Акваріум з обладнанням Kardinal LED

Акваріум в квартирі або в офісі вже давно не розкіш, а швидше, красива і корисна деталь інтер’єру. Акваріуми люблять усі – і діти, і дорослі. При цьому правильно вибрати відповідну ємність, ушляхетнити її і підтримувати роботу акваріума вдається далеко не кожному. Спростити таке завдання допоможе спеціалізований магазин. Тут ви завжди можете отримати консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з обладнанням акваріума та його встановленням. А також придбати готовий виріб.

Акваріум Kardinal LED

рибка в китайському акваріуміНе секрет, що всі хочуть отримати не просто акваріум, а вже повністю укомплектований пристрій. Ми пропонуємо акваріуми з підібраним обладнанням, що оптимально підходить для наших моделей. Робимо як собі. Можна зробити дорожче і краще, але за варіантом ціна/якість ми вважаємо, що наш варіант найоптимальніший. Підбираємо обладнання так само, щоб усе працювало. А вимоги до якості дуже високі. Щодо обладнання, яке виробляється Китаєм. Китай дешевше за Європу. І як у одних, так і в інших є вдалі та невдалі моделі. Ми укомплектовуємо акваріуми лише вдалими моделями.

Головна відмінність акваріумів з комплектуючими деталями з Китаю – невисока вартість та відмінна якість. Саме ці два показники часто стають вирішальними факторами при виборі будь-якої товарної позиції.

Акваріум з обладнанням Китай

акаріумний набір з КитаюГотовий пристрій включає звичайний акваріум, кришку з освітленням, і обладнання у вигляді обігрівача і фільтра. Ці моделі ми продаємо тільки в роздріб. Оптом магазини продають фільтри та обігрівачі, які вигідні їм. І тому всі у комплексі не купують. Ми ж продаємо найкраще обладнання за формулою ціна/якість.

Про високу якість товару свідчить і попит, що постійно зростає, на всі види продукції нашого магазину. Китайське акваріумне обладнання давно завоювало лідируючі позиції на світовому ринку і продовжує набирати обертів.

Акваріум з обладнанням КитайКитайське обладнання буває різним. Як правило, китайські виробники роблять якісними багато деталей. Всі розводні, оптові бази та більшість магазинів укомплектовані китайським обладнанням. Більшість магазинів, що комплектуються європейським обладнанням, роблять це через незнання процесів в акваріумах. Вони займаються зоотоварами, а акваріумами лише з чуток. Тому вони можуть ставити все, що трапляється під руку, думаючи, що чим вища ціна, тим вища якість (практика, як правило, показує протилежне).

Чи рекомендуємо ми китайське або європейське акваріумне обладнання?

Чи рекомендуємо ми китайське чи європейське акваріумне обладнання?Принципи роботи китайського та європейського обладнання відрізняються між собою. Тут все залежить від цілей, і який буде догляд за акваріумами. Найчастіше китайське обладнання справляється зі своїм завданням на «5». Просте обладнання, мабуть, не підійде до вишуканих травників. Там воно буде недоречно і на вигляд, і не дасть тієї якості очищення, яке потрібно для цих травників. Для всіх інших варіантів ми рекомендуємо саме китайські фільтри та обігрівачі. Навіть роблячи акваріуми за максимальною ціною, ми додаємо до європейських зовнішніх фільтрів китайські внутрішні моделі. Знову ж таки, вони виконують різні функції в очищенні води і чудово доповнюють одна одну.

Фільтр ігорає далеко не останню роль в акваріумі, забезпечуючи регулярне очищення водного середовища для його мешканців. Зупинимося на його виборі детальніше.

Покупка фільтра для акваріума – справа дуже важлива і не така проста, як може здатися на перший погляд. Модель фільтра залежить від кількох факторів, головними з яких є:

 1. Рибки (розмір та кількість);
 2. Рослини (вид та кількість);
 3. Розміри акваріума.

Типи фільтрів Китай

Всі фільтри поділяються між собою на чотири великі типи, залежно від пристрою фільтраційної системи. Акваріумні фільтри бувають:

 1. Механічними;
 2. Хімічними;
 3. Біологічними;
 4. Комбінованими.
Механічний фільтр

Красивий дизайн акваріума

Для невеликих акваріумів підійде механічний тип фільтрації. Вартість механічних фільтрів китайського виробництва невисока, та й в експлуатації такі пристрої вельми прості. Вони добре чистяться, рідко забиваються і за належного використання можуть прослужити не один рік.

