Акваріум для черепашки Start

Акваріум для черепашок. Купити дешево.

Ми відмовилися від цієї моделі. Чому? Раніше була фабрика акваріумів. Ми робили багато для магазинів. Зараз слоган – тільки правильна акваріумістика. А цей тип акваріума має одну перевагу – ціна. Всі. Він не такий симпатичний як наші професійні акваріуми, він не настільки зручний, і черепашка не маленька тварина, яку можна посадити у маленький акваріум. Вона росте великою, і види маленьких черепашок у продажу ми не зустрічали. Акваріум для черепашки Start

Забутий акваріум для черепашок Start

Оригінальний та недорогий акваріум для черепах, акваріум який ви зможете купити у нас, виробників якісних акваріумів, компанії Blue Barbus. Ми продаємо власну продукцію та стежимо за якістю. Замовте акваріум у нас і ви отримаєте якісний черепашник для вашої черепахи за хорошу ціну. Так, робили та робимо якісно завжди. Ви можете замовити цей тип акваріума за індивідуальними розмірами.

Мій економ акваріум для черепашокІ так, найпростіший і найдешевший акваріум для черепашок. До того ж найпопулярніший, т.к. купують черепашок зазвичай дитині в подарунок, і люди не поспішають витрачати на тераріум більші гроші. З іншого боку, він змориться, виглядає пристойно, і стоїть мінімально. Мінус – вони не робляться більшими. Цей варіант можна зробити до 80 см довжини акваріума. Якщо хочете робити акваріум на 60 або більше см завдовжки, рекомендую подивитись акваріуми для черепах преміум класу Volna< /a> або акваріуми для черепах елітного класу.

Наш дешевий акваріум економ класу для черепашок

Що є в дешевому акваріумі для черепах:

Як завжди – місток. Саме місток робить із звичайного акваріума акваріум для черепах. Існують різні технології його виготовлення. Ми робимо повністю скляний. Краї обробляємо, щоб не порізалася черепашка. І приклеюємо 3 смужки драбинки. Є хто клеїть повністю зелену траву. Мінуса – вона недовговічна. Вам продали, а через рік вона розкисла та протерлася. Зі склом цих нюансів немає. Рішеня на десятиліття.

Місток для черепах

На фотографії реклама інших виробників акваріумів для черепах, що говорить про якість “трав’яних” покривів. Ми теж клеїмо траву за додаткову оплату, але ми вважаємо за потрібне розповісти про її властивості. Акваріум для черепашки Start

Смужки кричали зверху і внизу. Ніхто з інших виробників акваріумів на черепах таке не роблять. Проте, смужки роблять акваріум для черепашок набагато пристойнішим. На вигляд. Він виглядає вже не просто як скло, а як акваріум.

Кришка зі скла, обклеєна оракалом вже не робимо. В ній немає необхідності.

Фотографії акваріума для черепах

акваріум для черепашки маленькийаквариум для черепашки маленький  аквариум для черепашки маленький

Додаткове обладнання до акваріуму для черепах

Що ще можна купити до акваріума для черепахи:

    1. Освітлення. Для червоновухих черепашок бажано поставити лампу розколювання. Вони під ними люблять грітися. Якправило використовують лампочку на прищіпці, яку чіпляють до краю акваріума.
    2. Фон для акваріума. Надасть більш солідного вигляду черепашатнику.
    3. Обігрівач. Достатньо бажана деталь для таких акваріумів.
    4. Фільтр – питання спірне. Черепашка – земноводна тварина, тому якості води можна не приділяти великої уваги. З іншого боку маленькі фільтри не чистять воду нормально. Фільтр (нормальний якщо) надасть перевагу, що вода буде довше у придатному стані, та її рідше потрібно буде змінювати/підмінювати. Акваріум для черепашки Start

Ґрунт або камінчики на дно – бажана деталь. Нюанс – за акваріумом з ґрунтом більше доглядати потрібно (адже ґрунт теж потрібно промивати). Але й змориться акваріум симпатичніше. Тому рекомендуємо купувати більші ґрунти.

