Акваріум в оренду

На фотографії зображено акваріум який фірма взяла в оренду для проведення заходів на свято
Оформлений акваріум з тумбою в білому стилі

Кожен з нас бажає прикрасити свій будинок або робоче місце, зробити його затишним і комфортним. Способів для цього існує дуже багато, і всі вони досить різноманітні. Кожен сам вибирає найкращий для себе за різними параметрами. Більшість звикла до традиційніших методів декору приміщення. Але зараз, щоб не бути схожими на всіх, можна знайти абсолютно оригінальні і нові методи. Серед них є така можливість, як акваріум в оренду в місті Київ. Орендувати акваріум можна на будь-який захід та на будь-який термін.

Не кожен зможе правильно містити штучне водоймище самостійно, у деяких на це просто немає часу. Оренда акваріума дозволяє на короткий проміжок часу отримати необхідний результат. Наприклад, гарне відео чи фотографію. Крім таких святкових та урочистих заходів оренда акваріума може знадобитися і з інших причин. Наприклад для заміни Вашого акваріума, якщо йому потрібно ремонт. У цих випадках зовсім незручно і навіть практично не купувати новий акваріум. Краще відразу звернутися до Blue Barbus™ та замовити у нас послугу акваріум в оренду.

На фотографії зображено один із робочих моментів зйомки кліпу Артема Пивоварова Кисень, де на тлі золотих рибок в акваріумі співає співак пісню
Один із робочих моментів зйомки кліпу Артема Пивоварова “Кисень” із золотими рибками в акваріумі

Так ви зможете заощадити свій час і гроші. Для того, щоб зрозуміти навіщо може знадобитися ця послуга, ми розкриємо всі аспекти цього питання.

Послуга акваріум в оренду

Отже розглянемо, що ж являє собою така послуга, як оренда акваріума від компанії Blue Barbus™ ❓

З низки причин штучна водойма може знадобитися на якусь певну подію, наприклад для:

  • тематичної вечірки;
  • заходів та ділових зустрічей в офісі;
  • оформлення банкетного залу, кафе чи ресторану;
  • виставок та конкурсів;
  • підміни Вашого акваріума, якщо йому потрібний ремонт;
  • зйомок відео або фотографій.
Фотографія робочого моменту зйомки кліпу Артема Пивоварова - Кисень на тлі акваріума
Момент зйомки кліпу Артема Півоварова який орендували для цих зйомок

Заводити власний акваріум заради разових потреб зовсім не варто. Особливо якщо ви не знаєте, що з ним робити. І як правильно потім його доглядати. Саме для таких подій ми пропонуємо можливість взяти водоймище на деякий час. Така послуга досить нова і, на перший погляд, може здатися незвичайною. Але її популярність та затребуваність зростає з кожним днем. Українська компанія з виробництва акваріумів високої якості Blue Barbus™ вже багато років займається виробництвом акваріумів різних форм і розмірів. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям наша компанія всіляко удосконалюється для своїх споживачів.

Фотографія акваріума який встановлений на виставковому стенді виставки електроніки, розваг, рішень для бізнесу та дому
Акваріум встановлений на виставці СЕЄ

За всі роки існування Blue Barbus™ змогли організувати не тільки виробництво акваріумів європейської якості. Але й створити успішну компанію, яка надає всілякі послуги у сфері акваріумістики. Буває, Вам знадобився на якийсь час акваріум або лише на якусь подію. Ми надаємо акваріуми в оренду у Києві. Це дозволяє Вам заощаджувати час та кошти на його утримання. Але завжди отримувати необхідний Вам результат. У нашій компанії працюють найкращі професіонали своєї справи. І можемо надавати акваріуми різних форм та розмірів і що головне оформлених на різні тематики.

Таким чином, будь-який захід, де буде потрібно присутність акваріума можна максимально підібрати за темою події. Наші спеціалісти зроблять все необхідне. Щоб знайти для вас найбільш підходящий варіант за вашими розмірами та формою.