Хімічний фільтр

Прикраса акваріумівХімічні фільтри – це не що інше, як спеціальні препарати та речовини, які додаються у воду для її очищення від різних забруднень та надлишків водоростей. Користуватися ними краще в маленьких акваріумах і в обмеженій кількості, щоб не порушити склад води і звичне середовище проживання рибок .

Біологічний фільтр

Біологічні фільтри, вироблені в Китаї, є найбільш цінним методом очищення акваріумів. Процес фільтрації в цьому випадку відбувається за участю «корисних» бактерій, які створюють особливу біосферу всередині акваріума.

Комбінований фільтр

Комбіновані фільтри краще встановлювати у великих акваріумах (на 50 – 100 літрів). Навіть будучи родом з Китаю, такі моделі коштують набагато дорожче, ніж решта видів фільтрів.

Вибравши відповідний фільтр для свого акваріума, відразу ж займіться його встановленням. Не забувайте, що без фільтра ваш акваріум швидко забрудниться і втратить свою привабливість.


Лінія акваріумів Kardinal A

Акваріум кардинал Чим відрізняється звичайний акваріум від акваріума для рослин? Тим більше навіщо робити особливий акваріум для них?
Рослини, як і акваріумні рибки – живі організми. Кожен живий організм потребує своїх умов. І якщо ми створюємо умови для акваріумних рибок, то для акваріумних рослин ми маємо створити додаткові умови. У чому відмінність акваріума для рослин від акваріума тільки для рибок

1 – якість фільтрації та води. Рослини більш вимогливі до параметрів води. Якщо рибка нормально почувається добре при кислотності Пш від 6 до 9, то акваріумні рослини добре почуваються при параметрах від 6 до 7,5. При кислотності 8 рибка почуватиметься нормально, а багато рослин немає. Також рослини більш чутливі до рівня аміаку у воді, нітритів і нітратів. Тому в акваріумі для рослин більш тонка має бути система фільтрації.

2 – що важливо для рослин – вуглекислотний газ. Вони їм харчуються. Отже, його рівень теж відіграє значення для росту рослин.

3 – освітлення. Процес фотосинтезу в рослинах та їхнє зростання стимулює освітлення. Чим яскравіше освітлення – тим краще рослини почуваються. Більше того, не кожне висвітлення підходить для них. Ось тому, в акваріумну кришку намагаються поставити максимальну кількість лам.п.

Про акваріумне освітлення для рослин

Акваріуми Kardinal A призначені для травників або акваріумів з рослинами.

Відмінною характеристикою від інших моделей Kardinal є те, що ми вставляємо максимальну кількість рядів ламп. І якщо для більшості акваріумів достатньо двох рядів ламп, то в даній моделі використовується більше.

Стандартні розміри

Довжина Глибина Висота Літраж Освітлення Ват/літр
Kardinal A 60 60 39 49 115 3*15 вт 0,49
Kardinal A 80 80 39 49 153 3*18 вт 0,47
Kardinal A 100 100 44 54 238 4*30 вт 0,62
Kardinal A 130 130 49 59 376 4*36 вт 0,46
Kardinal A 160 160 49 59 463 4*30 + 4*18 вт 0,5

Що особливого в акваріумах Blue Barbus для рослин

Ми ставимо в кришках максимальну кількість ламп. Одна балка з лампами на лампах Т8 займає 18 см ширини (11 см одинарна). На лампах Т5 16 см (10 см одинарна). Ось по всій ширині ставимо балки з освітленням. Якщо в звичайній кришці 2 лампи, то в цій виходить до 7 рядів ламп.

Ще нюанс – лампи не включені у вартість акваріума. Ми робимо свої акваріуми максимально підібрані під економічну ефективність. Адже, якщо довжина лампи виходить від стандарту, ціна її може зрости в рази. Тому ми робимо їх як для себе, щоб потім на обслуговуванні акваріума витрачати менше грошей (на відміну від інших, наприклад Ювель, які ставлять свої нестандартні лами, які за ціною на порядок вищі).