Акваріум для черепашки. Економний варіант

Якщо ви вирішили завести в будинку черепашку, то повинні ґрунтовно підготуватися до такої події. Оскільки черепахи не так широко поширені як домашні тварини, як наприклад собака або кішка, то відповідно і всі нюанси за їх змістом не є настільки відомими. Перед безпосередньою покупкою вихованця варто ознайомитися зі специфікою догляду та правильним облаштуванням будинку для черепахи. Акваріум для черепашки Start

Вибір акваріума для черепахи

Перш за все необхідно визначитися з видом черепахи, яку ви хочете придбати, і вже потім вибирати черепашатник. Не для всіх тварин може підійти той самий акваріум. Найпоширенішим варіантом для домашнього утримання будуть кілька видів черепах, а саме: водні черепахи, серед них вибирають болотяних, червоновухих та тріоніксів, а також сухопутних, у вигляді представників середньоазіатських та середземноморських черепах. Якщо з видом черепахи ви вже визначилися, слід розібратися у всіх тонкощах її змісту.

акваріум для черепашки маленький Отже, перше питання: як правильно вибрати акваріум для черепахи? Якщо рептилія водна, то її потрібно тримати в акваріумі з водою або акватераріум, якщо ж сухопутна – в тераріумі. Для водних черепах зразкове співвідношення води має становити 2/3, а суші 1/3. Рекомендується використовувати акваріуми від 150 л. Для вихованця необхідно багато місця, щоб йому було зручно та комфортно. Підбір ємності змісту визначають по довжині панцира черепахи. Наприклад, для дорослої червоновухої черепахи буде достатньо простору від 150 л, але якщо ви плануєте додати ще одну, потрібно додатково близько 100 літрів води. Акваріум для черепашки Start

Для болотних черепах підійде невисокий тераріум, з висотою 30 см, в ньому також потрібна суша і вода. Щодо тріонікса, то вони дуже швидкі, тому знадобиться кришка для акваріума, а його об’єм для дорослої особини становитиме від 300 літрів. Для середньоазіатських представників краще вибирати просторі тераріуми чи вольєри, де вони зможуть копати та ховатися у кутках. Таких черепах не можна тримати в коробці, вони обов’язково вилізуть і можуть травмуватися або застудитися, повзаючи по підлозі.

Освітлення черепашатників

лампа для черепахи
Додаткове освітлення для черепашатників досить важливе. Справа в тому, що при їх облаштуванні необхідно використовувати два види ламп: лампи розжарювання та ультрафіолетові. Перші допомагають черепашкам грітися, а ось другі допомагають засвоювати кальцій.
УФ-лампи замінюють сонячне випромінювання, що властиво в природних умовах. Таке пристосування допомагає організму рептилії засвоювати кальцій, синтезуючи вітамін D3, тим самим запобігаючи ряду хвороб, наприклад, рахіту або зовсім загибель черепашки. Якщо ви хочете мати здорову, активну домашню тварину, не варто нехтувати такими деталями. Крім того, важливо пам’ятати, що УФ-лампи бувають різні в залежності від випромінювання, тому перед покупкою порадьтеся з професіоналами, вони допоможуть правильно визначити потужність лампи, необхідної саме для вашого виду черепашки. Щодо джерел додатківного денного світла, то вони не завадять, хоч і не є обов’язковими.

Облаштування суші та води в акваріумі

Острівець для акваріума з черепахоюПам’ятайте, для водних черепах необхідний правильний баланс води та суші в черепашатнику. Суша повинна займати 1/3 акваріума, а вода 2/3. При цьому воду в акваріум не доливайте на 15-20 см, щоб вихованець не втік з ємності. Ще вам знадобиться облаштувати спеціальний місток, яким рептилія забиратиметься на сушу чи спускатися у воду. Трап має бути шорстким, щоб тварина могла зачепитися за нього. Його можна купити у спеціальному магазині або спорудити самому (у наших моделях є). Сушу найкраще кріпити на відстані 30 см від краю, щоб черепаха не змогла вибратися з черепашатника.Акваріум для черепашки Start

Острівці суші необхідно робити досить великими для повноцінного відпочинку рептилії. Саме над цим острівцем необхідно кріпити лампи розжарювання, які зігріватимуть черепах, і давати їм можливість обсохнути та поїсти. Також вони допоможуть уникнути застуди у тварин та завжди тримати їх в активному стані. Не кріпіть лампу надто низько, інакше черепаха не грітиметься від лампи, а постійно ховатиметься у воді. Оптимальна температура над острівцем +25-28°.

