Акваріуми матрьошки Start

Акваріуми з обклеєною кришкою

Найдешевший з усіх варіантів. Купується найбільше через масову купівлю оптовими покупцями для магазинів. Але він виглядає простенько.

Акваріум з обклеєною кришкою являє собою звичайний акваріум, накритий цільним покривним склом. Обклеюється повністю кришка, дається смужка вгорі та внизу. Акваріуми виходять без освітлення. Освітлення можна додати, приклеївши простенький світильник до скла. Ми їх у своїх акваріумах не клеїмо, т.к. світильник додатково підніме ціну на акваріум.

matr-minmatr2-min

Акваріуми обклеєні оракалом.

Якщо потрібен пристойний вид акваріума за мінімальні гроші – Вам сюди. Виглядають не розкішно, але все одно акваріум вже облагороджений. Найпопулярніша наша модель. Купують найбільше оптом, менше в роздріб, тому що тут у нас покупці більше дивляться на дорогі моделі акваріумів Kardinal. Коли потрібно купити дешевий акваріум – завжди звертають увагу на цю модель.

Переваги акваріума з кришкою зі скла

  1.  Ціна. Він дорожчий за порожній акваріум без нічого, але дешевше за всі інші акваріуми.
  2. Зовнішній вигляд – на порядок краще простого акваріума.
  3. Вибір кольору – десяток різних варіантів кольору для цього акваріума.
  4. Простота – там нема чому ламатися. Він простий ті ж стекла, 2 смужки вгорі і внизу акваріума, і покривне акваріумне скло, обклеєне в будь-який колір.
  5. Можна вмонтувати будь-які варіанти освітлення. Адже до покривного скла можна додати будь-який світильник.

Якщо потрібен дешевий, але акваріум з мінімальним зовнішнім виглядом – дана модель саме для Вас.

Ви його можете подарувати, можете зробити з нього дитячий акваріум, може бути Ваш перший акваріум, або як додаток до великого акваріума – відсадник. Варіантів використання цих акваріумів безліч.

Різниця між різними типами акваріумів

Найпростіший акваріум – прямокутний. Найскладніший – з опуклим склом. На нього йде набагато більше часу під час виготовлення.

Акваріум з прямим склом

Простенький, без надмірностей. Найстандартніша і найпопулярніша модель. Найдешевша, адже найпростіше робиться.

Прямий акваріум приклад

Акваріум панорама

Відрізняється дана модель тим, що переднє скло не пряме, а з двох боків зрізане. Трохи незвична модель акваріумів. Великих таких не роблять, а серед маленьких дуже популярна. Незважаючи на вище ціну, ніж прямий, їх постійно купують. Адже не всі акваріуми мають бути з прямим переднім склом.

Панорамний акваріум приклад

Закриті моделі дешевих акваріумів

У нас є 2 варіанти даних акваріума. Варіант кутового акваріума став неактуальним (малий попит, тому що в кут простіше поставити прямокутний маленький акваріум). А варіант акваріума із овальним склом став нерентабельним. Тому цю модель ми залишили на потім.

kardinalb1matrewkin

Ось так виглядають наш акваріум Start+ з освітленням, і другий варіант оптовий набір акваріумів Start

Чим хороший дешевий акваріум?

Напевно, крім ціни нічим. Він виглядає просто та дешево. З освітленням треба ще думати. Це як дешевий віз. Так, це транспортний засіб. Але чи багато хто хоче на такому транспорті їздити? Але спочатку цілком можна його використовувати як альтернативу дорогим акваріумам. Коли криза і люди намагаються заощадити, ця модель дуже популярна. Але тільки у людей з’являться гроші на дорожчі моделі, вони почнуть їх купувати. З акваріумами у нас ситуація, коли намагаються заощадити. Намагаються купити дешеве. Але акваріум купується раз на десятиліття. Навіщо купувати дешевий акваріум? Ми звикли робити серйозно і на довго, і щоб виглядали солідно, і що б за ціною не кусалися.

Чому ми виробляємо дешеві акваріуми?

Коли з’являється попит, ми його задовольняємо. Ми гуртом робимо акваріуми, і робимо їх сотні на тиждень. Тому, якщо магазини та ринки замовляють цю продукцію, ми її робимо. Зверніть увагу, що ці акваріуми йдуть у комплектах по кілька акваріумів. По одному акваріуми не продаємо. Це зроблено для того, щоб купували їх тільки оптом. У роздріб ми продаємо інші акваріуми.

Можете запитати – якщо інші продають, чому б нам не продавати дані акваріуми в роздріб? Кожен має займатися своєю справою. Поки що у нас студія акваріумного дизайну, яка не передбачає продажу дешевих акваріумів, та виробництво акваріумів. Тому спродажем дрібних акваріумів займаються інші, а ми просто робимо акваріуми.

Для чого використовуються дані акваріуми

Досить часто це перший акваріум дитини. Їм дарують простенький акваріум. Що б навчалися. Тому акваріуми для дітей намагаються купити подешевше.

Коли обмежений бюджет – акваріум хочеться, щоб хоч якось кращий за звичайний акваріум виглядав, і бюджет мінімальний.

Це 2 основні категорії людей, які купують акваріуми даного типу. І поки в країні плутанина і немає у населення великих грошей, то й будуть дешеві акваріуми купуватися.

Як прикріпити світло до акваріума

Дані акваріуми йдуть без освітлення. З висвітленням виникають нюанси. Можна його взагалі залишати без освітлення. Часто так і відбувається. Але якщо хочеться світло, існує два основних принципи.
Варіант 1 – зовнішнє освітлення. Просто ставиться лампочка поза акваріумом.
Варіант 2 – приклеїти тонкий світильник до верхньої кришки акваріума. Немає кнопки щоб включати освітлення, зате лампочка буде всередині акваріума. Єдиний нюанс – приклеювати треба так, щоб вона не відклеювалася. Рекомендую силікон. Він не акуратний, зате більш надійний.

Акваріум Start+ 40

Дана модель знята зі стандартів виробництва. Її можна замовити через калькулятор    На склад її не робимо, ціну не оновлюємо.

Повноцінний акваріум з кришкою і світлом, і що мінімум це коштувало. Ми не любимо робити дешеві варіанти, а націлені на дорогі варіанти. тому навіть цей акваріум у нас більш продуманий, ніж у інших схожі варіанти.

Плюси даного акваріума це ціна, і друге це мінімальна функціональність і зовнішній вигляд. Це вже повноцінний акваріум.

Мінуса – він дешевий. Використовується все найпростіше.

Що зрозуміти різницю, уявіть що даний акваріум – це ламінат часів СРСР. Погано чи добре його стелити? Ось це таке ж порівняння.

Акваріум додатково включено:

    • Покривне скло (майже ніхто з конкурентів не робить, і лампи горять там постійно)

Скляна кришка, обклеєна оракалом (здає зовнішній вигляд акваріуму). Більше того, вона розбірна і складається з 2-х частин, що зручно для годування

  • Смуги обідків в акваріумі. Також декоративний елемент, який робить акваріум більш симпатичним
  • Лампочка міньйон Е 14. Це дешеве рішення.

Be the first to comment “Акваріуми матрьошки Start”