акваріумна балка

Ось такі балки ми використовуємо для виробництва акваріумів.

Скільки Ват на літр потрібно для рослин?

Формула невірна докорінно. Це як формула, скільки см рибок можна посадити на 1 л води. Те, що пишуть – можна в 10 разів перевищити їх параметри, і рибка буде чудово почуватися. А на опті можна й у 100 разів у промислових акваріумах перевищити показник. А також можна не вкластися в даний параметр для інших видів рибок.

Так і дана формула для рослин. Акваріум 50*30*50 та 50*50*30. однаковий обсяг. Різна висота тільки. При однаковій потужності ламп кількість освітлення, що отримується, відрізняється в рази. І ще, лампи Т5 та Т8 видають різну кількість люменів на Ватт. Для розумників формули ват/літр запитайте, під які лампи розраховується дана формула, під яку висоту акваріума, під які спектральні характеристики світла, і під який тип ламп, чи використовуються відбивачі, і скільки рослини отримують світла і в яких одиницях воно вимірюється.

Адже навіть якщо ми дамо 3 ват на літр лампою розжарювання ми можемо результат і не отримаємо. А в інтернеті кажуть здається, що 1 ват/літр потрібен, і при 0,3 ват/літр у нас рослини “бульбанять” при висоті 50 см акваріума, на що інші скажуть що це неможливо. Все можливо, якщо не брати готові формули, що хтось сказав, а ми переказали, а думати своєю головою і розбиратися в процесах акваріумістики.

Скільки рядів ламп потрібно для рослин

Скажімо так – максимальне, якщо використовувати короби. Короба самі займають місце, і тому вони не дадуть “перебору” світом. Його якраз вистачатиме для звичайного травника. Якщо потрібен форсований травник – освітлення можна збільшувати (короб виносити до задньої стінки та лампи ставити одна за одною). Але такий тип травника не рекомендуємо для акваріумістів-початківців і немає в каталозі продукції. Варіант прораховується індивідуально. Адже саме такого типу травник запускають менше ніж 0,1% людей.

Відмінності акваріума для рослин від акваріума для рибок

догляд за акваримними рослинамиЯкщо ви вирішили завести свій власний акваріум, то зіткнетеся з безліччю нюансів і деталей, які завжди супроводжують це питання. Для правильного та якісного змісту акваріума необхідно врахувати всі фактори. Варто відразу відзначити, що акваріуми для рослин та рибок різні та їх облаштування також відрізняється. У будь-якому випадку обидва варіанти варті уваги, вони зможуть змінити атмосферу вашого будинку.

Відмінності звичайного акваріума для утримання рибок від акваріума з рослинами

 • Заповнення акваріума.

В акваріуми з рослинами садимо живі рослини, які ростуть і постійно намагаються поміняти нашу композицію в акваріумі. Зі штучними декораціями все просто, ми їх можемо тільки міняти місцями, щоб змінити композицію. Штучні декорації використовуються в акваріумі з живими рослинами, але вони йдуть як додаток до підводного саду, а не як основний декоративний елемент.

 • Грунт.

Для рибок можна використовувати практично будь-хто. Як грунт використовують натуральний пісок, щебінь або гальку, а також грунти, отримані обробкою натурального матеріалу, наприклад штучні котуни. Ще одним видом ґрунту є ґрунт-імітація у вигляді скляних або пластикових кульок, він є найнешкідливішими, оскільки не виділяють жодних шкідливих домішок у воду. Для рослин параметри частинок ґрунту найкраще дотримуватися в межах 2-8 мм. У великому ґрунті не буде коріння за що зачепитися.

 • Рослини

Рослини для рибок в акваріумі мають дуже велике значення, оскільки не тільки є декоративною його частиною, але й виконують важливу функціональну роль. Вони впливають на хімічний склад води, поглинають вуглекислий газ та виділяють кисень, необхідний для життєдіяльності рибок. Також беруть участь в азотному циклі в акваріумі.

