім про аналіз ринку продажів акваріумів для магазинів. Ми позиціонуємо себе як “золота середина”. Отримуєте відмінну якість, величезний асортимент і швидке виготовлення за дуже конкурентних цін.

Акваріуми Blue Barbus™ оптом

Ціна порівняно з великими виробниками вище на 5-20% (хоча багато їх моделей виходять дешевшими у нас). У нас ідеальні акваріуми. За 7 років менше 10 акваріумів, що дали текти. А серійних акваріумів зарубіжних виробників ми переклеюємо щомісяця по 2-4 акваріуми.

Швидкість у три дні. У нас постійно є складські запаси скла та всього матеріалу. Термінові замовлення робимо дуже швидко. Тільки отримали замовлення – одразу починаємо робити. Тому може бути ситуація, коли сьогодні замовили, а завтра вранці вже забрали (більше стосується для акваріумів малих розмірів).

Кякість< /a>. Робимо чудово. Шви та склейка ідеальна. Так вийшло, що фахівці у нас клеять набагато краще ніж в інших.

Асортимент. У нас не одні звичайні акваріуми. Панорама, кутовий, прямий, овал, хвиля, черепашні, палюдаріум, тераріум, з кришками, з обідками, з різними кольорами обклеювання, з фонами, акваріуми стоїки та акваріуми картини. І все у різних розмірах. Тож ми намагаємося робити ВСІ!

Гарантія . Ви можете сміливо відправляти акваріум, якщо щось не так назад. Продукція чудова.

Тут аналіз того, де можна купити акваріуми оптом.

Великі виробники акваріумів

Лозунг цих організацій – завалимо Україну акваріумами. І вони з цим завданням справляються добре. Серед оптових фірм можна виділити “Природу” (Харків) або “Каніс” (Дніпропетровськ). Як і будь-яка структура, у них є свої плюси та мінуси.

Плюси акваріумів від великих виробників:

Ціна завжди нижча. Виробництва зазвичай у власності, купують скло вагонами, є всі свої верстати, і тому собівартість виготовлення акваріумів дешевша.

асортимент для магазинів. Вони торгують зазвичай великим асортиментом зоотоварів, і досить часто вигідніше замовляти у них.

Мінус акваріумів від великих виробників:

Якість. Як не дивно, але у них, як правило, акваріуми з мінімальною допустимою якістю. На рік кілька акваріумів їх переклеюю

Малий асортимент. Так, великі виробництва можуть дешевшати класичну стандартну продукцію. Потрібно щось більше чи зміни, вони повільні, якщо взагалі займатимуться. З мінімальними націнками їм немає сенсу виходити за межі своїх стандартних моделей.

Доступність або доставка. Тільки у кращому випадку 1 раз на тиждень. А то й рідше. І більші суми на закупівлю. Отже, є нюанси по роботі з ними.

Дрібні виробники акваріумів

Досить часто знаходять майстра, який робить їх у себе в квартирі поряд з ліжком для сну та комп’ютером на столі. Скажу просто – найгірший варіант (хоча якість досить часто дуже хороша). Його розглядати нема рації. Причини:

Висока ціна. У майстра немає складських запасів, він повинен замовити скло з прирізкою та обробкою, і за всім їздити індивідуально. Собівартість такого акваріума виходить надхмарною. Купити в роздріб готовий акваріум від великих фірм буває дешевше, ніж замовити скло для виготовлення акваріума.

Час виготовлення акваріума. Як правиймуло, беруть 2 тижні. Буває, що й 5 тижнів потім роблять. Ми мали сумний досвід співпраці з такими майстрами.

Ненадійність. Багато хто робить надійні акваріуми, але ніхто з них не застрахований від особистих проблем – хвороба, сімейні, відпочинок …

Підсумок, який можна запропонувати з вищезазначеного аналізу.

Всі стандартні моделі замовляти у великих виробників. Так, у них дешевше, гірша якість, зате дає можливість тримати ціну як в інших. При замовленні зоотоварів до магазину замовляєте акваріуми на склад.

Де ж ми? Виставляєте кілька акваріумів Blue Barbus™ як зразок. Наші акваріуми виглядають краще за конкурентні. Робимо за 3-5 днів, коли у нас замовлять у стандартному розмірі. Тож для оперативності ми одні з найкращих.

Ціни на акваріуми оптом

У нас є оптові, і є роздрібні ціни. Вони відрізняються. В роздріб за оптовими цінами не клеїмо. Якщо Ви займаєтеся продажем акваріумів або їх обслуговуванням, то можете розраховувати на ці ціни. І нам справді не вигідно клеїти акваріуми за оптовими цінами в роздріб, адже робота із замовником, узгодження всіх деталей займає пристойно часу. Все це робить продавець, і ця робота теж має оплачуватись.


Be the first to comment “Акваріуми оптом”