Акваріумна лінійка Kardinal C, B, A

Лінійка акваріумів Kardinal, від українського виробника Blue Barbus

Акваріум Kardinal Т8

От зовнішній вигляд акваріума з тумбою. Зовні виглядають як добрий німецький акваріум. Функціональність та сама. Так, ми взяли найкраще, що побачили в акваріумах, і зробили те саме, тільки дешевше. Ну не можуть акваріуми виробництва Україна коштуватиме так само, як виробництво Німеччина.

[box]Blue Barbus  – створення грамотних акваріумів[/box]

Переваги акваріумів лінійки акваріумів Kardinal

  1. Відмінний зовнішній вигляд. Виглядає, як має.
  2. Виглядає дорого. Так, ми використовуємо дорогі матеріали, щоб він виглядав дорого. Це не заводське штампування пластику мінімальної товщини. Це красиво та дорого.
  3. Відмінна функціональність. Все просто і годувати рибку, і обслуговувати акваріум. Все просто знімається, все зсувається.
  4. Грамотне освітлення. Т8 лампи, які ми використовуємо, дешевші в обслуговуванні та надійні. З лампами Т5 є свої нюанси. І якщо брати показники як люмен/літр, або люмен/грн., то дані лампи найкращі.
  5. Будь-які кольори, будь-які розміри.
  6. Безпечний. Використовуємо вологозахищені патрони, перевірену електроніку.
  7. Надійний. З тисячі проданих акваріумів цієї серії з 2007 року жодної течі.
  8. Ціна. Якщо порівняти із зарубіжними моделями, то на порядок коштує дешевше. А якщо брати виробництво України, то в нашій країні ще не навчилися грамотно робити акваріуми, а навчилися робити дешево.

Зовнішній вигляд та функціональність акваріума Kardinal Т8 в деталях.

Акваріум з тумбою</aЛіворуч – це наша робота. Ми робили тумби, акваріум та запускали його. Це його зовнішній вигляд.

Нижче Ви можете побачити матеріали, текстуру пластику, функціональність. Використовуємо дорогі пластики, які обклеюємо дорогим оракалом. Коли матеріал солідний, то і акваріум виглядає так само. Тому на матеріалі не економимо. Якщо потрібний дешевий акваріум – у нас є акваріуми Start. Але там, наприклад, не обшитий пластиком, а обклеєний лише оракалом. Якщо поставити 2 акваріуми поруч, відразу відчувається, що один акваріум дорожчий. Так що обклеєний пластик, який знаходиться під оракалом, дає свою особливість на зовнішній вигляд акваріума.

Акваріум блакитний барбус вгоруАкваріум блакитний барбус Т8 відкрита кришкаАкваріум блакитний барбус Т8 Як годувати рибок< a href=”https://bluebarbus.com.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_1162.jpg”>Акваріум блакитний барбус Т8 загальний вигляд

На фотографіях видно, що відкривається акваріум просто. Жодних зайвих механізмів, які мають звичку ламатися. Цей акваріум, через простоту конструкції, практично вічний. Ви швидше змінюватимете акваріум через потертостей з часом. Він надійний та зручний. При обслуговуванні знімається задня та передня планка, лягають на верх, і вся балка зсувається до задньої стінки. І все. Якщо у Вас акваріум Kardinal A і там більше, ніж 2 ряди ламп, ну тоді просто одна балка лягає на другу. Місця для обслуговування достатньо. А щоб погодувати рибок досить зняти просто передню планку за ручку.
Що видно і що зручно – кнопка виведена на верх кришки. Майже ніхто так не робить, а просто кладуть окремо балку та окремо кришку. Не практично насправді. Але так дешевше. Ми ж дегавкаємо як треба, і як зручно. Тут солідний акваріум. Адже всі знають, що скупий платить двічі. Цей акваріум саме як потрібно зроблено як для себе.

Матеріал виготовлення пластик. Структурований, міцний, 2-3 мм. Він виглядає чудово.

Акваріум блакитний барбус Т8 освітлення< a href=”https://bluebarbus.com.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_0961.jpg”>Акваріум блакитний барбус Т8 вологозахист

Освітлення акваріума Kardinal Т8 в деталях

Освітлення Т8 з вологозахисними патронами. Якщо у вас балка з лампами впаде у воду, це безпечно. У Вас буде кілька десятків секунд мінімум, щоб її витягнути. Тож і про безпеку ми потурбувалися. Бачили, що на лампи просто дроти ізолентою примотували. Це до одного падіння такої конструкції у воду.

Друга особливість, що електроніка до освітлення захована в коробі, ви її не бачите, але вона є. У багатьох ці дві складові освітлення роз’їдені, і тому кришка виходить не розбірною, а цільною, що створює масу незручностей. Все компактно.

Акваріум блакитний барбус Т8 балка на 2 лампи</ a>Акваріум блакитний барбус Т8 без кришки</ a>
Балка з освітленням повністю знімна. У ремонті так само просто. І все знімається. Такий вигляд порожній. А змінити ЄПРА в цьому акваріумі займає 5 хвилин.
Акваріум блакитний барбус Т8 фон

Як встановлюється. Тут можна вибрати будь-яке тло. Та й збільшити кількість ламп. Ви вибираєте те, що потрібно.

Розміри акваріумів Kardinal

Довжина Глибина Висота Літраж Освітлення Kardinal B  A
Kardinal 60 60 39 49 115  2*15 Вт
Kardinal 80 80 39 49 153  2*18 Вт
Kardinal 100 100 44 54 238  2*30 Вт
Kardinal 130 130 49 59 376  2*36 Вт
Kardinal 160 160 49 59 463  2*36 Вт + 2*18 Вт