 • Освітлення

рослини для акваріумаОсвітлення для акваріума відіграє особливу роль. Тут необхідно враховувати його вплив на рибок та на рослини. Для рибок практично все одно яке освітлення. Вони можуть жити без нього. Висвітлення в акваріумі з рибками Ви підбираєте під себе. Для рослин потрібне спеціальне світло, яке стимулює їх зростання та стимулює процес фотосинтезу. Висвітлення включайте на 10-12 годин, так само, як відбувається у природному середовищі. Для освітлення чудово підійдуть люмінесцентні лампи.

Акваріум для рослин.

 • Якщо в попередньому варіанті розмір акваріума підбирається виключно залежно від кількості риб, то для рослин найкраще підійдуть штучні водоймища від 80 л. У таких умовах спостерігаються найкращі умови для розвитку та зростання.
 • Щодо субстрату то тут головне, щоб він був досить насичений залізом, калієм, магнієм, фосфором та іншими мікроелементами. Можна використовувати кілька субстратів одночасно. Ми використовуємо різні типи складів залежно від цілей та бюджету.
 • Освітлення має велике значення, оскільки сприяє розвитку та зростанню рослин. Для цього використовують різні лампи, які імітують денне світло.
 • Рослини дихають вуглекислим газом, а отже, його кількість повинна завжди бути високою, що перевищує природні можливості її утворення у звичайному акваріумі. Для нормального росту рослин зазначеного акваріума рекомендується дотримуватись 15-30 мг/л СО2. І для цього застосовують або спеціальні системи подачі газу, або рідкі розчини, що містять скраплений СО2. Для більших акваріумів краще використовувати перший варіант. Кількість газу, що споживається, залежить від ступеня освітлення.
 • Не менш важливим буде підживлення рослин. Вона є у вигляді таблеток або рідкому стані. Головними елементами будуть фосфати, нітрати, залізо, магній тощо. Саме від них залежатиме ступінь розвитку та росту рослин.li>

Кожен вид акваріумів вимагає певного догляду, це не тільки красива водойма за скляними берегами, а й середовище, що вимагає догляду та відповідального звернення. Для довговічного та правильного забезпечення його життєдіяльності потрібно пам’ятати про всі дрібниці та деталі, які допоможуть у цій справі.


Акваріум кардинал В 130

При створенні власного підводного світу за скляними берегами знадобиться надійна і міцна штучна водойма. Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам відмінний варіант для такої мети – акваріум на 376 літрів Kardinal B 130. Він виробляється вітчизняною фірмою з виготовлення акваріумів Blue Barbus, яка вже багато років є однією з найкращих у цій сфері.

Акваріум Kardinal B 130 на 376 літрів

Такий акваріум стане відмінним доповненням до різних стилів у приміщенні. Його установка може проводитись як вдома, так і в офісах, салонах, кафе та інших закладах. Купити акваріум на 376 літрів можна у нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете всю необхідну інформацію про характеристики водоймища, форму замовлення, спосіб доставки, зможете поспілкуватися з консультантами та задати їм питання, що вас цікавлять. Цей акваріум є представником лінійки Kardinal, що гармонійно поєднує в собі європейську якість та демократичні ціни. Об’єм Kardinal B 130 складає 376 літрів. Він буде оптимальним варіантом і для новачків у справі акваріумістики, і для досвідчених майстрів. Водойма має найпоширенішу форму – прямокутну, що значно спрощує його встановлення в приміщенні.

Особливості акваріума на 376 літрів

Компанія Blue Barbus, яка виробляє акваріуми Kardinal B 130, вже багато років працює в цій сфері. За всі роки фахівці фірми змогли домогтися виробництва найкращих вітчизняних водойм за європейськими нормами та стандартами якості. І хоча якість європейська, акваріуми Kardinal цілком доступні для кожного, оскільки ціни на них цілком демократичні. Купити акваріум на 376 літрів у Києві буде нескладно за допомогою нашого сайту. У нас ви завжди можете вибрати найкращий варіант для себе як за смаком, так і за бюджетом. Габарити водоймища складають 130х49х59 см. Ці параметри цілком підійдуть для заселення в ньому різних рибок. Акваріум лінійки Кардинал є вдалим вибором з багатьох причин, головними з яких є його якість, надійність та довговічна експлуатація. Для виготовлення даної моделі водойми використовуються тільки високоякісні матеріали, новітнє обладнання, у процесі виробництва зайняті кваліфіковані професіонали своєї справи.