Коли беруть акваріум в оренду

Якщо ви раніше навіть не здогадувалися, що акваріум з рибками можна брати на якийсь час. Насправді ця послуга стає все більш популярною. І це дуже зручно, практично і не дорого. Ми самостійно виконуємо всі роботи з підготовки акваріума до оренди. А також щодо його оформлення та запуску рибок. Наші працівники знають свою справу у всіх дрібницях. Це дозволяє виконувати бажання клієнта максимально точно.

У яких випадках вам може знадобитися взяти ємність в оренду ❓

Найпоширеніші варіанти

Основні варіанти використання послуг оренди:

✔Постійно беруть в оренду працівники телебачення та кіностудій.

Коли їм потрібно знімати сцени з акваріумними рибками або павуками, зміями або черепахами в тераріумах. Або частина підводної зйомки, частина надводної. Варіантів чимало. Беруть ємності як звичайної класичної прямокутної форми. Так і акваріуми “корита”, де висота води низька і він проглядається зверху.

Фотографія робочого моменту зйомки кліпу Артема Пивоварова - Кисень з акваріумом
Робочий момент зйомки кліпу Артема Пивоварова “Кисень” з використанням орендованого акваріума

✔ Для фотосесій або відеозйомок.

Потрібні відео матеріали чи фотографії з акваріумами. Беруть для таких цілей, як правило, невеликі обсяги. Ще й із акваріумними рибками.

Золоті рибки в акваріумі з білим грунтом
Фотографія золотих рибок в акваріумі

✔ Для оформлення банкетного залу або ресторану.

Були і такі замовлення. Коли хотіли орендувати кілька ваз, щоби поставити їх на банкетний стіл. Таке також робили, але тут більше послуга з оформлення акваріумними рибками заходу. Також орендували і весілля.

Фотографія акваріума який був взятий в оренду та встановлений у кафе для проведення заходу
Оренда акваріума для проведення заходу в кафе

✔  Для заходів та ділових зустрічей в офіс.

Якщо у вас стоїть акваріум в офісі – це означає, що про у вас все добре. Ви маєте гроші і на акваріум, і на його обслуговування. Так, щоб показати перед гостями, що у Вас все добре. Саме для такого потрібний красиво оформлений підводний простір. Адже існує думка, що акваріум швидко не можна встановити і запустити. Можна, знаючи, що і після чого треба робити.

 Фотографія акваріума який був взятий в оренду в офіс фірми
Акваріум взятий в оренду в офіс фірми

✔  Для проведення заходів на виставці.

Хтось хоче прикрасити свій стенд на виставці. Купувати повноцінний акваріум для тимчасової виставки не бажають. Тому також беруть в оренду акваріум.

Фотографія акваріума з декораціями в який був поміщений фотоапарат для демонстрації його можливостей на виставці електроніки
Акваріум в який помістили фотоапарат на виставці електроніки, рішень для бізнесу та дому

✔ Для проведення конкурсів.

Фантазія людей безмежна. І є конкурси, у яких використовують акваріум. Їх беруть як рейтингові центри, так і телевізійні канали для різноманітних конкурсів.

Freedom vs DC, The International 2017 Qualifiers, game 3

✔  Якщо ваш акваріум вимагає ремонту.

Тоді, поки ремонтується Ваш, можна взяти на якийсь час інший акваріум. Але є й інша послуга у нас як перетримка акваріумної рибки.

На фотографії розбитий акваріум
Акваріум який розбили і він вимагає ремонту при зйомках серіалу Пес

Інші варіанти

Крім зазначених варіантів акваріуми можуть брати в оренду і з інших причин, наприклад:

  • дитячі свята в морському стилі;
  • при оформленні свята для любителя акваріумних рибок;
  • спробувати акваріум вдома;
  • перетримка власних водних жителів на деякий час.

У будь-якому випадку приводів є багато, і ми раді допомогти кожному, кому знадобиться оренда. І якщо ви знаєте, що у найближчому майбутньому очікує подія чи святкування будь-якого заходу. То ви, звичайно, можете скористатися нашими послугами та обговорити умови. Наші менеджери-консультанти допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант саме для вашого випадку. Ми завжди раді як новим, так і старим клієнтам.