При дотриманні цього параметра в зазначених межах черепаха буде активною. Температура води має становити не менше + 20-26°С. Її потрібно міняти не рідше одного разу на місяць. До речі, не завадять і фільтри для води, що очищають воду від різних забруднень. Так як воду ми зазвичай беремо з крана, вона хлорована. У невеликих дозах для черепах це не шкідливо, але для дуже маленьких краще використовувати спеціальні таблетки, які змінюють її хімічний склад до необхідної норми або відстоювати воду.

Вибір ґрунту

На дно акваріума також необхідно укласти ґрунт і посадити рослини, а також помістити різні декоративні елементи. Для більшості водних черепах ґрунт, в принципі, не потрібен, а ось для тріоніксів він обов’язковий, тому що вони люблять копатися в ньому. Акваріум для черепашки Start

акваріум для сухопутних черепахгрунту можна використовувати різний матеріал і ділити його на ділянки, наприклад, більш жорсткий для того, щоб черепаха сточувала пазурі, і більш м’який – для копання.

На саме дно стелять спеціальну вбираючу плівку, потім дірчастий килимок, як у ванній, а потім засипається ґрунт. Не варто в його якості використовувати гостре каміння і маленький пісок, які черепашка може з’їсти або поранитися про них. Для сухопутних черепах необхідна ще напувалка та годівниця. Лампи тут використовуються ті самі, що й у попередньому варіанті.

Як бачите, нюансів для правильного вмісту черепах дійсно достатньо. Не можна нехтувати ними, адже вся відповідальність за життя та здоров’я тварини лежить на вас. Тому потрібно докласти максимум зусиль для створення комфортного життя вашого вихованця, який зможе радувати вас довгі роки.

Акваріуми для черепах, обклеєні оракалом Start

Знятий з виробництва
Дані моделі зняли з виробництва. Їх робимо лише на замовлення. Можете прорахувати вартість у акваріумному калькуляторі або купити більш якісну модель для черепашок Volna

Найпростіший тип акваріума для черепашки. Робиться простіше за інші типи черепашатників. Тому й виходить найнижча ціна на цей тип акваріумів. Втім, вони найпопулярніші.

Акваріум з оракалом

star+chrep

Зазвичай черепашок містять у різних тераріумах. Ми пропонуємо варіант, що є найпростішим, зате надійним і недорогим. Акваріуми виготовляються зі скла за стандартними розмірами, але можливе виготовлення і на замовлення за Вашими параметрами в нашому акваріумному калькуляторі. Декоративна плівка Oracal або інші плівки – це найшвидший і практичніший спосіб декорувати будь-який акваріум. Додати горизонтальну смужку оракала вгорі і внизу акваріума – і він зовсім інакше виглядає.

Оракал кріпиться горизонтальними смугами внизу і вгорі акваріума, також його можна клеїти на задню стінку і буде як фон. Таке нескладне пристосування відіграє важливу роль. Дизайн самого ракушника буде більш гармонійним з інтер’єром приміщення. Такий тераріум буде цікавішим та оригінальнішим.

Акваріум для черепах, як робиться

Відмінність акваріума для черепах від звичайного акваріума в містку, на якому люблять грітися маленькі черепашки. Вся решта технології як і в звичайному акваріумі «матрьох».
Як правило, акваріум для черепах складається із звичайного акваріума, до якого додається смужка оракала у верху та низу. З обклеєним низом і верхом акваріум виглядає краще. Бувають акваріуми як із покривним склом, так і без нього. І на задній частині акваріум (або з боку приклеюється місток, яким черепашка може виповзти на сушу).
Все геніальне просто. Виходить і вигляд нормальний в акваріумі, і коштує дешево, і сама конструкція проста.