Переваги акваріума Kardinal B 130 на 376 літрів

При виборі будь-якого акваріума вся увага буде загострюватися на його практичності та довговічності. Kardinal B 130 є найкращим у цьому відношенні. Надійність і високу міцність йому забезпечує скло товщиною 10 мм і екологічно чистий, абсолютно нешкідливий герметик. Окрім вже зазначених особливостей, акваріуми Кардинал оснащені кришкою та чотирма лампами освітлення по 18 Вт кожна. Така комплектація допоможе скоротити час на облаштування водойми та підбір правильного обладнання. Кришка створена максимально підходящою для акваріума за всіма параметрами і дозволяє підтримувати підводний світ у більшій чистоті. Об’єм акваріума Kardinal B 130 має 376 літрів, він досить великий і якраз оптимальний для гармонійності розмірів та оформлення. Така водойма дає можливість заселяти в неї багато рибок та інших мешканців водного світу, і при цьому оформляти її в різних стилях, не забираючи вільного життєвого простору у мешканців.

Купити акваріум для рибок на 376 літрів у Києві можна у нашому інтернет-магазині. Там ви знайдете нескладний бланк для оформлення замовлення та різні способи його доставки. Ми пропонуємо Kardinal B 130 за чудовою ціною для всіх клієнтів.

Лінія акваріумів Kardinal B

Для чого акваріуму потрібна кришка? Як скажуть багато хто, що кришка потрібна для того, щоб акваріумна рибка не вистрибнула з акваріума, щоб пил не потрапляв в акваріум, а також і з естетичних міркувань. Та й освітлення акваріума потрібно йому як декоративного ефекту, так зростання рослин. Чому ж іноді кришка коштує дорожче за акваріум?

Виготовлення акваріумної кришки

Акваріумна кришка складається з багатьох деталей. Щоб її зібрати потрібно купити: пластик для обшивки, 2 типи клеїв, плівку оракал, короб, ПВХ для підняття короба, ручку, проводи, тримачі для л.амп, електроніку для запуску ламп, шнур живлення, кнопку вмикача з насадками та лампи. Купити всі матеріали в одному місці неможливо. Тому доводиться обходити безліч місць для закупівлі матеріалів. Тепер всі матеріали перетворити на кришку займає багато часу. Буває більше дня.

Є багато видів різних кришок та технологій їх виготовлення. Хтось бере вагонку і обшиває їм акваріум. Хтось обклеює просто оракалом низ та верх. А хтось робить ґрунтовніше і використовує дорогий пластик. Також і вибір технології. Хтось приклеює пластик до скла, а інші роблять повноцінний короб.

Переваги акваріумів із кришками Blue Barbus

1. Оптимальний вибір технологій виробництва.

Ми постійно проводимо моніторинг ринку на пошук нових технологій, розробок і обираємо найкращі варіанти. І тому, знак якості від ТМ Вlue Вarbus означає, що це сучасні технології виготовлення, професійний підхід до роботи, високий рівень якості виробу і Ви отримаєте відмінний акваріум з кришкою виготовленою за оптимальною технологією, яка пройшла перевірку якості та часу.

2. Оптимальна ціна.

Як тільки ми визначилися з технологією виготовлення, ми розпочинаємо масове виробництво. Це означає, що ми великим гуртом купуємо найкращі перевірені імпортні матеріали. В результаті ми економимо на транспортних витратах. Ціна на наші акваріуми нижча порівняно з конкурентами. Якщо, звичайно, ми робимо акваріуми з кришками з однакових матеріалів. Так що дешева ціна в інших означає дешеві матеріали або неправильний технологічний процес виготовлення акваріума.

3. Терміни.

Ми робимо акваріум з кришкою за індивідуальними розмірами за 3 дні. Інші виробники акваріумів тижня, а виходить місяці. Причина – у нас масове виробництво і є весь матеріал під рукою, і нам не потрібно їздити і купувати під кожен акваріум весь матеріал.

4. Зовнішній вигляд.

Жодних компромісів. Робимо як собі. Більше того, робимо так, щоб акваріум з кришкою служили десятиліттями. Адже акваріум має купуватись раз і надовго.

5. Асортимент.

