Акваріум Blue Barbus™

Класичний акваріум Blue Barbus™

Існує безліч видів акваріумів, які відрізняються дизайном, розмірами, формами, способами виготовлення, об’ємом і функціональністю. Самим востребованным залишається простий акваріум. Він відрізняється від іншого класичного дизайну та відсутністю додаткових матеріалів при його виготовленні. Простой акваріум необхідний не тільки починаючим любителям підводного світу, але іноді архітектурні рішення приміщення вимагають саме такого типу акваріума.

Акваріум, який зроблений тільки зі стекла, без кришки та освітлення, і ніяких декорацій. Спрашивается, а кому потрібен акваріум без кришки й ободків?

По цілям для чого потрібні акваріуми:

[box type=”bio”] Для дому або офіса;[/box] [box type=”bio”] Для зоомагазина;[/box] [box type=”bio”] Промышленный аквариум для супермаркета или магазина;[/box] [box type=”bio”] Для промислових цілей, розведення або передачі рибок.[/box]

Стандартні розміри акваріума Blue Barbus™

Толщина стекла довжина глибина висота літри
Блакитний барбус 60 5 мм 60 39 49 115
Blue Barbus 80 6 мм 80 39 49 153
Блакитний барбус 100 8 мм 100 44 54 238
Блакитний барбус 130 10 мм 130 49 59 376
Блакитний барбус 160 10 мм 160 49 59 463
Блакитний барбус 200 12 мм 200 49 64 627

Серйозний акваріум

Великі акваріуми майже завжди робляться самими простими. І для цього є ряд причин. Ведь і освітлення, і місце для нього кожен раз розраховується індивідуально. Тому, більші акваріуми прийдеться “підлаштувати”.

Куда можна поставити акваріум? Ми можемо поставити на тумбу, а можемо і вшити в меблі або перегородку між стенами. Когда идут большие аквариумы, как правило, крышки к ним не делаются. Вони записуються в інтер’єр, а будівельники і дизайнери вирішують, як обшити.

Варіанти вмонтованих акваріумів

Як правило, звичайні акваріуми вшиваються в меблі або стенку. Там уже не потрібно придумувати акваріумістам, як його обшити. Це роблять або будівельники, або мебліщики. Тому, в даному випадку, знижуються витрати на покупку акваріума, але збільшуються іншими спеціалістами. І все таки обшити акваріум гіпсокартоном, як правило, дешевше, чим якісним пластиком.

Де замовити звичайний акваріум

Акваріум можна купити в інтернеті, на ринку, в магазині. А можна замовити у нас – фабрики акваріумов. Делаем швидко, якісно і дешево. І да, так буває.

В інтернеті можна купити дешеві прості акваріуми. Вопрос в качестве. Кажется, разве можна по-різному склеїти 5 стекол? Оказывается да. Можна торці стекла не обробляти або обробляти наждачной паперою, можуть криво скло вирізати, можуть криво склеїти акваріум. Це все є.

На ринку як правило торгують маленькими акваріумами. Ви не знайдете більших об’ємів. Там теж намагаються продавати дешево, але якість потрапляє так само, як в інтернеті.

Магазини стараються тримати свою марку на рівні. Потому, хоча там акваріуми стоять і дорожче, але майже завжди їх замовляють у надійних постачальників.

У нас же Ви отримаєте хорошу якість за низьку ціну. Ми сами виробляємо акваріуми.

Види простих акваріумів

Вибраний акваріум, слід точно знати, для яких цілей, рибок і приміщень він буде застосовуватися. Для цього розберемося, які існують види акваріумів.

Варіанти простих акваріумів
В основному акваріуми відрізняються за формою. Можна придумати і більш «екзотичні» варіанти, але на фотографіях представлені класичні акваріуми, яких на ринку 99,9 % .

Домашні штучні водоєми або акваріуми для магазинів акваріумістики чи зоомагазинів прості у виробництві, установці та комплектації, в той час як промислові водоєми та акваріуми для ресторанів вимагають додаткової уваги.

Пропонуємо вам ознайомитися з даними типів акваріумів і вибрати воду для свого магазину, кафе чи ресторану.

Промислові акваріуми

Свіжа риба, краби, молюски та інші морепродукти завжди користувалися популярністю серед відвідувачів ринків, супермаркетів, спеціалізованих рибних магазинів і ресторанів. Правильно підібраний акваріум не тільки привертає погляди відвідувачів, але й забезпечує більш високий рівень продажу.