Перевага акваріума в оренду

Як вже було сказано вище, послуга оренда водойми ще досить нова, але вже досить популярна. Вище ми розповіли про найпоширеніші варіанти випадків, коли акваріум в оренду буде дуже доречним.

На фото акваріум із золотою рибкою та молодою людиною
Кадр із кліпу Артема Пивоварова на тлі акваріума із золотою рибкою

     Якщо говорити про переваги та позитивні зторонах саме такого короткочасного використання акваріума, їх багато. Найголовнішим достоїнством  напевно, варто назвати відсутність будь-яких зобов’язань щодо обслуговування та догляду за водоймами. Тут все просто: Вам привезли акваріум на певний термін та у вказаний час відвезли. Його оформлення, постійна підтримка оптимальних умов для підводних жителів, очищення та інші нюанси не матимуть до вас жодного відношення, а це , погодьтеся, дуже зручно. Ще одним важливим моментом акваріума в оренду є його перевезення та запуск. Ми подбали і про це, тому доставка до клієнта і назад здійснюється нашими фахівцями. Ми також проведемо встановлення ємності та монтаж обладнання, якщо таке буде потрібно. Вам залишиться тільки чекати на остаточний результат і отримувати задоволення від використання акваріума.

Важливим моментом ще буде можливість орендувати ємність з рибками, обладнанням та декораціями, а й акваріум. Зазвичай такого способу оренди вдаються, якщо необхідно провести лікування рибок. Або змінити щось у власній водоймі, а весь вміст потрібно кудись перемістити. Тоді і стане корисним оренда водойми. Якщо ви є акваріумістом і часто берете участь у різних виставках рибок чи інших мешканців. То при транспортуванні возити із собою свій акваріум достеменно незручно. Компанія Blue Barbus™ рада допомогти вам у цій ситуації. Оренда акваріума здійснюється досить просто. Вам досить просто зв’язатися з нами і ми розповімо про всі дрібниці у такій справі.

Вартість оренди акваріума

Про причини використання послуги ми вже писали вище, то зараз виникає питання про її вартість. Що ж, сміємо Вас запевнити, що ціни у нас є демократичними і доступними кожному споживачеві. Якщо Вас цікавить просто отримати акваріум, ми беремо 200-400 грн. + заставу за акваріум. Запоруку при поверненні ємності ми повертаємо. Дешевше взяти акваріум в оренду, ніж купувати новий на якусь разову дію. А потім його потрібно десь зберігати, турбується, що б його ніхто не стукнув випадково.

Якщо ж беремо не просто оренду ємності, а і з нашою роботою. І ми беремо заставу в сумі вартості акваріума плюс вартість нашої роботи. Запорука за акваріум потім віддається. Як ви бачите вартість послуги не висока, отже, скористатися нею зможе кожен клієнт. Завдяки цьому та всім вищепереліченим позитивним якостям оренди штучної водойми будь-яка зможе організувати свята або захід з присутністю красиво оформленого акваріума. Така деталь декору в інтер’єрі будь-якого приміщення точно не залишить байдужим нікого і привертатиме увагу ваших гостей.

Якщо ж вам потрібно просто порожня водойма, то вона чекатиме вас у вказаному місці. Вам не доведеться витрачати свої сили та енергію на перевезення акваріума і переживати за його збереження. Компанія Blue Barbus™ допоможе вам організувати безпечну доставку та встановлення. Ціна на оренду акваріума досить доступна, що дає можливість кожному бажаючому скористатися такою послугою. Оренда акваріума допоможе створити вам свято, провести ділову зустріч на високому рівні, створити позитивне враження про себе та свою роботу, перетримати власних рибок або взяти участь у виставці підводних мешканців без зайвих проблем та великих витрат із вашого бюджету.

Акваріум в оренду в Київ

Бути особливим хоче кожен, але не завжди є можливість і час займатися всім, чим хочеться. Навіть якщо ви дуже любите рибок, але не можете дозволити собі своєчасний та правильний догляд, не варто заводити акваріум. Це все-таки велика відповідальність, та й часу

Be the first to comment “Акваріум в оренду”