Ніхто не розробив стільки різних моделей акваріумів, як ми. Ми постійно шукаємо і розробляємо нові моделі акваріумів, тому кожен зможе підібрати акваріум під свої потреби. Як, наприклад, робимо акваріуми на кілька рядів ламп. Якщо немає акваріума в тих розмірах, що вам потрібні, ми зробимо в інших.

6. Якість.

Жодних компромісів. Акваріуми ТМ Вlue Вarbus виготовляються підготовленими працівниками на сучасному обладнанні. Усі торці на акваріумах опрацьовані. Усі матеріали підібрані оптимальним чином. ТМ Blue Вarbus стежить, щоб їхні акваріуми були відмінної якості.

7. Додаткові послуги.

Ми не лише робимо акваріуми. Ми робимо так само їх «під ключ». Тому з усіма тонкощами роботи ми знайомі. І тому наші акваріуми прості як у встановленні, так і в подальшому обслуговуванні.

акваріум кардинал В-1

Ціна акваріумів Kardinal B

Стверджуємо, що ціна на наші акваріуми з кришками дешевше, ніж в інших. Якщо ми використовуємо ті ж технології та матеріали. Дешевше за імпортні акваріуми, і за якістю з ними на рівні. Звичайно, там є елітні моделі, але з більшістю моделей імпортних акваріумів ми витримуємо конкуренцію.

Ціна на акваріуми з кришкою відрізняється у різних продавців. Залежить багатьох чинників. Пластик коштує 300 грн/м2. Вагонка коштує 30 грн. Один служить десятиліття, інший менше часу на рази. Т5 вологозахищений патрон коштує 40 грн., Т8 коштує 15 грн., а не вологозахищений 5 грн. Використовуєте не вологозахищені патрони – ціна дешева кришки, але є ймовірність, що рано чи пізно акваріум може задимитися. Чи коштує дешева кришка безпеки?
Тому ми використовуємо лише якісні матеріали та нормальні технології.

Якщо взяти виготовлення акваріумних кришок на замовлення, то ні в кого не поставлений даний потік на серійне виробництво. А ціна при серійному та кустарному виробництві відрізняється.

Приклад майстра.

Отримав майстер замовлення на кришку. Він бере передоплату, їде скуповує матеріал для виготовлення її (зтекло і пластик продаються листами, і тут або вони беруть велику машину для доставки і везуть, або з зарізкою замовляють, де ціна зростає). Потім усе це привозить додому, клеїться на столі. Досить часто виходить хорошої якості, хоча часто можна і отримати огидну кришку для акваріума. Майстри обіцяють зробити кришку за 2 тижні. Виходить насправді від 2-х до 6 тижнів.

Приклад серійного виробництва.

Є офіс, де виставлені всі акваріуми, і можете побачити акваріуми з кришками в реальності і вибрати для себе той, який підходить саме Вам. Потім тільки отримуємо замовлення, відразу можна приступати до його виготовлення. Весь матеріал є вже під рукою. Максимальний час – зранку отримали замовлення – наступного дня отримали готовий акваріум із кришкою. Насправді рекомендуємо трохи довше почекати. Оптимальний варіант – за 3-4 дні забрати. Силікон має підсохнути. Підсумок ціни. Ми заощаджуємо час на доставках (транспорт завантажуємо максимальним обсягом для доставки, і на великих обсягах доставка зазвичай безкоштовна), і гроші на оптових покупках. Друге, на серійному виробництві націнки менші, ніж за індивідуального виготовлення. Тому за ціною вигідніше купувати у великого виробника акваріумів із кришками.

Акваріуми з кришками на опт>

Ми можемо брати великі замовлення і робити їх. Ми можемо виготовляти 40 великих акваріумів із кришками на тиждень. Жодний майстер не зможе стільки робити. Тому, якщо Вам потрібні акваріуми постійно, ми готові поставляти їх Вам. Якість відмінна. Навряд чи якийсь майстер робитиме кришки дешевше, ніж у нас. А ціни на опті ще нижчі, що дозволяє Вам заробляти.