Ціна на акваріум для черепах обклеєна оракалом

Як належить, ціна найнижча серед усіх варіантів акваріумів для черепах. Вартість роздріб від 7 у.о. Залежно від розміру. Далеко нормальна ціна для житла для ракушки. Інші конструкції виходять дорожчими, т.к. там йдуть інші технології виготовлення, йдуть інші матеріали.

Коли варто купувати акваріум для черепах

Цей тип акваріума можна купувати як початковий акваріум для черепашки, поки вона маленька. Можна придбати як подарунок. У будь-якому випадку – вони містять маленькі і середні черепашки. Для великих черепах потрібен більший обсяг акваріума. Хоча, ракушник start 50 і start 60 можуть вмістити і досить велику черепашку.

Що потрібно до акваріума для черепах

До акваріуму для черепах бажаний фільтр. Але в невеликих акваріумах об’єм води дуже низький, і звичайну фільтрацію тут організувати досить важко. Тому, рекомендація – не балуватися дрібними фільтрами, а іноді просто змінювати всю воду в акваріумі. До якості води в акваріумах з черепашками вимоги нижчі, ніж до акваріума з рибками. На найменших моделях фільтр не рекомендується.

Освітлення. Що рекомендую – звичайну лампу розжарювання, під якою черепашка грітиметься. Звичайну розжарювання лампу дуже бажано включати на 8-12 годин на день. Також бажано купити УФ лампу.

Обігрівач. Якщо зовнішнє середовище холодне, то бажано поставити обігрівач. Він постійно підтримуватиме температуру в акваріумі на потрібному рівні. Потужність обігрівача необхідно брати 25-75 Вт. для даних акваріумів.

Як запустити акваріум для черепах

Все просто. Встановлюєте (тільки не на підвіконні), наливаєте відстояну воду, щоб драбинка наполовину була у воді, кладете на дно обігрівач, вгорі ставите лампу розколювання, і запускаєте черепашку. Нічого вигадувати не треба. І красиво його оформити ще.

Черепашник з оракалом

Якщо ви хочете завести домашнього вихованця, але не знаєте якого саме, то чудовим варіантом може стати черепашка. Хоча рептилії не так часто зустрічаються у звичайних будинках, але все ж таки любителів таких тварин достатньо. Збираючись купувати акваріум з черепашкою, важливо пам’ятати про те, що даний вид тварин вимагає особливої ​​уваги й уважно. догляду. З ним буде складніше, ніж зі звичайною кішкою. Якщо рішення ви все ж таки прийняли на користь рептилії, то необхідний про добре підготуватися до такої події. Переконайтеся, що зможете надати все для повноцінного життя та розвитку вихованця. А саме, облаштувати його життя максимально комфортно, щоб він зміг радувати вас та ваших гостей.

Як робиться наклейка Оракалу?

Насамперед скло, де планується наклейка потрібно ретельно очистити, потім виконується наклейка оракала. Перед безпосереднім кріпленням поверхню скла фахівці рекомендують збризнути водою з милом. Таким чином, стінка буде придатною для застосування оракалу. А якщо за першим разом приклеїти рівно не вдасться, завдяки воді плівку можна легко відліпити і спробувати знову. Такий простий процес допоможе зробити тераріум більш практичним та комфортним для самого вихованця. При нарізці необхідних шматків плівки її роблять на 3-5 мм коротше за саму стінку, так зручніше та швидше її кріпити.

Чому варто вибирати акваріуми від компанії Blue Barbus?

