Акваріум під ключ

Замовити акваріум за Вашими розмірами, і з необхідною комплектацією, можна тільки порадившись з професіоналами – акваріумістами, майстрами своєї справи. Якісний акваріум європейської якості в Києві від українського виробника Blue Barbus™ буде доповнений необхідним комплектом і виконаний під ключ. [/su_heading]

креветочник
Акваріум з рослинами

Можете подивитися як фотографії на сайті, так і під’їхати до нас на офіс .

На фотографії Ви можете побачити нашу роботу лише в 27-мі літровому акваріумі. Навіть у таких маленьких ми можемо створити вроду.

Ви хочете акваріум, у нас достатньо досвіду, щоб виготовити відмінні за якістю та красиві за дизайном акваріуми. Ми погоджуємося з Вами, що потрібно зробити, який має бути акваріум, скільки він коштує , і ми виконаємо роботу в обумовлений термін, якісно і дешевше, ніж у конкурентів. У нас усі процеси виконуються на потоці, тому так може і бути.

[box type=”info”] Наші акваріумісти займали високі місця у міжнародних конкурсах з аквадизайну. Тому, замовляючи встановлення акваріума “під ключ”, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте класний акваріум, який радуватиме Вас та Ваших відвідувачів.[/box] Кількість запущених акваріумів “під ключ” нашою компанією вимірюється не однією сотнею. Наші готові набори стандартних акваріумів можете переглянути в нашому магазині в рубриці акваріуми під ключ акваріуми під ключ акваріуми під ключ.

Фахівці нашої компанії Blue Barbus™ будуть раді підібрати Вам акваріум і комплект до нього.

Ми пропонуємо покупцям комплекти акваріумів повністю забезпечених необхідним обладнанням, до якого може входити таке:

[box type=”bio”] Фільтри (внутрішні або зовнішні) які очищають воду в акваріумі та роблять її прозорою та чистою;[/box] [box type=”bio”] Обігрівачі для підтримки заданої температури у воді акваріума;[/box] [box type=”bio”] Компресори для подачі та підтримки оптимального рівня кисню у воді;[/box] [box type=”bio”] Системи для подачі СО2 (при створенні голландського акваріума);[/box] [box type=”bio”] Освітлення для Вашого водного світу; [/box] [box type=”bio”] Кришки для акваріума за його розміром;[/box] [box type=”bio”] Автоматичні годівниці, які самі годуватимуть Вашу рибку;[/box] [box type=”bio”] Комплект догляду за акваріумом;[/box] [box type=”bio”] Підживлення рослин;[/box] [box type=”bio”] Ґрунт та декорації: штучні або живі рослини, каміння, корчі, корали та багато іншого;[/box] [box type=”bio”] Акваріумна живність, яка включає рибок, равликів та ракоподібних;[/box] [box type=”bio”] Вся робота з доставки, встановлення, запуску та дизайну акваріума[/box]

Вибираючи акваріум під ключ у компанії українського виробника Blue Barbus™, наші клієнти отримують не тільки якість роботи (всі акваріуми зроблені на найкращому аборудуванні), але й установку, запуск і заселення акваріума прямо у Вас вдома, на фірмі або в будь-якому іншому місці де буде він стоятиме.

Переваги замовлення акваріума під ключ

акваскейп
Акваріум з камінням та рослинами

Створення акваріума за індивідуальними розмірами дозволяє точно вбудувати його в інтер’єр приміщення, забезпечивши акваріуму презентабельний зовнішній вигляд і підкресливши контраст його мешканців. Купуючи водоймище за скляними берегами, Ви впевнені в гарантії якості та професійній підтримці. Досвід співробітників компанії Blue Barbus ™ дає нам можливість рекомендувати свої послуги з догляду та заселення акваріумів, а також проектування повноцінних акваріумів для рибок вибраного вами біома. Скористайтеся нашими додатковими послугами догляду за акваріумом після його придбання та насолоджуйтесь грою світла та спокійним ритмом життя вашої водойми за скляними берегами, все вінше зробить наша компанія.

Замовити прісноводний акваріум під ключ

акваріум з тумбою
Акваріум з корчами та камінням

Пресноводні штучні водойми, мабуть, одні з найрізноманітніших і доступних у догляді акваріумів. Існує безліч стилів їхнього оформлення, тисячі декоративних рибок з усіх куточків світу, але правильно організувати біом і життя його мешканців зможе професіонал. Час, витрачений на самостійні кроки у створенні акваріума, буде тривалішим і потребує певного досвіду.

 акваріум ренесанс
Акваріум та рослини

Акваріум під ключ – вигідне рішення для швидкого запуску Вашого акваріума. Фахівці з обслуговування акваріумів компанії Blue Barbus™, використовуючи перевірені на практиці методики, створять для Вас акваріум відмінної якості.

Проводячи роботи під ключ, ми візьмемо на себе всі турботи від початку проектування та реалізації проекту до встановлення акваріума. Запуск акваріума можливий у Києві штатом фахівців нашої компанії та на всій території України за домовленістю із замовником.

Замовити черепашатник або екзотичний акваріум

черепохитник width=

Екзотичні тварини, такі як черепахи, тритони або ігуани потребують особливих умов утримання. Для них в асортименті нашої продукції пропонуються спеціальні черепиці або універсальні тераріуми.

Зробіть замовлення і ми створимо для Вас тераріум за всіма нормами обсягу та обладнання, призначеного для рептилій або земноводних.

Вартість запуску акваріума під ключ

Компанія Blue Barbus™ пропонує акваріуми власного виробництва на фабричному обладнанні, що дозволяє отримати продукцію європейської якості, надійний і перевірений акваріум, який не забруднює воду і повністю безпечний для його мешканців.

Вартість роботи індивідуальна і відрізняється в залежності від типу акваріума. Купуючи серійну водойму та комплект до неї – Ви платите за вже готовий акваріум без націнок, тому що купуєте його безпосередньо у фірми виробника. Акваріуми, виконані на замовлення, вимагають окремого розрахунку ціни, який обговорюється з клієнтом.

Ціна від 1500 грн. з усім. Але за таку вартість Ви отримаєте найпростіший акваріум. Проте повністю укомплектований нормальним обладнанням. Мінімальна ціна із запуском “під ключ” всього акваріума менше 100 у.о. можливо вийде. Їх у нас часто замовляють, коли хочуть дитині на День народження зробити недорогий подарунок.

Більш серйозні акваріум можуть потягнути тільки 1000 у. на освітлення і акваріум зі скла може вимірюватися тисячами доларів тільки скляна ємність. Ми робимо все. Ми маємо багато різнопланових фахівців, які роблять як дешеві запуски, так і роблять ексклюзивні варіанти.

Вибирайте якість компанії Blue Barbus™ і замовте у нас акваріум під ключ. Ми виконаємо запуск Вашого акваріума і надамо можливість його підтримки, а Ви залишаєтеся задоволені результатами нашої роботи і насолоджуєтеся, спостерігаючи за життям свого підводного світу.

Be the first to comment “Акваріум під ключ”