Для промислових акваріумів ми робимо звичайні акваріуми. Для виробництва важлива ціна, а не якість. Делаем варианты и дешево, без додаткових обробок торцов акваріумов. Якщо ж у Вас бізнес розрахований на більш «ізискованих» покупців, тоді ми можемо зробити більш естетичні акваріуми. Разница 10% в ціні отримується. Так що іноді і для таких цілей є сенс купити більш якісне. Але це вже інший тип акваріума, а не простий.

Промышленный вариант – красота не важлива, а головне ціна і практичність.

Обслуговування акваріума краще доверьте професіоналам.

Вимоги до промислового акваріуму

Говоря про “живих” вітринах для магазинів, наша кампанія передбачає тільки якісно склеєні акваріуми. Такі акваріуми комплектуються спеціальним холодильним обладнанням, компресорами, стерилізаторами та фільтрами, що дозволяє економно використовувати водний ресурс і збільшити щільність посадки риб.

Об’ємо

Підбираючи акваріум для торгового залу, потрібно керуватися не тільки красотою і функціональністю водоєму, але і площею відділу. Якщо площа відділу вище восьми квадратних метрів, можна встановити в ньому акваріум. Для розміщення одного виду риби, приблизною вагою в 20-25 кілограмів, достатньо придбати акваріум місткістю близько 600 літрів.

Аерація

Окрім водозміщення, придбаний акваріум, варто позаботитися і про якісну аерацію води. Потужність компресора для промислового акваріума не може бути нижче 70л/хв. Крім того, риба не буде хватати кисню.

Підміна води

У зв’язку з «густонаселеністю» торгових акваріумів, їм катастрофічно не хватає звичайних фільтрів, навіть розсіяних на більший об’єм. Тому необхідно використовувати фільтри для басейнів або піщані фільтри.

Важливою деталлю акваріума є те, що від міцності основи залежить вся конструкція.

Ще одним неважливим моментом стає забезпечення постійної підмени води. Такий спосіб очищення води і підтримання потрібного температурного режиму можна створити за допомогою автоматичної або ручної її заміни. Зазвичай вона виконується до 2-х разів на тиждень при частковому продажу риби та до відновлення її кількості.

Освітлення

Освітлення торгового акваріума також є важливим питанням. Риба в ньому повинна виглядати привабливо для покупця, при цьому, замовивши комплект ламп, можна значно спростити подальший монтаж обладнання в магазині. Освітлення необхідно розмістити зверху або збоку від короба. Ще одним варіантом є погружні світильники, вони не мішають персоналу займатися рибою та демонструвати товар з кращої сторони.

Яким би ні був акваріум, він повинен на чому-то розполагатися. Можна встановити конструкцію просто на пів, але виникає можливість пошкодження як напольного покриття, так і акваріума. Тому краще використовувати підставку, яка може бути виготовлена або з металевого профілю, або з нержавіючої сталі. Другий варіант виглядає краще, і він більше підходить для демонстрації товару покупцеві.

Розробити самостійно у всіх цих питаннях не завжди є можливим. Для цього завжди можна звернутися за допомогою до наших спеціалістів компанії Blue Barbus™.

Акваріуми для ресторанів

Ще кілька років тому ресторан, що пропонує страви з морепродуктів, акваріум, який знаходився в доступному для перегляду відвідувачами місці, був чим-то екзотичним. Зараз цим нікого не дивитися і запитати на такі заведення росте, тому збільшується і різноманітність пропонованих акваріумів. Такий акваріум допоможе відвідувачам скоротати час в очікуванні замовлення, розслабитися після робочого дня.

Прості ресторанні акваріуми можуть бути типовими або виконаними на замовлення. Дизайн такої конструкції повинен виконувати не тільки свою основну функцію, але і радувати очі.

Размещение аквариума

Акваріум без окантовки і всевозможних прикрас прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр. Його можна поставити на тумбу, влаштувати в стену або використовувати в якості перегородки в приміщенні. Придати акваріуму законний вид можна за допомогою пластику, металу або гіпсокартону.

Виготовлення простого акваріума на замовлення

Торгові та ресторанні акваріуми виготовляються на замовлення. Індивідуальне спілкування з заказчиком дає можливість брати участь у всіх побажаннях клієнта. наші спеціалісти допоможуть розробити найбільш підходящий дизайн і зробити правильний вибір. Для вигідного придбання вітринного водоєму необхідно замовити готовий акваріум з комплектом обладнання, яке підійде для вашого акваріума. Для клієнта, який цінує незвичайний дизайн, ми можемо запропонувати індивідуальний ескіз акваріума.

Наша компанія Blue Barbus™ виконає ваше замовлення якісно та в термін.

Be the first to comment “Акваріум Blue Barbus™”