Стандартні розміри Kardinal B

Довжина Глибина Висота Літраж Освітлення
Kardinal 60 60 39 49 115 2*15 вт
Kardinal 80 80 39 49 153 2*18 вт
Kardinal 100 100 44 54 238 2*30 вт
Kardinal 130 130 49 59 376 2*36 вт
Kardinal 160 160 49 59 463 2*30 + 2*18 вт

Акваріум лінії Kardinal C

Акваріум лінійки Kardinal С не передбачає в базовій комплектації кришку та освітлення. Як для звичайного акваріума ціна може здатися дорогою, але виглядає дуже добре і виглядає пристойно.

акваріум кардинал C1-min

На фото акваріум із лінійки Kardinal С.
Акваріум цієї лінійки є звичайним акваріумом, який внизу і вгорі заклеюється смужками пластику (інші можуть обклеювати звичайним оракалом, що виглядає набагато гірше), а на них клеїться оракал під будь-який колір і текстури. Використовувати пластик дорого. Не використовувати його – це робити підробку. Як би й воно, але не те. Акваріум робиться раз на і надовго. Переплатити 100 грн. за пластик і отримати найкращий вигляд як дійсно у дорогої статусної речі – ми вважаємо, що воно того варте.

Що ж дає звичайний обідок:
1 – він вгорі та внизу дає об’ємну смужку, яка візуально прикрашає акваріум.
2 – внизу він приховує засміченість ґрунту.
3 – вгорі він приховує наліт кальцію, ребра жорсткості та перехід між водою та повітрям.

Застосування акваріумів лінії Kardinal С

Навіщо дорожчий акваріум без освітлення та кришки?

1 – є відкриті акваріуми, що проглядаються зверху.
2 – є акваріуми з навісним освітленням.
3 – є акваріуми, которі висвітлюються зовнішнім освітленням.

У будь-якому випадку таким акваріумам є застосування. Виглядають набагато краще, ніж звичайний акваріум. І не всім акваріумам потрібні кришки. І тому в нашому асортименті є й такі акваріуми.

Акваріум з обідком

На фотографії – якщо не буде обідка, і лінія з’єднання води і повітря буде видно, плюс потім будуть смужки кальцію видно, що не додає краси такому акваріуму. У цьому варіанті просто наклеєна смужка.

Варіант під кришку

Роблячи акваріум Kardinal LED, спочатку робиться акваріум Kardinal C під кришку, і далі визначається, що з нього робитимемо. Основа у всіх акваріумів саме цей варіант. Він передбачає смужки вгорі вклеєні не врівень, а вище над склом, щоб кришка впиралася в бортики, так само передбачає зрізані кути для проводів, і знижені ребра жорсткості, щоб могли стати лампи. Пластик займає більше місця, ніж у попередніх випадках.

Якісний зразок нашої продукції, який виконаний з урахуванням усіх норм та стандартів європейської та української якості. Завдяки власному виробництву у нас є можливість запропонувати нашим споживачам навіть найпростіші акваріуми якісними, надійними та за доступною ціною. Маючи великий досвід на ринку акваріумістики, ми знаємо всі потреби клієнтів. Їхні смаки, переваги, що робить нашу продукцію популярною вже багато років. Акваріум на 627 літрів – це якісний продукт із демократичною ціною.

Якісні акваріуми Blue Barbus

Якість завжди була головною особливістю наших акваріумів. Незважаючи на те, що Blue Barbus Kardinal С є представником найпростішої лінійки водойм. Це ніяк не позначилося на його надійності, міцності та довговічності. Для виготовлення акваріума ми використовуємо міцне скло з товщиною 12 мм, та екологічно безпечний. І нешкідливий герметик. Завдяки сучасним технологіям, обладнанню та професійним фахівцям кожна наша водойма – це зразок найвищої якості та міцності.

Переваги акваріумів від компанії Blue Barbus

Установка акваріума відмінно впишеться в офіси або приймальні різних компаній, салони, ресторани. Найпоширеніша прямокутна форма дозволить без проблем поєднувати його з різними деталями в інтер’єрі. Також варто відзначити, що цей варіант акваріума ми не комплектуємо кришкою чи додатковим обладнанням. Щодо цього ви зможете самі підібрати все потрібне для раціонального змісту ємності. Купити акваріум у Києві чи іншому місті країни можна на нашому сайті. Оформивши замовлення та обравши найкращий спосіб доставки. Акваріум з обладнанням


Be the first to comment “Акваріум з обладнанням Kardinal LED”