Компанія Blue Barbus вже давно на ринку акваріумістики. Фірма сама виробляє свій товар і несе відповідальність за якість. Blue Barbus добре знає всі запити споживачів, тому створює якісні акваріуми на будь-який смак за низькою вартістю. При виготовленні враховуються всі бажання клієнта, а також нові розробки та тенденції у цій сфері. Для виробництва використовується тільки якісний матеріал, сучасне обладнання. У результаті на фінальному етапі ми отримуємо високу якість, але за розумну ціну.

Зателефонуйте нам і ми створимо акваріум-черепашник для Вас або надамо вибір асортименту черепашників. Наш номер представлений вгорі сайту або в розділі «Контакти»

Акваріум, черепашатник, розміри 30Х30Х30, Start 30, об’ємом 18 літрів, скло має прямокутну форму.

Черепахатник – це спеціальний акваріум, який призначений для комфортного проживання прісноводних черепах. Він поєднує в собі одночасно акваріум та тераріум. Прямокутна штучна водойма оснащена спеціальним скляним острівцем з пологим ступінчастим пандусом. І завдяки якому земноводне зможе поринути у воду або вийти на сушу.

Вибирайте черепашатник, акваріум для черепахи

Черепахатник зручний в обслуговуванні та експлуатації, розроблений згідно з нормами якості. Наші акваріуми виготовлені з високоякісного скла та пластику відповідно до стандартних розмірів. Варіанти ви зможете переглянути у представленому каталозі, або ж оформивши індивідуальне замовлення. Додатковий комфорт рептилії та добре вплине на її здоров’я. Комплектні акваріуми для черепах – це чудове рішення. Усі детально розраховано. Враховуються всі виміри, а саме: кут нахилу пандуса, спеціальна ребриста поверхня, завдяки якій черепашка не впаде у воду. Верхнє та нижнє скло можна задекорувати спеціальним фоном. Це додасть акваріуму оригінальності.

В наявності акваріуми з відкритим верхом, а також варіант зі стандартною кришкою, яка входить в комплект. Є багато варіантів кришок для черепашатника, наприклад, зі спеціально вмонтованими ультрафіолетовими лампами. Лампи необхідно встановити, оскільки червоновухі черепахи потребують природного або штучного освітлення.

У нас ви зможете вибрати і купити акваріум для червоновухої черепахи. Прямокутні черепашатники відмінно підходять для проживання для прісноводних видів черепах. В акваріумі завжди необхідно підтримувати чистоту. Необхідно враховувати те, що червоновухі черепахи швидко ростуть, тому акваріум має бути просторим і заповнений водою так.

Необхідно обов’язково забезпечити фільтрацію води, щоб застерегти прісноводних від розвитку хвороб. Для комфортного життя червоновухим черепах потрібна оптимальна температура 25-28 градусів. За такої температури вони більш рухливі. Для підтримки стабільної температури потрібно придбати нагрівач з термостатом. Лампи встановлюються таким чином, щоб висвітлити місце, де черепашка грітиметься. Тому що це важливо для земноводного імунітету.

При оформленні акваріума будьте пильні та обережні. Не застосовуйте гостре каміння, щоб не травмувати черепашку. Поставтеся з особливою уважністю до озеленення акваріума, потрібно правильно підібрати рослини, щоб черепахи їх не поїли. У тераріумі рептилії копатимуться і все перевертатимуть. І тому, рослини краще розмістити на стійких платформах із каменю або керамічних декораціях. Необхідно правильно засипати ґрунт, щоб черепаха не з’їла його шматочки, що може призвести до проблем зі здоров’ям.

Вибирайте якісний товар

У нашому інтернет магазині Ви можете вибрати якісні акватераріуми для черепах та все необхідне обладнання, купити та замовити яке можна зручним для Вас способом у Києві чи будь-якому іншому місті України.
Ми враховуємо побажання замовників. Створюємо оригінальні та зручні у використанні акватераріуми, як для власника, так і вихованця. У нас можна замовити та придбати черепашатники будь-якого розміру та дизайну. Для виготовлення використовується якісний матеріал та нове обладнання. У результаті ви отримаєте чудовий черепашатник за гарною ціною.


Be the first to comment “Акваріум для черепашки Start”