Акваріум-столик

Акваріум столик

Надання інтер’єру будинку оригінальних рис у поєднанні з затишком – це один із ключових моментів в оформленні приміщення. Досягти компромісу між сучасними можливостями в дизайні інтер’єру та класичним стилем допоможе журнальний столик-акваріум. Акваріум столик

Акваріум – це частка природного світу, що приносить неповторну атмосферу спокою і умиротворення в ритм життя, що стрімко рухається. Сучасний акваріум може бути практично будь-якої форми. Це дозволяє зробити акваріум справжньою окрасою будь-якого будинку. При цьому зберігши функціональність такого предмета меблів, як журнальний стіл

Вибір акваріума столика

акваріум столикПокупка акваріума-столика – це справжній шанс кардинально змінити атмосферу всієї кімнати, де він буде знаходитися. При виборі такого штучного водоймища варто підбирати акваріум відповідних розмірів під габарити кімнати та інших меблів, що знаходяться в ній. Легко припуститися помилки, вибравши акваріум невідповідного розміру. Або оформлений у стилі, що відрізняється від оформлення кімнати та побачити це лише встановивши його. Дане водоймище за скляними берегами незмінно привертатиме до себе увагу кожного гостя та члена сім’ї.

Традиційно акваріум-столик використовується для оформлення вітальні як журнальний, або робочий стіл в кабінеті. Поза будинком даний акваріум можна розмістити як барну стійку або стійку ресепшн. Дане рішення надасть кафе, офісу або холу туристичної агенції відмінну рису і цим зацікавить їх відвідувачів. Також не варто забувати про можливість розміщення такого журнального столика в офісі. Для гостей та партнерів компанії це стане приємним доповненням до іміджу фірми.

Розмір акваріума

При виборі акваріума-столика варто, перш за все, визначитися з місткістю акваріума – від цього залежить кількість його мешканців та можливості його оформлення, а також дозволить відразу замовити необхідне акваріумне обладнання та підготуватися до запуску акваріума. На відміну від звичайних журнальних столиків, столик-акваріум має цілісну основу. І тому варто приділити йому особливу увагу – особливо створюючи індивідуальне замовлення. Також не варто відмовлятися від елементів зовнішнього каркасу.

Надійна опора дозволить надовго зберегти акваріум у первозданному вигляді, не допустивши прогин металевого каркаса. Не менш важливим є зручність в експлуатації. І тому кріплення кришки акваріума доцільно розмістити на рівній відстані один від одного. Таким чином, приховавши їх у декоративному обводі стільниці. Крім того, в акваріумі має бути передбачений зручний отвір для годування рибок. А також спеціальні отвори для установки шлангів, проводів для обладнання. При цьому обладнання та всі додаткові пристрої, як і елементи підсвічування, повинні бути приховані в корпусі за декоративними елементами його оформлення або в рельєфі дна акваріума. Все це позбавить багатьох проблем у зовнішньому вигляді та експлуатації акваріума-столика. В наявності вони з’являються досить рідко, тому ми пропонуємо виготовити акваріум під ваші уподобання.

Мешканці

цихліда При виборі рибок в акваріум варто звернути увагу на температурний режим у будинку, місце розміщення акваріума-столика щодо вікна. Найпростішим варіантом будуть золоті рибки або півники – вони радують око своїм зовнішнім виглядом і невибагливі у догляді. З золотими рибками чудово уживуться рибки-телескопи, реріо та інші види холоднолюбних риб. Гарними мешканцями акваріума будуть і зграйки гуппі, неонів та даніо.

Альтернативою рибкам можуть стати і деякі види креветок. Їх незвичайні забарвлення та рухливість також не залишать акваріум непоміченим. Крім того, вони досить невибагливі і їх не складно доглядати.

Оформлення

Для багатьох оформлення акваріума здається досить простим: насипати грунт, додати декоративні елементи, поселити рибок. Однак справжні цінителі зможуть належним чином оцінити різноманітність дизайну. І яке можна знайти сьогодні просторах інтернету. Окремо можна сказати, що оформлення акваріума-столика для новачка акваріуміста складне заняття. І тому можна скористатися послугами, що надаються нашими акваріумістами, які мають багаторічний досвід роботи з нестандартними водоймищами за скляними берегами. >

журнальний стільки акваріум в офісі

Популярність в останні роки набуває стиль авангард: різні пластикові деталі, оригінальне освітлення, футуристичні елементи. Все вище перераховане доповнює зовнішній вигляд штучної водойми. Однак акваріуми, виконані в даному стилі, мають особливі нюанси в експлуатації. Насамперед, вода в такому акваріумі повинна проходити біологічну та механічну фільтрацію. Для того щоб не утворювався наліт, не з’являлися колонії водоростей на каменях і стінках акваріума і т.д. До того ж варто звернути увагу на те, що далеко не всі рибки зможуть жити в таких екстремальних умовах. І тому їх вибір буде обмежений видами, здатними добре переносити обмежені розміри даної водойми. Різноманітні раковини та декоративні амфори, латаття, різні замки та корали – це те, що чудово підійде для шанувальників традиційного стилю оформлення акваріума. Така водойма чудово підійде для інтер’єрів у східному стилі, із середземноморським акцентом і класичним дизайном.
Акваріум-столик з таким оформленням стане чудовою прикрасою вітальні. Таким чином, дозволивши господарям та гостям за чашкою чаю споглядати плавний рух рибок у штучній водоймі, що розташувалася під стільницею.

Догляд

 акивріум журнальний столикПерш за все, важливо підтримувати правильний температурний режим: відмінність температури води в акваріумі і навколишнього повітря всього в 5 градусів створить конденсат на кришці. Обігрівач із терморегулятором та гарна вентиляція дозволять уникнути цієї проблеми. А також необхідність стежити за постійною температурою води та повітря в кімнаті.

Також рибкам необхідний спеціальний компресор-аератор, який насичуватиме воду киснем, і забезпечуватиме її циркуляцію. В акваріумі-століку, залежно від його дизайну, можна використовувати внутрішній або зовнішній фільтр, розрахований на потрібний об’єм води. Такий акваріум також не повинен знаходитись під впливом прямих сонячних променів. Оскільки вода стане каламутною та зеленою, внаслідок бурхливого розвитку одноклітинних водоростей. І що не тільки швидко зіпсує зовнішній вигляд акваріума, а й шкідливо його мешканцям. Ідеальним для акваріума буде використання діатомового фільтра та спеціальних насадок, що перешкоджають утворенню плівки на поверхні води. Висвітлення – важливий декоративний та життєзабезпечуючий елемент акваріума-столика. Для акваріумів зазвичай використовують люмінесцентні лампи для 0,5-1 Вт на 1 літр води. Для більшої зручності краще придбати спеціальний рефлектор. Який буде змінювати інтенсивність освітлення, або включати і вимикати верхні та нижні лампи.

Акваріум-столик стане чудовим доповненням до інтер’єру будь-якого будинку чи офісу.


Be the first to comment “Акваріум-столик”